The Body Shop

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2015. március 23.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Testápolók

A Love Etc... névre hallgató parfüm, testvaj formájában

Sofia1976

2014. október 11.

Kaptam, örültem vártam a közös együttműködést de szakítottunk. szerencsére most nem én buktam el a pénzt...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 11.

annapanni

2012. április 9.

szülinapi ajándék volt(köszi Bea), nagy örömmel párszor használtam, de végül hozzá sem nyúltam majdnem egy évig, annyira nem volt nagy szám. Most kinyitva érzem hogy avasodik, kár érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. április 9.

veravera

2012. január 8.

A krém maga nem rossz, könnyű és jól beszívódik, de az illata (nekem) nagyon erős. Ezért hármas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 8.

kozmetikusbuda

2011. december 11.

Illata kellemes, de semmi extra, 'könnyű' krém, nem túl tápláló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 11.

Illata kellemes, de semmi extra, 'könnyű' krém, nem túl tápláló.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Caprylyl Glycol

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Színezék. Lilás piros.

Színező anyag. (Piros)