The Body Shop

Ár:   4890 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Almi, Módosítva: 2015. március 20.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok

Tallis

2019. szeptember 11.

A zöld teához köze nincs, de az illata finom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 11.

A zöld teához köze nincs, de az illata finom.

Wandus

2019. február 26.

Nagyon szeretem a könnyű, friss, enyhén fanyar illatát télen is. A túl intenzív illatú parfümök nem az én világom, épp ezért nekem ez tökéletes. Viszonylag tartós, még este is szoktam érezni magamon, igaz, nem egyet fújok belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 26.

szilvia.bano

2018. június 20.

Amikor évekkel ezelőtt használtam, szerettem, kellemesen fanyar zöld tea illat. Azóta megtaláltam az illatom, így ez "emlék-illat" lett. Nem rossz, de én úgy érzem már kinőttem ezekből a típusú parfümökből. Az Escada Taj Sunset-nél ugyancsak ez a helyzet. Az árát viszont módosítani kéne, mert jelenleg 6990 Ft-ért kapható.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 20.

Myrtle

2018. március 13.

Jó kis frissítő kánikulaillat, melegebb időben klasszul fog működni. Engem nagyon emlékeztet a már megszűnt Bvlgari Thé vert extreme-jére, pedig ebben elvileg nincs is kardamom, de mégis egy picit érzem. Valahol eközött és a Guerlain Herba fresca-ja között helyezném el, az utóbbi mentás lecsengése nélkül. Edc létére rajtam az átlag EDT-nél tartósabb, de azért 1x újra kell fújni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 13.

laszti

2017. június 5.

Nagy szerelem, friss, könnyed, nyári illat. Imádom! Ahhoz képest, hogy mennyire semmitmondó az üveg külseje, olyan finom a tartalma. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 5.

nicole74

2017. január 16.

Friss, ropogós, citrusos, zöld illat, és eléggé tartós is Edc létére. Nekem jobban bejött, mint az Elizabeth Arden Green teaja, és tovább meg is marad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 16.

KittiASzuperpocok

2016. december 22.

Finom. De nekem nem szerelem. Emlekeztet egy bizonyos no tipusra akik hasznaljak es az nem en vagyok. Nagyon jo a melegben kozepesen tartosnak mondanam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 22.

HaziManka

2016. december 19.

Kaptam,nem igazán tetszik..Jobbra számítottam.Sem magamon sem az üveget
szagolva nem igazán jön be sajnos,pedig sok BS terméket szeretek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 19.

Kaptam,nem igazán tetszik..Jobbra számítottam.Sem magamon sem az üveget
szagolva nem igazán jön be sajnos,pedig sok BS terméket szeretek.

eniko04

2016. augusztus 3.

Csinos az üveg, én valahogy frissebb illatra számítottam, nem tartós, de ezt nem is vártam tőle. Annyira nem szerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 3.

RitaL

2016. július 20.

Igazi nyári illat, engem egy régi kék Adidas testpermetre emlékeztet, amit egy görögországi nyaralás során használtam, úgyhogy nekem ehhez az illathoz a nyár-napsütés-tenger kötődik. Nagyon ajánlom. Visszafogott, friss illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 20.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract