The Body Shop

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Niomi, Módosítva: 2020. február 28.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Fürdőtermékek

2014-es karácsonyi limitált kiadás

linszu

2016. szeptember 30.

Érdekes, nekem a kupakja fekete, lehet, hogy változott azóta.
Leértékelésekkor vettem azzal a reménnyel, hogy illatos, habos-babos lesz tőle a fürdővíz. Hát, kicsit csalódott vagyok, a probléma ott kezdődik, hogy a fele fel sem oldódik annak, amit a vízbe teszek, pedig akkor szoktam, amikor megengedem a vizet, de a csobogás hatására is a fele ott úszkál a vízben bizarr látványt és érzést keltve. Nem éri meg az árát szerintem...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. szeptember 30.

Érdekes, nekem a kupakja fekete, lehet, hogy változott azóta.

kessi91

2015. szeptember 19.

Nagyon remélem, hogy idén télen is visszahozzák ezt az almás kollekciót! Isteni finom illata van. Ez az első fürdőzselém, nagyon kíváncsi voltam, milyen lesz, de szerencsére nem kellett csalódnom benne. Nagyon jól habzik, és evés is elég belőle - az enyémben még mindig van, lassan egy éves, és azért szoktam használni!:) Én nagyon ajánlom, csapjatok le rá, ha újra lesz!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 19.

Antioxidánsok: Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract
Hidratálók: Glycerin, Honey, Sucrose

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Színezék. Lilás piros.