The Body Shop

Ár:   4690 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: vfgyongyi3012, Módosítva: 2017. december 11.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok

"100% vegetáriánus szempillaspirál, mely magas minőségű - fekete rózsa és fekete gyöngykivonatból származó - pigmenttel vonja be pilláidat, hogy azok hosszabbnak és dúsabbnak tűnjenek, tekinteted pedig nyitott és fiatalos legyen. Formulája könnyed viseletet biztosít, miközben karnaubaviasszal és Közösségi Kereskedelemből származó sheavajjal ápolja és csillogóvá teszi szempilláid. Közepesen nagy keféjén sűrű sörték gondoskodnak a drámai hatásról, és arról, hogy pilláid még véletlenül se tapadjanak össze!"

Eple

2018. október 30.

Az én véleményem szerint ez egy nagyon jó szempillaspirál! Én a 03-as baltic deep amber árnyalatban vásároltam meg ami egy szép barna szín. Tetszik a keféje nem tapasztja össze a pillákat szépen különválasztja őket, inkább természetes visszafogott hatásúnak mondanám ezt a spirált. Nekem a tartósságával sem volt gondom egy 2órás utazást is simán kibírt (pedig aludtam is). Biztos hogy újrafogom vásárolni mert jó pont hogy kapható barna színben és állatkísérlet-mentes termék :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 30.

bojudit

2018. október 16.

Én annyira szeretném szeretni. Jó a keféje, nagyon szép szempillákat csinál, de nagyon hamar úgy nézek ki tőle, mint egy panda :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 16.

ZsofiaLoren

2018. augusztus 2.

Imádom ezt a spirált. KB 5 percig. Aztán már csak a bosszúság marad, mert nekem nem szárad meg teljesen, pereg le a pillámról. Sok pénzért egy használhatatlan termék. Nagy Body Shop rajongó vagyok, de ez a szempillaspirál hatalmas csalódás.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 2.

vfgyongyi3012

2017. december 10.

Sajnos én sem vagyok megelégedve ezzel a szempillaspirállal. Pár óra után már fekete a szemem alja, kenődik és ez nálam nagy hátránynak számít (ami szerintem a legtöbbünknek is)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 10.

zsofien

2017. június 2.

Jó lenne, ha... Tényleg gyönyörű, hosszú szempillákat csinál, de nekem potyog. Nem szoktam dörzsölni a szemeimet, de pár óra elteltével úgy nézek ki mint egy panda. Kísérleteztem vele 1-2 hónapig, de nagyon nem. Két csillag csak azért, mert tényleg szépen dúsít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 2.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate