The Body Shop

Ár:   4890 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Almi, Módosítva: 2015. március 20.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok

Nigea88

2021. március 3.

Akciósan vettem, hatalmas kiszerelés és nagyon üde, friss illat. Tavasszal pont erre vágyok, ill. mennyisége miatt nem sajnálom, hajra is szuper.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 3.

Szaffi

2020. október 30.

Nagyon eltalálták ezt az illatot. Nem szerettem eddig annyira a citrusos, afféle tisztaságillatokat. De ez levett a lábamról, szinte egész nyáron ezt használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 30.

Lerika

2020. június 29.

Nekem ez egy nagyon finom nyári illat. Nem igazán szeretem a citrusos illatokat, szerencsére én nem is érzem annak, inkább egy jó kis zöld illat. Valahogy a Chanel No19-re emlékeztet, csak könnyedebb. Ahhoz képest, hogy eau de cologne, elég tartós, napközben megcsap az illata több órával a felfújás után is. Azért a biztonság kedvéért délután mindig újra fújom. Én nagyon szeretem ezt az illatcsaládot, szerintem nagyon jól sikerült.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 29.

Qwerty

2020. március 5.

Szeretem a zöld illatokat, de ritka az olyan, amelyik tudja azt a pluszt, hogy különleges legyen, de ne legyen vadul fűszagú, se túl puha. Ez sajnos az utóbbi lett, nekem kicsit édeskés, semmilyen. Nem érzek benne fanyarságot, frissességet.
Örültem volna, ha jó, mert az ára is baráti. A zöld illatokat inkább nyári testpermetnek szoktam használni, könnyen el is illan mind, és emiatt valahogy nem akaródzik vagyonokat költeni rájuk, hiába vannak 20-30e ft-ért már igazán jó darabok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. március 5.

isabelle007

2020. február 26.

Megvan az egész sorozat, nagyon szeretem használni. Minden évszakban megállja a helyét és mindig más arcát mutatja rajtam. Az biztos, hogy energiabomba, valóban feltölti az embert érzelmileg is :) Meglepően tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 26.

Tallis

2019. szeptember 11.

A zöld teához köze nincs, de az illata finom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 11.

A zöld teához köze nincs, de az illata finom.

Wandus

2019. február 26.

Nagyon szeretem a könnyű, friss, enyhén fanyar illatát télen is. A túl intenzív illatú parfümök nem az én világom, épp ezért nekem ez tökéletes. Viszonylag tartós, még este is szoktam érezni magamon, igaz, nem egyet fújok belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 26.

szilvia.bano

2018. június 20.

Amikor évekkel ezelőtt használtam, szerettem, kellemesen fanyar zöld tea illat. Azóta megtaláltam az illatom, így ez "emlék-illat" lett. Nem rossz, de én úgy érzem már kinőttem ezekből a típusú parfümökből. Az Escada Taj Sunset-nél ugyancsak ez a helyzet. Az árát viszont módosítani kéne, mert jelenleg 6990 Ft-ért kapható.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 20.

Myrtle

2018. március 13.

Jó kis frissítő kánikulaillat, melegebb időben klasszul fog működni. Engem nagyon emlékeztet a már megszűnt Bvlgari Thé vert extreme-jére, pedig ebben elvileg nincs is kardamom, de mégis egy picit érzem. Valahol eközött és a Guerlain Herba fresca-ja között helyezném el, az utóbbi mentás lecsengése nélkül. Edc létére rajtam az átlag EDT-nél tartósabb, de azért 1x újra kell fújni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 13.

laszti

2017. június 5.

Nagy szerelem, friss, könnyed, nyári illat. Imádom! Ahhoz képest, hogy mennyire semmitmondó az üveg külseje, olyan finom a tartalma. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 5.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract