The Body Shop

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: WZ, Módosítva: 2016. január 29.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok

Ez a könnyed, sorbet állagú krémes pirosító azonnal természetesen üde arcpírt varázsol az arcodra, ami akár 12 óráig is tarthat. A pirosítás mellett tökéletesen hidratál. Nagyon jól építhető a színe, így pont olyan színárnyalatot hozhatsz létre, ami tökéletesen illik az arcszínedhez.

4 árnyalatban kapható

1500 Ft The Body Shop Fresh Sorbet Blush
Ár: 1500 Ft , Eladó: alexandra326
Állapot: Swatcholt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen vagy posta/foxpost
lucanagy018

2019. április 11.

A dinnyéset vettem meg Londonban 1 fontért akciósan, nagy álmokat fűzve hozzá. Nos az illata tényleg jó, de maga a termék borzalmas. Felkentem egyik felemre ecsettel, aminek az lett a vége hogy lehozta az EGÉSZ alapozómat úgy ahogy volt. A másik felemet pedig az ujjaimmal egyengettem el, aminek ragacsos hatás lett a vége és kényelmetlen volt az arcomnak.
Tehát összességében csak azért kap két csillagot mert jó az illata és hála istennek akciósan vettem :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 11.

Ciprus

2016. július 7.

Nekem nagyon nagy mellé fogás volt csomósodott az arcomon ..nem tudom lehet hogy az alapozót nem szerette vagy a hidratálót tartósnak sem nevezném

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 7.

Hidratálók: Glycerin, Honey, Propylene Glycol

Felületi hártya képző anyag.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Nem szabvänyos INCI név. Jelentése: Színezék.