The Body Shop  Fuji Green Tea Body Scrub

The Body Shop

The Body Shop Fuji Green Tea Body Scrub

Ár:   4490 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Almi, Módosítva: 2015. április 2.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Testápolás

Sziporka88

2020. április 18.

Röviden jellemezném...Drága, büdös és semmit sem használ. Bármelyik TBS bőrradír jobb ennél. Sosem venném újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 18.

Rita05

2019. augusztus 7.

Kellemes az illata, a használata, de nem egy bumm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 7.

Kellemes az illata, a használata, de nem egy bumm.

KRozi

2018. augusztus 19.

Megvettem, ès csak azt vettem èszre, hogy nem fogy. Valahogy nem nyúlok utána, ès nem lett a rutinom rèsze.
Borotválkozás után szoktam rávenni magam a használatára, hogyha már megvan fogyjon el.
Őszinten nem használtam előtte testradírt, ès nem tudom milyen hatást kellene várnom... de ez szinte egyenlő a nullával. Az illata sem nyűgöz le, inkább csak elmegy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 19.

MormiOrsi

2017. október 3.

Az üzletben kaptam belőle mintát kipróbálni, őszinte leszek, én még életemben nem használtam testradírt, szóval fogggalmam sincsen, mit kellett volna nyújtania :) Mert látom sokan írjátok, hogy gyengusz, stb. Annyi tutifix, hogy a mellkasom kicsit viszketett utána, szóval lehet pont az ilyen kezdőknek találták ki :D. Az illata nagyon szuper, de ennyi. Azért kap 3 csillagot, mert nem akartam egyből a boltba rohanni, hogy megvegyem (mint pl. a himalájai agyagos arcmaszk minta után). Viszont, lehet egy ilyen home made verziót (cukor-olaj) kipróbálok én is otthon, köszi a tippet! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 3.

sztinke

2016. november 1.

Ajándékba kaptam. Az illatát imádtam, ha csak azt kéne értékelni, 5 csillagot kapna! De a hatása már inkább csak az "elmegy" kategória, nem radíroz eléggé, ráadásul a tégelyből egyre nehezebb "kihalászni", ahogy fogy a mennyisége, kicsit bosszantó. Az árát szerintem semmiképp nem éri meg, így magamnak megvenni biztos nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 1.

im

2016. november 1.

Életem első TBS terméke a testvajjal és a gel lotionnel együtt, ajándékba kaptam őket egy számomra nagyon kedves személytől, így nehéz elfogulatlanul véleményezni. :)

Pozitívumok:
- nem annyira karcolós fajta radír
- nagyon-nagyon tetszik az illata, amely nekem egyszerre tűnik édesnek és fanyarnak (egyébként javarészt parfümmentes kozmetikumokat használok arcra és testre is, ezek a TBS kozmetikumok képviselik a guilty pleasure-t a fürdőszobában :) )

Negatívumok:
- a testvajnál nem említettem a tégelyes kiszerelést mint hátrányt, mert elég hamar elhasználom, de ebben az esetben praktikusabbnak tartanék egy tubust, mert nem szeretek belenyúlkálni a zuhany alatt
- igazából a házi, kávézaccos-cukros-olajos radíromat jobban szeretem, mint ezt, mert hatásosabbnak és mégis gyengédebbnek érzem. Itt egy viszonylag híg zselében úszkálnak radírozó gömböcskék, annyira nem nyűgözött le a hatás. Igaz, nem is pirosodik ki a bőröm a használata után.

Összességében:
A három ajándékba kapott termék közül ez vált be legkevésbé, és ezt is szeretem legkevésbé használni. Nem is túl hatásos, inkább csak a márkát kell megfizetni, mert a TBS kkörüli hype alapját képező finom illatból ugyan mi marad meg a bőrön egy testradír esetében?

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 1.

Pozitívumok:
- nem annyira karcolós fajta radír

Negatívumok:

Összességében:

betty23

2016. július 24.

2 db 5 ml-es mintát kaptam ajándékba az egyik vásárlásom mellé az üzletben. Ma elhasználtam az egyiket, de sajnos elég csalódott vagyok, pedig ritkán húzok le terméket. Az illata kellemesen friss, de ez a zselés-gyöngyös massza kb. semmit nem radíroz. Hosszú időn keresztül csutakoltam magam vele, de semmi. Lehet csak nekem vannak túl nagy elvárásaim egy radírral szemben, de az itthon kikevert cukorradírom is fényévekkel jobb, ráadásul bőven olcsóbb. Adok neki 2 csillagot, mert biztos vannak emberek, akik pont egy ilyen gyengéd, gyakori használatra való radírra vágynak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 24.

EvaCs

2016. február 21.

Az advent kalendárban volt egy 50ml-s tégely. Imádom a body scrubokat de ő sajnos nem győzött meg. Az állaga zselés és nagyon gyengén radíroz. Én leginkább a comb/kar/has területet szeretem "kínozni" hát ez elég gyenge. Az arcomra viszont nem fogom kipróbálni mert azért vannak benne szúrós kis darabkák, nem akarok kisérletezni. Engem nem győzött meg ez az újfajta zselés dolog, de jó volt kipróbálni. Személy szerint a cukros/olajos testradítokat szeretem ami darabosabb és keményebb. Az illatát szeretem, a testvaja 5 csillagot kapott de őt elengedem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 21.

missmarple

2016. február 12.

Mindennapi használatra egy szuper dolog. Sok pici, apró szemcse van benne, de sűrűn. Nem olvadnak el a szemcsék rögtön a vízben (mint például a shea vajas verziónál) és nem is túl erősek, bántóak (mint a kókuszosnál). További jó pont, hogy ugyanannyiba kerül, mint társai, de 50ml-rel több. Az illata közepesen kellemes, de nem bántó. Mindennapi radírozásra vettem, ami gyengéd, de hatékony és arra bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 12.

diva27

2015. szeptember 14.

Tetszik az illata,az állaga is bár nagy raírozásról nem tudok beszámolni...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 14.

Tetszik az illata,az állaga is bár nagy raírozásról nem tudok beszámolni...

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Honey, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.