The Body Shop

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cornelia126, Módosítva: 2021. május 25.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

• Használata által friss és üde bőr
  • Jól habzó, gazdag formula
  • Édes és lédús málna illattal
  • Normál és száraz bőrre
  • Málnamagolajjal gazdagítva

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Wikkencs91

2021. október 18.

Nem szárít nagyon kellemes málnás illat, sokág megmarad a bőrön.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 18.

Nem szárít nagyon kellemes málnás illat, sokág megmarad a bőrön.

Juccimo

2021. szeptember 5.

Nagyon finom málnaszörp illata van, a színe is arra emlékeztet. Kevés is elég belőle, jól habzik, jól tisztít, nem szárít, szeretem. Egyetlen negatívuma, hogy - főleg a sűrűbb TBS tusfürdőkkel összehasonlítva - azért elég gyorsan fogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 5.

Lencseee

2021. július 10.

Ez is jol eltalalt gyumolcsos, nyari, konnyed illatkombo. Konkretan marka udito illata koszon vissza, de legalabbis egy jo malnaszorpre hajaz 😂 nem szarit, keves kell belole (de azert az idei daisy illatvilaga valahogy jobban a szivembe lopta magat).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 10.

angyalka1225

2021. június 27.

A Cool daisy okozta csalódás után ez legalább illatban hozta a vártat, nem illant el, amint kinyomtam a tenyerembe. Csak mire kiléptem a zuhany alól.😀A korábbi, nem vegán feliratú tusik után órákig lehetett illatozni és nem nyiszogott a kezem tőle (kb. mintha sokat áznánk), így egy csillagot levonok. A többi 4 a mennyei "most pacsmagoltam be magam málnadzsemmel"-érzés miatt jár.😅

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 27.

naturalbeauty

2021. június 15.

Én azt mondom, hogy mindenki rohanjon és vegyen egyet magának nyárra, ISTENI!!!! Eddig a Pina Colada volt a kedvenc nyári BS tusfürdőm, de ez még azt is veri!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 15.

Eszti12

2021. június 5.

Az illata fantasztikus, intenzív málnás, de mégsem mű. Az állaga nekem a Body Shoppos tusikhoz képest is már-már túl folyós. :D De tényleg nagyon frissítő a használata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 5.

zsazsa9

2021. június 1.

Alapvetően nem vagyok oda a The Body Shop termékeiért, főleg ezért az árért, de sajnos annyira málna-mániás vagyok, hogy emiatt muszáj volt ezt is kipróbálnom. TE JÓ ÉG! Mintha málnaszörpben fürdenék, elképesztő! Már csak ha kinyitom a flakont, és odakészítem a fürdőkád szélére, de még nem is öntök belőle, szinte hihetetlen, de már ekkor is érzem az illatát! Egyetlen másik Body Shopos tusit próbáltam csak, az epreset, azzal összehasonlítva ennek sokkal finomabb, kevésbé mű az illata, és jóóóóval intenzívebb. Még az állaga is olyan, mint a málnaszörpnek. :D Kicsit sajnáltam rá 2 ezer Forintot kiadni, de utólag nem bánom egyáltalán, egyik kedvenc tusim lett. : )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 1.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Színező anyag. (Piros)