The Body Shop

Ár:   990 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: annapanni, az összetevőket feltöltötte: kat, Módosítva: 2017. február 14.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Szappanok

A 2013-as Honeymania sorozat mézes szappanja.

lenochka

2017. február 14.

Nem szárítja a bőrömet, puhává és rugalmassá varázsolja. Az illata nagyon finom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 14.

djkaty

2015. február 1.

Kézmosásra használtam, és nagyon megszerettem, mert nem szárította a bőröm, az illata pedig tartósan érezhető volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 1.

Garu

2014. szeptember 22.

Nagyon jó termék, összesen 3 fogyott el belőle. Mindennapos fürdéshez nem jó, mert bár az átlagos szappanokhoz képest nem szárít, azért hosszútávon nem jó. Kézmosásnál plusz pont, hogy nem csík tisztít, de kíméletes a bőrhöz, puha és rugalmas érzetet hagy. Alkalmanként jó arcmosásra, de utána kell arckrém...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 22.

Orsika89

2014. március 3.

Szappanpárti vagyok, tudja, amit egy szappantól várok: nem szárít, nem mállik szét, az illata betölti a fürdőszobát. Fincsi mézes-virágos illata van. Nem egy csodaszer, de nagyon rendben van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 3.

szambi

2013. október 22.

Nem szárít és végig tartja amit elvár tőle az ember, azaz nem mállik szét, jól habzik stb...
Az illata szerintem moringás, amivel egyébként nincs bajom, de egy kicsit csalódtam, mert újat vártam. A bőrön nem marad meg amúgy az illata.
Ja, és sajnos gyorsan fogy.
Egyébként okés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 22.

Ja, és sajnos gyorsan fogy.
Egyébként okés.

annapanni

2013. szeptember 19.

Nem hozza a várt mézes élményt, kézmosáshoz kicsit drága:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. szeptember 19.

Nem hozza a várt mézes élményt, kézmosáshoz kicsit drága:(

Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, Honey

Sorbitol h 1 1

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Színezék. Narancssárga.