The Body Shop

Ár:   1690 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: annapanni, Módosítva: 2017. február 14.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

A 2013-as Honeymania sorozat géles mézes tusfürdője.

Melpa

2019. október 1.

Ennek valami mennyei az illata! Alapból nem szeretem a mézes illatú kozmetikumokat, mert általában gagyi mézesbödön illatuk szokott lenni. De ennek más! Inkább ilyen parfümös jellegű, éppenhogy csak ki lehet érezni a mézet belőle, nagyon finom illat, es tusfürdőhöz képest tartós is valamelyest.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 1.

prettyfruity

2018. február 27.

Évekig ez volt a kedvenc tusfürdőm, télen-nyáron. Sokáig meg sem szagoltam, mivel bekategorizáltam a szokásos mézes-tejes és mézes-krémes-vaníliás, fullasztó tusfürdők közé, amiktől mindig is frászt kaptam. Ezzel ellentétben, a honeymania csodás virágos-mézes-friss illata egészen más dimenziót nyitott ezen a téren. Nem szárított, az állaga is pont megfelelő volt és zuhany után is érezhető maradt a bőrömön. Nagyon sajnálom, hogy megszüntették, de remélhetőleg a limitált illatok között ismét megtalálható lesz időről-időre.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 27.

frufru

2017. június 11.

Számomra egy nem mindennapi tusfürdő. Viszont pontosan ahhoz a kedvhez való, mikor az ember boldogsághormonokat szeretne termelni :D
Az állaga masszív, habzik és jól tisztít. Erős méz illata van és zuhanyzás után egy jó darabig még érezhető.

Ajánlom :) 4 csillag, mert lehetne egy picit olcsóbb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 11.

Ajánlom :) 4 csillag, mert lehetne egy picit olcsóbb.

Nialen

2017. február 23.

Meg a felenel sem jartam, amikor ugy dontottem, nem allok ellent a £3-os alom arnak, igy hat a tortenelem folyaman eloszor ujravasaroltam egy tusfurdot! Mert en eddig akarmennyire is imadtam egy illatot, a vegere mar vegtelen meretekben meguntam es aligvartam, hogy valami ujba ruhazzak bele. Na de ez! Meg igy is, hogy a testvajaval, radirjaval, ajakapolojaval, es parfumjevel egyutt hasznalom se untam meg meg, sot kifejezetten meg mindig az imadom kategoriban van toronymagasan (pedig ha jol emlekszem lassan 2-3 honapja vagyunk puszipajtik).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 23.

lenochka

2017. február 14.

Az állaga sűrű, nagyon kevés kell belőle, mert jól habzik, és tisztítja a bőrt.
Az illatáról is sokat olvastam, hogy nem tipikusan méz illata van, szóval nem ért váratlanul a dolog. Tényleg akácvirágos, kicsit mézes, nem gejl, ezért télen-nyáron egyaránt el tudom képzelni.
Melegebb időben is kellemes volt használni, illetve mosta hűvös időben is.
A hatása hozza a megszokott The Body Shop minőséget, a bőr hidratált, puha lesz a használata után, és az illat és órákig érződik a bőrön.

Összességében, mint mindig most is meg vagyok elégedve ezzel a tusfürdővel is. Minden olyan tulajdonság benne van amit egy tusfürdőtől elvár az ember, sőt ezek a tusik talán többet tudnak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 14.

Az állaga sűrű, nagyon kevés kell belőle, mert jól habzik, és tisztítja a bőrt.
Melegebb időben is kellemes volt használni, illetve mosta hűvös időben is.

eperturmix

2017. január 16.

Jó kis dolog,tetszik az állaga,hogy géles és nagyon intenzív illata van,ami engem,de még a fürdőszobát is körbelengi.Tusolás után is megmarad,de rákrémezek,így nem sokáig.Én kiiérzem a mézet,de nagyon erős virág illata van.
Nem szárít,gazdaságos mert nem kell sok belőle,közben jól tisztít.Picit a habzása ami kevés,de nekem nem gond.

Upd:Levonok egyet,mert ahogy gondoltam,gazdaságos..hát nem.Nincs egy hónapos a véleményem és már a végét járom.Nem habzik egyáltalán,gondolom ezért használ többet belőle az ember,de ez így nem oké.Hatása,illata változatlan,még mindig szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 16.

nrss

2016. október 18.

Géles, könnyen kenhető tusfürdő, és a bőrön is sokáig érezni. Viszont nekem nem annyira tetszik az illata, ezért közepes termék számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 18.

eniko04

2016. szeptember 4.

Kellemes mézes-virágos illat, nem tolakodó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 4.

Kellemes mézes-virágos illat, nem tolakodó.

ildinyo

2016. július 13.

Édes, kedves, friss, igazi nyári illat, nagyon kellemes, jól habzik, kevés is elég belőle, így megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 13.

goldeneyeliner

2016. május 21.

Még másnap is érezni az illatát (ami mennyei), jól habzik, puha lesz utána a bőr.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 21.

Hidratálók: Glycerin, Honey

Emulgeálószer, felületaktív anyag.