The Body Shop

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: annapanni, Módosítva: 2017. november 24.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

Szappanmentes áfonyás tusfürdő gél kékáfonya kivonattal és mézzel.

laracroft

2017. július 21.

Engem nem szárít, hatását tekintve átlagos tusfürdő, az illata azonban valami mennyei! Valahol az igazi áfonyalekvár és az édes-savanyú áfonyás rágógumi között félúton. Kicsit mű, de nekem ez most kivételesen nagyon bejön. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 21.

0bikbik0

2017. február 18.

A testvaja, a testradírja bejött, de ez ... az illatán érzek valami utólagos érdekes mellékillatot, ami nagyon irritál. Szárít is rettenetesen. Nyögvenyelősen elhasználtam, de nem venném újra (akciós volt annak idején, szerintem már ki is vonták).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 18.

Sundiboszi

2017. január 4.

Nagyon szeretem akárcsak a testvajat belőle, kevés is elég, jól habzik egyedül az árát drágállom, ezért mindig az akciókat vadászom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 4.

simple

2016. október 14.

Jó illatú, kellemes tusfürdő nyárra. Igazából semmi különlegeset nem észleltem a használata alatt, nekem átlagos volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 14.

claudia.nyilas

2016. április 10.

Sokkal jobban szeretem, mint a testvaját, nekem ez az illat így jobban bejön, mint töményen egésznap magamon.

Update: allergizált, hámlott tőle a nyakamon a bőr....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 10.

Update: allergizált, hámlott tőle a nyakamon a bőr....

Midnight Fairy

2016. január 14.

Teljesen jó: finom illat, okés hidratálás, jól habzik, lassan fogy.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 14.

Teljesen jó: finom illat, okés hidratálás, jól habzik, lassan fogy.

Kathrin17

2015. november 26.

Jól habzik és hűsíti a bőröm. Egy meleg nyári este tökéletes :) Leárazva vettem így megérte de a teljes árát nagyon sokallom akármelyik tbs tusfürdőért.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 26.

szilvia.bano

2015. augusztus 21.

Én nagyjából elégedett voltam vele, mert szeretem a gyümölcsös tusfürdőket, ez sem volt kivétel. A kék áfonyás testvajat imádom, ennél úgy éreztem nem jött ki annyira az az illat, mint annál. Fürdés után sajnos nem nagyon éreztem az illatát, ellentétben a málnás tusfürdővel. Abból az illatból meg testvajat nem vennék annyira. Minden termékcsaládból más jön be valószínűleg. Viszont nekem nem szárította a bőrömet se ez, se másik TBS tusfürdő.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 21.

Azura

2015. augusztus 11.

Virágos tusfürdő után akartam egy gyümölcsösre váltani, ezt meg pont akciózták. Nagyon szeretem az illatát, bár nem valami tartós, legalábbis én nem szoktam érezni fürdés után. Kevés elég belőle, megfelelően habzik, nem szárít de rendesen tisztít, a használata után selymes és puha lesz a bőröm. Újra venném, de úgy sejtem hogy kivonták a forgalomból, azért volt az akció... :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 11.

amber

2015. június 30.

Isteni finom illata van, akárcsak a testvajának. Tökéletes nyári tusfürdő, kár hogy már nem lehet kapni, de legközelebb bespájzolok belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 30.

Hidratálók: Glycerin, Honey

Emulgeálószer, felületaktív anyag.