The Body Shop

Ár:   2190 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Rrr, az összetevőket feltöltötte: lzsoficim, Módosítva: 2018. március 5.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Ajakápolók

"Superfood smoothie receptek ihlette 100% vegán ajakápolóink ellenállhatatlan illatokban pompáznak, csodás Közösségi Kereskedelmi és antioxidáns alapanyagokkal ápolnak és áttetsző mégis vibráló árnyalatokat hagynak az ajkaidon! 3 antioxidánsban gazdag gyümölcs és zöldség, valamint Közösségi Kereskedelemből származó namíbiai marulaolajjal, olaszországi olívaolajjal és ghánai sheavajjal gondoskodnak hosszan ajkaid hidratáltságáról és puhaságáról. Önmagában, rúzs alá és fedőrétegként is használhatod!"

Petrolatum-, ásványiolaj-, kármin- és gluténmentes.

Ár: 1400 Ft , Eladó: kiwi76
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel (Budapest), postázás
Monaaaaa

2019. november 11.

Nem lett a kedvencem. A színe elég piros és fog is. Hidratáló hatása sem kiemelkedő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 11.

Morci

2019. november 8.

Megint belefutottam, hogy hittem a marketingnek. Az illata és az íze jó, de egyáltalán nem hidratál, felkenés után tíz perccel már megint száraz a szám. Amikor lekopik a teteje, nehézkes használni, nem is értem, mire jó ez a termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 8.

Pomelo

2019. október 1.

Az elején nagyon szerettem, fincsi illat, elegendő színezés egy lustább hétköznapon vagy éppen egy kis extra hétvégén. Viszont inkább nyárra való, télen nem elég tápláló, krémes. A valódi probléma meg akkor kezdődik, amikor a felénél jársz, lekopik a csúcs, és nem tudsz vele "célozni". Viszont ehhez túl színes... szóval most a fiókban csücsül, még nem tudom, mit kezdjek vele...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 1.

pont

2019. február 19.

az elejen imadtam! pont ilyen szinezett ajakapolot kerestem, ami lusta napokon kivaltaja a ruzst, szep a szine, szuper az illata es szepen terul, valahogy olyan egyseges feluletet adott a szamnak. de hosszutavon igazabol nem egy nagy szam, mert sajnos a hidratalo hatasa nem valami extra (nyaron talan jobb lesz), ha szarazabb szajra hasznalom es naponta tobbszor ujrakenem, akkor csunyan megul a szarazabb reszeken. igazabol a kiszerelese se tul praktikus (bar cuki, ez teny) es kicsit tularazottnak erzem. ettol fuggetlenul nem rossz es valoszinuleg mas izt is kiprobalok majd, de azert nem eletem ajakapoloja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 19.

Sheila

2019. február 15.

A kiszerelése fura, nekem még nagyon új, így tudom használni, de ha tompábbra kopik a teteje, akkor már macerásabb lesz. De ezt leszámítva tetszik, egész jól ápol, szép kis szolid színt ad az ajkaknak és külön jó hogy matt és nem fényes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 15.

tammancs

2018. december 7.

Nekem nem vált be. Az tetszik benne, hogy szolid színt ad az ajkaimnak. De a kicserepesedett ajkaimba beül a színe és nem hidratál eléggé. Az állaga is túl kemény. Szerintem a kiszerelése sem praktikus.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 7.

Kisbogar

2018. november 3.

Nagyon bevált, órák után is ott az a kis szín amit ad, és az ajkam is puha marad. Én pont a színe miatt vettem meg, visszafogott, természetes, de mégis látszik, hogy ott van. ☺

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 3.

jnicole

2018. október 18.

Nagyon tetszik a kiszerelése és az illata is isteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 18.

Nagyon tetszik a kiszerelése és az illata is isteni.

Wr.

2018. szeptember 23.

Engem kellően hidratál, és az illata nagyon finom, bár a passion fruits a nagy Igazi a számomra.
Igazi befektetés. Hátránya maximum annyi van, hogy a vége felé nehez már úgy használni, hogy vékony vonalat tudjon húzni vele. Illetve hát igen, szóltak már meg, hogy milyen buttplugot használok a számra, szóval a termék tervezésénél ezt nem gondolták végig... :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 23.

sabell

2018. szeptember 11.

Finom az illata, hidratál és az állaga is jó, de a formájával nem tudok mit kezdeni, plusz még színezett is.
Ha valakinek hasonló tónusú az ajka, annak jó lehet, az enyémtől nagyon elüt sajnos. Nekem annyira nem jön be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 11.

Antioxidánsok: Tocopherol, Beta Vulgaris (Common Beet) Root Extract
Hidratálók: Sclerocarya Birrea Seed Oil

A gyömbér gumóból kinyert illóolaj. A hivatalos CosIng besorolás szerint tonizáló, maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése) és illatanyag. Paula Begoun szerint a gyömbér bőrirritáló lehet.

cékla gyökerének a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló hatású összetevő. Paula Begoun szerint a cékla gyökere gazdag forrása az antioxidánsoknak.