Best of Beauty 2019

The Body Shop

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: annapanni, Módosítva: 2013. augusztus 16.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Ajakápolók

A 2013-as Honeymania sorozat mézes ajakvaja.

9g

Ár: 1000 Ft , Eladó: Lisana
Állapot: új, Helyszín: Puskás Ferenc Stadion / XIX. kerület / néha Fehérvári út környéke, fizetés: Személyes átvétel
Zsu1003

Korcsoport: >54
2019. február 9.

Kellemes az illata, az íze. Elég jól hidratál, de napközben többször be kell kenni. A nagyon kiszáradt, cserepes ajkakkal ő sem birkózik meg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. február 9.

pici24

2018. december 3.

Az illata nem tolakodó, az ajkaimat jól ápolta a téli hidegben is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 3.

Az illata nem tolakodó, az ajkaimat jól ápolta a téli hidegben is.

annabanana

2018. április 30.

Régebben a kedvencem volt, egész jól hidratált, de azóta találtam sokkal hatékonyabb és olcsóbb terméket. Sajnos egy idő után elkezdett zavarni az illata és az ára is elég borsos, ezért nem venném újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 30.

Latte

2017. december 29.

Szeretem az illatát, állagát de nem sokat tud szegény :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 29.

Szeretem az illatát, állagát de nem sokat tud szegény :(

Reka92

2017. január 16.

Már egy ideje használom ezt az ajakápoló balzsamot, kellemes neutrális enyhén mézes illata van. Megfelelően hidratál, bár pár óra után újra kell kennem, ezért csak 4 csillagot kap de alapvetően jó termék és sokáig elég.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 16.

pcsillu

2017. január 11.

Én nagyon kedvelem. Jól hidratál, finom az illata, nem ragad. Kellemes érzés viselni. Az egyik kedvencem, nem bántam meg, hogy megvettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 11.

Kisa

2017. január 7.

A TBS epres ajakápolójának sikerén felbuzdulva vettem meg ezt a verziót. Nekem sajnos a nyomába sem ér. Amíg le ne kopott az ajkamról, addig természetesen kellemes volt, de javulást nem hozott. Az epres párját viszont meleg szívvel ajánlom, mert egészen más a krém textúrája, és nyilván ez okozza a különbséget.
Az illata és íze egyébként a mézesnek hibátlan, de az én ajkaimnak sajnos nem segített.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 7.

Jrsmn

2016. március 31.

Nekem nem jött be sajnos... Extra száraz a szám, de a Shea vaj illatát nem bírom, ezt ajánlották következőnek. Bekenem a számat, fél percig kellemesen puhítja, aztán utána meg szárazabb, mint volt. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 31.

noemimehesova

2015. március 27.

Amióta kipróbáltam azóta tudom, hogy soha többé nem veszek mást. Finom mézes, senkit sem zavar, ápol és fényesít is. Ha száraz az orrom, néha kenek oda és beválik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 27.

djkaty

2015. február 1.

Még soha nem volt annyira száraz a szám, mint ettől, pedig nagyon akartam szeretni... Még rúzsok sem szárítják ki annyira, mint ez, így nálam teljes csalódást okozott.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 1.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Honey