The Body Shop

Ár:   7490 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: eveartstar, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2017. november 16.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok

A fügék jellegzetes kiegészítői az olasz tengerpartnak, ahol a napsütötte talaj édes, zamatos illatot kölcsönöz a gyümölcsöknek. A fügéket kézzel szedik az olaszországi Puglia régióban, hogy semmi ne vesszen el a harapnivalóan nyári illatból.

Az illatban a szőlőlevél kesernyés-zöld frissessége, a nyári füge tejes jegyei és meleg, fás jegyek keverednek.

Illatösszetevők: piros ribizli, szőlőlevél, krókusz, olasz nyári füge, toszkán rózsa, tölgyfa, ámbra

The Body Shop Italian Summer Fig 100 ml
Ár: 8.500 Ft + posta , Eladó: kundus
Állapot: Új, Helyszín: --, fizetés: Előre utalás után postázom.
Ár: 7990 Ft , Eladó: karaibrahimgil
Állapot: 100 ml / kép (kb. 85 ml), Helyszín: Bp., fizetés: Személyes átvétel (Nyugatitól 1 megálló v. Duna Plaza), Foxpost, postán maradó
mariasoros

2019. május 10.

Csatlakozom az előttem szólóhoz, különösen azért, mert neki köszönhetem a mintámat. Köszönöm! :) Gyönyörű fügés illat, elegáns és friss egyszerre, nagyon kellemes. Csak a tartóssága miatt 4 csillag, rajtam kevéssé érezhető. Szeretem, ha nemcsak én érzem az illatom, főleg ha ilyen finom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 10.

karaibrahimgil

2019. április 21.

Ezért szeretem a Krémmániát: olyasmiket is megtalálok itt, amiket a boltokban már nem lehet kapni. Az Italian Summer Fig nem annyira zöld, mint a Philosykos, nem édes, mint a Fig Tea vagy a Fleur de Figuier, nem jellegtelen, mint a Fig Splash, nem férfias, mint a Dandelion Fig, hanem szinte egy az egyben Premier Figuier. Fügebeszerző körutamat lezárhatom egy időre, mert megtaláltam a legideálisabb nyári illatot.

Update: Sajnos meguntam, annyi fügés parfümöt szereztem be, hogy végül csak tartogatom őket, és már csak az elsőhöz és igazihoz, a Fleur de Figuierhez nyúlok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 21.

jampiangel

2019. március 29.

Ez az illat egyszerűen tökéletes! Fanyar, frissítő fügeillat, de sajnos nem tartós rajtam, legalábbis én már nem érzem magamon mire beérek a munkába. Ha néha kezet mosok, a csuklómon a víztől felfrissül az illat és lehet érezni, de ennyi. Mindenki dicséri rajtam. Nagyon sajnálom hogy már nem gyártják.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 29.

kvin

2019. február 3.

Az első találkozásom a fügés illatokkal a Ninfeo Mio, ami instant szerelem volt és van azóta is. Azóta kergetem a fügés kreációkat, és sajnos ő sem üti meg azt a mércét. Rájöttem, hogy miért nem tudnak lenyűgözni. Kell mellé az, ami a NM-ban annyival kifinomultabban működött, a citrusok! (és nyilván még van ott más is, de az mindenképp hiányzik) Anélkül minden más szimpla édeskés illattá változik, hiába a csuda finom friss zöldes indítás, ahogy ennél is. Egy gyönyörű érett fügefa illata fogad, annak minden levelével és zöld hajtásával együtt. Nagyon szép illat, de nem veri kenterbe az én kedvencemet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 3.

Boriskajuliska

2018. február 23.

Akkor kaptam észbe (füge imádóként) hogy venni kéne, amikor csak 1 db volt már a webshopba,de mázlim volt:) Finom, zöld, nem túl édes, tartós. Télen nem használtam, nem éreztem időszerűnek, de mostanában egyre többet pillantgatok rá, tavaszváró hangulatba kerültem. Jó lesz újra használni:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 23.

mariann33

2018. február 23.

Mindennapi apróságokból leszűrve érzi az ember,hogy az élet véletlenek sorozata.Egy ilyen véletlen alkalmával került hozzám egyszer néhány niche illatminta,köztük azzal a három L'artisan illattal amik azóta a legnagyobb kiszerelésben is a polcon mosolyognak:)
Azt gondoltam eddig,hogy őket nem lehet leutánozni,hiszen annyira egyedi mind!
Nyilván itt sem utánzásról van szó,egyszerűen a füge,zöld összetevőkkel nagyon nagyon hasonló,mármár ugyanazt az illatot eredményezi.
Ez jó,hisz biztosíték arra,hogy látatlanban is merjen az ember fügés parfümöt venni.
A Body shop termékei sosem érdekeltek,túlárazott hétköznapi termékek szerintem,és mivel a gyümölcsökre koncentrál a márka,nálam márcsak ez miatt sem nyerő.
Nem szeretek ennivaló szagú/illatú lenni,ráadásul nekem a gyümölcs illat egyenlő tini illat.
De hogy a lényegre térjek,ez az illat egy az egyben fű illatú:)
Jaj,nagyon finom,optimista illat,és a kis bevezető azért volt,mert hatalmas az egyezés L'artisan Premier figuier illatával!
Bár mondhatnám hogy egy olcsóbb alternatívája,de ez sem túl olcsó,ráadásul nemrég megszűnt a gyártása.Mindenesetre nagyon örülök hogy az élet ilyen véletlenek sorozata,mert úgy lett egy nagy üvegem ebből,hogy még aznap reggel nemtudtam hogy lesz egy ilyen különleges illatom:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 23.

Azt gondoltam eddig,hogy őket nem lehet leutánozni,hiszen annyira egyedi mind!
De hogy a lényegre térjek,ez az illat egy az egyben fű illatú:)

heydy10

2018. február 2.

Különleges, friss illat. A szőlő levéle és a füge együtt... Varàzslat! Fiatalságot, szabadságot sugall. Bàrmelyik korosztàly kedvence lehet. Tartóssàga lehetne jobb, de egyàltalàn nem kevés (3-4 óra).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 2.

Bradshaw

2017. november 19.

Túl késői volt a nagy szerelem. Itt vettem meg a parfümöt, egy kedves eladótól, és nagyon izgatott voltam. Első fújásra megtetszett. Először nagyon fanyar és zöld. Nekem talán ez tetszik a legjobban, kár hogy ez hamar elillan. Utána jön a gyönyörű füge. Ezzel az illattal kelek, s fekszek. Nagyon tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 19.

kundus

2017. november 9.

Szép füge illat, kár, hogy már nem árulják. Amúgy L'artisan Premier Figuier Extreme-re emlékeztet engem, annyi különbséggel, hogy ott egy édesebb vonal is van, a kókusz és a szárított gyümi miatt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 9.

idaobi

2017. október 4.

Érdekes könnyed illat, nyárra. Friss mégis markáns. Különleges zöld. Szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 4.

Érdekes könnyed illat, nyárra. Friss mégis markáns. Különleges zöld. Szeretem.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Glycerin, Ficus Carica (Fig) Fruit Extract