The Body Shop

Ár:   4490 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: annapanni, Módosítva: 2017. február 14.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Fürdőtermékek

A 2013-as Honeymania mézes sorozat krémes habfürdője.

Vyvcsyke

2017. január 14.

Tegnap szereztem meg az utolsó darabot az Arénából. Este rögtön ki is próbáltam. Fantasztikus illata van, az egész fürdőszobát átjárja a méz illat. Nem kell belőle sok, mert nagyon hamar és jól felhabzik. Sokáig érződik a bőrömön és nagyon puha lesz tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 14.

Yndre

2013. szeptember 21.

Nagyon jóra sikerült ez a habfürdő. Egy fürdéshez kb. a tégely 1/4-ét használtam el, szerintem ennyi pont elég mert így is nagyon intenzív az illata és elegendő hab képződik. (Nem olyan sok mint pl. a Lush habfürdőktől, de teljesen élvezhető mennyiség.) Ráadásul elképesztően krémes és lágy habban pancsolhatunk, úgyhogy nagyon szuper. Fürdés után a bőröm nagyon jól hidratált és sokáig érezhető rajta a virágos-mézes illat. Nekem nagyon tetszik ez a habfürdő, nagyjából 4 fürdésre elegendő. Pasiktól viszont nem árt távol tartani, mert pl. a férjemnek nem tetszett...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 21.

Hidratálók: Glycerin, Honey

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Színezék. Lilás piros.