The Body Shop

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2013. április 25.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

Ez a szemápoló korrektor ugyanúgy kisimítja a szemed környékét és eltünteti a karikákat, mint 8 óra alvás!

vkati15

2016. június 9.

Nekem egyáltalán nem vált be. Fura színei vannak és fedésről szerintem nem is beszélhetünk. Emlékeim szerint nem is korrektornak vettem hanem csak úgymond "fényt" adni a szememnek és még így sem működött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 9.

szgyvr

2013. szeptember 12.

Vagy én vagyok béna, vagy nagyon kevés van benne, de nekem alig egy hónapig elég. Így nagyon drága. Emiatt vonok le két csillagot. A minősége amúgy nem rossz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. szeptember 12.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Cyclomethicone, Glycerin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.