The Body Shop

Ár:   4590 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsooofi, Módosítva: 2015. február 2.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Fürdőtermékek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

2015 téli limitált kiadás

Igazi mákszemekkel és Méltányos Közösségi Kereskedelemből származó nicaraguai szezámmag olajjal készült fürdőgolyó, amely hidratálja a bőrt és azonnal csábító illattal tölti meg a fürdőszobát.

• Nyugatató hatás
  • Valódi mákszemek
  • Csábító illat

Roni

2015. március 26.

annyira érdekes illata van, hogy amióta kézhez kaptam azon gondolkodom mire hasonlít. kellemes volt a fürdés ezzel a mákvirágos golyóval, mókás hogy körülöttünk úszkálnak a mák darabok :) finom illata van, limitált volt, hat darab van benne - úgyhogy én összességében örülök neki, hogy kipróbáltam.

de itt bővebben is írok róla: http://bikirablog.hu/2015/02/teszt-the-body-shop-smoky-poppy-furdogolyo/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 26.

babyface

2015. március 9.

addig addig halogattam ennek a mákvirágos kollekciónak a beszerzését, mire az allee-ban már csak egy bambusztálas ajándékcsomag maradt az összes testápolási termékükből plusz hozzá volt csomagolva ő is (horror áron ráadásul a bambusz tálat is fizethettem ki... :D) kívülről úgy tűnik három fürdőgolyóért fizetünk ki horror összeget, de mikor kibontottam vettem észre, hogy valójában az a három hat darab mivel el vannak felezve :) (nem olvastam a csomagolást) az illata isteni ópiumos de mégis lágy, tényleg garantált a lazító, nyugtató hatás. :) ennek ellenére semmi extra amúgyis habos fürdő párti vagyok szivesebben vettem volna három (?) comforter habfürdőt ennyi pénzért

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 9.

Hidratálók: Sucrose

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.