The Body Shop

Ár:   690 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Dhewilgirl, az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2018. április 24.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Fürdőtermékek

Limitált szezonális kiadás

Fergetes habtengert varázsol a fürdővízből és fantasztikus illatával segít ellazulni egy hosszú nap után. 100% vegán, habos és illatos.

Vicus

2021. március 14.

Elég lassan oldódott fel, de szépen megszínezte a vizet, sok hab képződött. Az illata annyira nem volt intenzív, mint vártam. Egynek elment, nem venném meg újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 14.

corsica

2019. március 6.

Páromat akartam meglepni egy kókuszos fürdőbombával a bevált helyről mikor jött a pofon, hogy már egy ideje nem forgalmazzák. Nem akartam sokat költeni rá, így jó pár fürdőbomba kiesett, mikor betévedtem a The Body Shopba. Az ára még az elfogadható tartományba tartozik, így megvettem. Nagyon intenzív és tartós az illata. Egy üvegbe tettem egy zacskó schoko bonssal, akárhányszor kinyitottuk az üveget egy csokiért, áradt belőle a kókusz illat. Mikor használatra került a sor sem csillapodott az illatáradat, kellemesen megszínezte a vizet, és hosszú időn keresztül pezsgett is. Összességében egy romantikus páros fürdőzéshez tökéletesen megfelelt.
(Azért nem kap 5 csillagot, mert a megszűnt terméket sajnos jobbnak tartom. Árban lehetne kedvezőbb, meg egy kicsit "műbbnek" tartom)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 6.

Tvylvis

2018. július 16.

Pár fürdőterméket már próbáltam a márkától, azok sem győztek meg teljesen, de ez valami rettenetes. Ezek a lapos, szív formájú bombák kritikán aluliak. Rettentően lassan oszlik el, legalább 10 perc kellett neki. Nagyon ígéretes, habos, krémes cucc képződik a pezsgőző felületen, viszont a vízbe kerülve mindez olyan szinten szárít, hogy már a vízben könyörgött a bőröm a testápolóért. Az illata még elmenne, kellemes, művi, kókuszos valami, és az sem zavarna, hogy a leírással ellentétben semmi habja nincs. Viszont ez nemhogy ápol, inkább szárít. Egyest azért nem kap, mert elhasználtam, de nem ajánlom senkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 16.

Hidratálók: Sucrose

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.