The Body Shop

Ár:   4290 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mariska6, Módosítva: 2019. április 17.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok

"Ez a szempillaspirál lehet, hogy a mindennapi viseletre lett tervezve, de az biztos, hogy 99% természetes eredetű összetevőivel nem mindennapi. Más szempillaspirálokkal ellentétben, miközben hosszabbá és dúsabbá teszi, szereti és ápolja a pilláidat. Közösségi Kereskedelemből, Szamoa szigetéről származó organikus kókuszolajat, és kameruni méhviaszt is tartalmaz. Különösen könnyed a viselete, egész nap potyogás és fakulás nélkül kitart a szempilláidon."

lora91

2019. július 15.

Nekem pici szempilláim vannak, úgyhogy számomra elég nehéz "jó" spirált találni. Eddig is használtam TBS-es szempillaspirálokat, de általában egyszerre kettőt. Az egyik dúsított, a másik hosszabbított. Gondoltam, hogy kipróbálom, hátha működni fog. És igen! Nekem elég belőle kis mennyiség, sőt szerintem ha sok festék marad a sörtéken, az nem lesz túl szép eredmény. Nagyon hosszúak és dúsak lesznek a pilláim, emellett tartós, nem pereg, nem folyik a nagy nyári melegben. Szuper termék lett!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 15.

piiipooo18

2019. június 5.

Lehet én ülök rossz moziban, de ez a termék számomra sem ár-érték arányban, sem sehogy nem éri meg. Tény, csak azért adok két csillagot, mert hosszú pillákat varázsol, de baromi sok festéket vesz fel a kefe, tapasztja a szempillákat, kenődik a szemhéjra és pereg is. Nagyon szép az összetevő lista, de ennyi sajnos.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 5.

nayao

2019. május 12.

Nem sok dolgot várok el egy szempillaspiráltól, de eddig egy márka sem tudta teljesíteni. Néztem pár véleményt erről az új Body Shop-os szempillaspirálról, és úgy éreztem, adok neki egy esélyt, és nem bántam meg. Pont annyit tud, ami egy ilyen terméktől elvárható: nem tapasztja össze a pilláimat, nem pereg le a szemem alá róla vagy kenődik fel a szemhéjamra, és szépen "kinyitja"a tekintetem. Mindenkinek csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 12.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbic Acid
Hidratálók: Propanediol, Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbic Acid

A grapefruit héjának kivonata. Egy 2010-es tanulmány szerint a citrusfélék kivonata (így a grapefruit kivonat is) segít a bőr világosabbá tételében és a pigmentfoltok megelőzésében. Paula Begoun szerint viszont irritálhatja a bőrt és fototoxikus reakciót válthat ki.

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Mandarin héjának a kivonata. Hogy mire szolgál a krémekben arról nincs információ, Paula Begoun szerint főleg illatanyagként használják, és nincs semmilyen előnyös hatása  a bőrre, sőt potenciális bőrirritáló.