The Body Shop

Ár:   3690 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: PiciBia, Módosítva: 2018. május 14.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Testápolók

A 100% vegán, légies, géles-krémes formulájú testjoghurt 15 másodperc alatt szívódik be a bőrbe és egész nap hidratálja azt. Nedves bőrön is használható, hialuronsav és glicerin tartalma miatt segít bezárni a nedvességet a bőrbe, ráadásul nem hagy maga után zsíros, ragacsos érzést. Közösségi Kereskedelemből származó organikus mandulatejet tartalmaz.

flamingo-80

2021. január 2.

Szuper, hogy 100% vegán, az illata is kellemes, és tényleg hamar beszívódik, élmény együtt használni a tusfürdőjével. Viszont a hidratálása sajnos még így a tavaszi-nyári időszakban is édeskevés. Talán normál vagy zsírosabb bőrűeknek megfelelő.

_Update_ Adok plusz egy csillagot, idôvel megszerettem ☺️ Nedves bôrre alkalmazva nekem nem jött be, viszont ha nap közben kis hidratálásra vágyom, ezt használom. Meglepôen kevés kell belôle, sokáig elég egy tégely.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 2.

Kittykkovesdi

2020. szeptember 27.

Már elhasználtam egy adaggal, én nagyon szeretem, irtó gyorsan beszívódik és nagyon puha lesz utána a bőröm, az illata is szuper. Nyáron imádom használni, mert könnyű az állaga. Szerintem megéri beruházni rá, sokáig elég, ha nem használod minden egyes nap.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 27.

cornelia126

2020. június 15.

Esténként valamelyik TBS testvajat szoktam használni, reggel/napközben pedig a joghurtot. Nagyon hamar beszívódik, az illata is nagyon jó így igazából a reggeli rutinom oszlopos tagja.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 15.

Yeliz

2020. június 5.

Miután elhasználtam az epres testvajamat, gondoltam nyárra veszek valami könnyebb állagút. Nekem eddig nagyon tetszik, hamar beszívódik, igaz kevésbé hidratál, de nekem nyárra pont elég amit tud és nagyon finom illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 5.

2020. május 19.

Tetszik ez a testjoghurt koncepció, nyárra tényleg tökéletes. Nem hidratál olyan jól, de nem is bánom. Elég műeper illata van, de van amikor pont erre vágyom. Elhasználgatom, de szerintem nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 19.

Falat

2019. szeptember 5.

Nagyon tetszik az állaga a terméknek, felér egy élménnyel a használata, és tényleg nagyon gyorsan beszívódik a bőrbe! Az illata a tégelyben nekem egy kicsit émelyítő, de testre felkenve már sokkal kellemesebb. Nem szoktam rendszeresen testápolóval kenni magam, de ez a termék annyira megfogott, hogy augusztusban végig használtam. Nyárra nekem tökéletes volt! Egyetlen problémám az ára, lehetne kicsit kedvezőbb.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 5.

HDorina

2019. augusztus 24.

Az első termékem a The Body Shop-ból. Maga a csoda! A joghurtok közül az epresnek tetszett a legjobban az illata. Annyira könnyed az állaga, nyárra a legszuperebb. Hűsít, miközben felviszem a bőrömre és pillanatok alatt beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet maga után. A bőrömön is érezhető az eper illata. Újravevős és tuti kipróbálom más illatban is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 24.

pöttipanka

2019. január 28.

Elég vegyesek a TBS-sel az érzelmeim.. Ezt a testjoghurtot nyertem, és egy mandulásat én vettem. Nekem elég száraz bőröm van így minden tusolás után muszáj valamivel bekennem magam, ezért örültem nagyon amikor megnyertem, mert ha reggel tusolok nem szeretek túl tömény testápolót magamra kenni mivel annak időkel amíg beszívódik, és elég kellemetlen amikor arra kell ráöltözködni. Ezt a testjoghurtot azzal reklámozták, hogy 15 másodperc alatt beszívódik, ez nem teljesen igaz kell vagy két perc neki.. Eleve nem vártam nagy hidratálást egy ilyen krémtől de ez semmit nem hidratál, arra jó hogy gyorsan valamivel bekenjem magamat.. Ez még nyárra sem elég. Az epresnek jobb illata van mint a mandulásnak.. 3700Ft-ot nem ér talán fele árban lenne arányos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 28.

Garu

2019. január 27.

Mivel a testvaját használtam leginkább, szerettem volna találni egy alternatívát tavaszra-nyárra. Kicsit féltem, hogy túl gyorsan fog fogyni, de meglepően jól kitart, mert tavasszal vettem, de még van belőle :) Szóval tavasszal, a jó meleg napsugarakat ezzel tudom köszönteni. Egészen biztosan újra fogom vásárolni, ha majd elfogy.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 27.

Pocoknyusz

2018. december 7.

A gyors beszívódás ígérete miatt vettem meg, sajnos nagyon nem bírom a krémeket. Az az igazság, hogy nem rossz, egész jól hidratál, az illata is természetesen isteni, de mégis, egy pici ragacs marad utána. Én meg úgy gondolom, hogy egy 4000 forintos testjoghurtizénél ez nem okés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 7.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Dimethiconol, Caprylyl Glycol, Sodium Hyaluronate
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Színező anyag. (Piros)