The Body Shop

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2015. március 23.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Extra könnyű fixáló púder, mely egységes matt végeredményt biztosít. Bőrgyógyászatilag tesztelt.

ancsibancsi

2019. április 8.

Átlagos loose púder, a doboza jól záródik, én eltömítem utazáskor egy pufi szivaccsal, így nem szóródik ki belőle több. Természetes a hatása, nem maszkosít, a színe is jól eltalált, fedése nem sok van, de én csak fixálásra szeretem használni. Nem csodaszer, de nem is rossz. Az árához képest megfelelő mennyiségű is. Csak azért kap 4-et, mert lehet olcsóbban is lehet ugyanilyen semmilyen loose púdert kapni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 8.

Sosofel

2018. augusztus 10.

Csodaszernek tartja egy barátnőm, ezért beszereztem belőle 2 dobozzal külföldön. Catrice HD Liquid alapozóval használom, nem ájulok el tőle de valóban nem teszi maszkossá a sminkemet és finom az illata. A 2.csillagot azért vonom le tőle, mert a doboza miatt nagyon sok megy belőle kárba, ez a fajta 'kiszórós' kiszerelés csak azt eredményezi,hogy hullik a púder mindenfelé.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Sclerocarya Birrea Seed Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.