The Body Shop

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,25 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ildie, Módosítva: 2015. március 23.

Kiszerelés:   1,25 g
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok

Nem fakul, élénk színű, egyszerú használatú, nem kenődik a honlap szerint. Bőrgyógyászok és szemészek általt tesztelt.

TBS The Body Shop Eye Definer Szemceruza/szemkontúrcezuza/szemkontúr - fekete
Ár: 1.900 Ft , Eladó: minaya
Állapot: Új, bontatlan termék, sosem használt (bontatlan védőfóliával), Helyszín: Budapest (VII., VIII., IX., XI.), Szekszárd, Bonyhád vagy Bicske, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés készpénzben a helyszínen, de a postázás/Foxpost és egyéb csomagautomata is megoldható előre utalás esetén.
TBS The Body Shop Eye Definer Szemceruza/szemkontúrcezuza/szemkontúr - Noir/Black (fekete)
Ár: 1.900 Ft , Eladó: minaya
Állapot: Új, bontatlan csomagolás, sosem használt (bontatlan védőfóliával), Helyszín: Budapest (VII., VIII., IX., XI.), Szekszárd, Bonyhád vagy Bicske, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés készpénzben a helyszínen, de a postázás/Foxpost és egyéb csomagautomata is megoldható előre utalás esetén.
hlilko

Korcsoport: < 18
2017. szeptember 28.

Nagyon szép szín, krémes, könnyű vele dolgozni, nekem nem túl tartós, de nem is vészes. Egy mély zöld árnyalatban van meg. Én nagyon szeretem, csak a tartóssága miatt vonok le egy csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

Finci

2016. április 21.

Korábban a satírozóst vettem, de ez sokkal ütősebb. Csak a feketét használom, kicsit lágyabb és feketébb,mint a satírozós végű, éppen ezért egy ideje áttértem erre. Gyönyörű kontúrt lehet vele rajzolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 21.

Ildie

2015. március 23.

Kemény állagú ceruzát szerettem volna ezt meg is kaptam. Egyéként elég kemény, nem túl, de majdnem.
Vann fenn egy másik definier, de annak van satírozója, ennek nincs, viszont ebben van parabén abban meg nincs, és a másik valamennyivel drágább.
Viszont én annyira mérges vagyok. Az összes többi ott vásárolt cucot megnéztem mi van benne, és azok jók voltak, ezt meg nem néztem meg, nem mintha kinn lenne, és tele van parabénnel, a TBS-ból. Fel vagyok háborodva teljesen. Nem volt nagyon drága, de ennyiért lehetne azért szebb INCIje, legalább nem 5 féle parabén, mondjuk csak 1, de az is sok. grrrrr

Azért ezt vettem, mert van egy rakat géles cerkám, de akartam egy semleges darabotalulra, ami azért nem fogja meg a fél szem alatti részemet. Ez a ceruza nem puha, de úgymond jön belőle a szín. Nem túl sötét, ha port is teszek rá szépen megmarad a por színe, kicsit lesz csak sötétebb. Felső szemhéjra nem terveztem használni, egyszer kipróbáltam, nem kell vele kiszúrni az embernek a szemét, hogy látszódjon, de azért nem siklik, nem fodja meg egyből. Nekem nem kenődött, pedig szeret könnyezni a szemem. (mondjuk én egy tiszta ecsettel mindig elsímitom az anyagot, így egyik cerkám sem csinálja) Nem irritált, bár ilyen gondom nem nagyon szokott lenni.

Összességében szeretem, mert jól kipróbálgattam előtte és nem ért csalódás. 4 csillagot adok neki, mert egy kimondottan jó átlagos ceruza, nem csoda kategória, és ott ficegnek a parabének grrrr.

Egyébként ebben a TBS-ban engem mindig hülyének néznek :) Kérdezem az eladót, hogy ami kinn van teszter az oké, hogy egész nap levegőn van, hogy a cerka a valóságban ennél puhább és csak kiszáradt vagy ez ilyen lesz újonnan is. Én ebben a kérdésben nem látok semmi extrát vagy cikit, de nézett rám, mint, van egy jó mondás, tehén az ólajtóra, vagy ilyesmi. Aztán a válasz, "óóó persze puhább", jó mert én kemény cerkát keresek, akkor már egyből "ááá nem is olyan puha az".

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 23.

Antioxidánsok: Tocopherol

Ceresin 0 0

Marula dióhéj őrlemény, ami fizikai radírozóanyag a kozmetikumokban.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.