The Body Shop

Ár:   4290 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mariska6, Módosítva: 2019. április 17.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok

"Ez a szempillaspirál lehet, hogy a mindennapi viseletre lett tervezve, de az biztos, hogy 99% természetes eredetű összetevőivel nem mindennapi. Más szempillaspirálokkal ellentétben, miközben hosszabbá és dúsabbá teszi, szereti és ápolja a pilláidat. Közösségi Kereskedelemből, Szamoa szigetéről származó organikus kókuszolajat, és kameruni méhviaszt is tartalmaz. Különösen könnyed a viselete, egész nap potyogás és fakulás nélkül kitart a szempilláidon."

dreammiyss

2021. április 8.

Nekem ez a jelenlegi kedvenc szempillaspirálom (ennél jobbat mindeddig nem találtam szóval el vagyok ájulva tőle, de komolyan!!). Gyönyörűek a pilláim, könnyű vele dolgozni, szépen eloszlatja a festéket pár használat után, mert ugye megszokott módon az elején azért pazarlósba kell nyomni a szép végeredményért (más mascarakkal is). Édeske a kinézete is, olyan kis vidám, könnyed. Egyébként nálam ma kibírt egy du másfél órás szundit (igen-igen, tudom, sminkben nem szabad(na)) elkenődés és potyogás nélkül. Egyébként sem jellemző rá a lazább napokon. KEDVENC! Ha lesz lehetőségem rá újraveszem az tuti, nekem lazán megéri ezt az árat.
Az ELŐZŐ HOZZÁSZÓLÓKNAK, AKIK LEPONTOZTÁK: szerintem megéri neki adni még egy esélyt, max tíz használat után már nem az a nagyon pazarlós, és higgyétek el csodát varázsol a pilláitokkal. Legyetek türelmesek, ha már ennyi pénzt kiadtatok érte, másképp pazarlás. <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 8.

ceanne

2021. március 22.

Többször is újravásároltam, de sajnos -thanks to koronavírus- a maszk (vagyis a maszkhordás miatt kialakult páratartalom) miatt konkrétan visszaalakul folyékonnyá, és az egész az arcomon landol. 2x is kipróbáltam, mert az első alkalommal nem teljesen értettem, mi történt, és a többi spirálommal nem tapasztaltam ezt a problémát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 22.

dbetti93

2021. január 22.

Lehet velem is baj van, de olyan szinten sok festéket vesz fel hogy az leírhatatlan... Minek?! Oké, vegyen fel festéket, aláírom egy szempillaspirál esetében nem hátrány, de nem lehet vele többször átmenni a pillákon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 22.

Krisztina_B

2020. november 13.

Nálam nagyon jól müködött, természetes nagy pillákat varázsolt nekem. Nem tapadt össze és sokáig kitartott. Biztos újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 13.

KRozi

2020. augusztus 17.

Sajnos nem a legjobb spirál amit valaha próbáltam. Tőlem 3 csillagot kap, mert a keféje rengeteg festéket felvesz (amúgy lehet csak én vagyok pancser, de az eddigi összes TBS-os spirállal ez volt a problémám..).
Amúgy ha lehúzogatom a festéket a keféről, szolid pillát varázsol, szinte csak megszínezi azt.
Ami pozitívum, hogy nem pereg, nem tapasztja össze a pillákat, CF és jók az összetevői.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 17.

ZsofiaLoren

2020. április 17.

Nekem sem jött be ez a spirál. Ugyanazt tapasztaltam, mint többen az itt véleményezők közül, miszerint túl sok festéket vesz fel a spirál és nehéz így dolgozni vele. Nehezen szárad mivel elsőre is olyan mennyiségű festék kerül a pilláimra, amire semmi szükségem. Kár, mert amúgy imádom a TBS termékeit, de ez a spirál így számomra használhatatlan. De nem akarom kidobni és valahogy elhasználgatom, de csak ritkán vagyok hajlandó megküzdeni vele. Azért kap két csillagot, mert jók az összetevői, de sajnos mást nem tudok megemlíteni a védelme érdekében.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 17.

lzsoficim

2019. december 18.

Vééégre megtaláltam a tökéletes spirált. Mennyit kerestem a Bourjois spirál utódját, ami CF, s ő végre tökéletes.
Amióta használom, valaki mindig megdicséri a pilláim ;)
Nem potyog, nem pereg, nap végén is egészen szép. Nekem sok szempillám van, s ezért nehéz olyat találni,ami nem tapasztja össze őket csomókká, hanem egyesével, külön-külön befesti őket és ezt tudja ezt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 18.

Amióta használom, valaki mindig megdicséri a pilláim ;)

lora91

2019. július 15.

Nekem pici szempilláim vannak, úgyhogy számomra elég nehéz "jó" spirált találni. Eddig is használtam TBS-es szempillaspirálokat, de általában egyszerre kettőt. Az egyik dúsított, a másik hosszabbított. Gondoltam, hogy kipróbálom, hátha működni fog. És igen! Nekem elég belőle kis mennyiség, sőt szerintem ha sok festék marad a sörtéken, az nem lesz túl szép eredmény. Nagyon hosszúak és dúsak lesznek a pilláim, emellett tartós, nem pereg, nem folyik a nagy nyári melegben. Szuper termék lett!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 15.

piiipooo18

2019. június 5.

Lehet én ülök rossz moziban, de ez a termék számomra sem ár-érték arányban, sem sehogy nem éri meg. Tény, csak azért adok két csillagot, mert hosszú pillákat varázsol, de baromi sok festéket vesz fel a kefe, tapasztja a szempillákat, kenődik a szemhéjra és pereg is. Nagyon szép az összetevő lista, de ennyi sajnos.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 5.

nayao

2019. május 12.

Nem sok dolgot várok el egy szempillaspiráltól, de eddig egy márka sem tudta teljesíteni. Néztem pár véleményt erről az új Body Shop-os szempillaspirálról, és úgy éreztem, adok neki egy esélyt, és nem bántam meg. Pont annyit tud, ami egy ilyen terméktől elvárható: nem tapasztja össze a pilláimat, nem pereg le a szemem alá róla vagy kenődik fel a szemhéjamra, és szépen "kinyitja"a tekintetem. Mindenkinek csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 12.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbic Acid, Hesperidin
Hidratálók: Propanediol, Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbic Acid

A grapefruit héjának kivonata. Egy 2010-es tanulmány szerint a citrusfélék kivonata (így a grapefruit kivonat is) segít a bőr világosabbá tételében és a pigmentfoltok megelőzésében. Paula Begoun szerint viszont irritálhatja a bőrt és fototoxikus reakciót válthat ki.

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

A heszperidin a legtöbb citrusféle gyümölcsében megtalálható bioflavonoid. A heszperidin, a rutin és más bioflavonidok gyűjtőnéven P-vitaminnak nevezik őket. A bioflavonidok olyan természetes növényi eredetű anyagok, amelyek vitamin jellegű tulajdonságokkal rendelkeznek, és bizonyítottan segítik a C-vitamin felszívódását, ezenkívül maguk is antioxidánsként viselkednek.

Mandarin héjának a kivonata. Hogy mire szolgál a krémekben arról nincs információ, Paula Begoun szerint főleg illatanyagként használják, és nincs semmilyen előnyös hatása  a bőrre, sőt potenciális bőrirritáló.