The Body Shop

Ár:   2790 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   1,8 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2013. április 30.

Kiszerelés:   1,8 ml
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Kézkrémek

Mandulás körömápoló praktikus toll formában.

• Magas koncentrációjú mandulaolajjal
  • Használatot segítő applikátorral
  • A kupak formája segíti a körömhártya igazítását, az eredmény: lágy, tiszta körömágy és erős, egészséges körmök

balkri

2018. december 6.

Megvettem mert eddig minden tbs termék lenyűgözött. Róla ezt még nem tudom elmondani. Sajnos a lakklemosók sokszor kiszárítják a körömágy bőrömet, így gondoltam ez jó lehet, eddig 1 hete használom esténként, de nagy változást nem látok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. december 6.

NovakneViki

2018. november 1.

Ennek az olajnak nagy híve voltam, míg egyszer fel nem tűnt, hogy mennyire felháborítóan kevés olajat kapunk ennyi pénzért. Az illatát nagyon szeretem, a kis tekerős adagolót szintén, de igazán lehetne több olaj a tollacskában.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 1.

pocakoslany

2017. január 30.

Igaz, hogy piszok drága, de nagyon jó kis termék. Még egy körömágyápoló sem váltotta be ennyire a hozzáfűzött reményeket. Nagyon jó a kiszerelése, az ecsetes adagolós megoldás miatt, akár egy évig is eltart. Nagyon kellemes az illata és eltávolítja az apró, száraz bőrdarabokat körömágyról.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 30.

kebkeb

2016. július 10.

Jó-jó, de nekem sajnos még egyetlen körömágybőr-ápoló toll nem fűtötte be a hozzá fűzött reményeket, ez sem kivétel. Inkább megül a felületén, kevés szívódik be, ami meg beszívódik, az nem túl tartós eredményt hoz. Kár érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 10.

igarel

2016. május 9.

Kellemes illata van, hidratálja is a nekem nagyon száraz körömágybőrömet, de azért csodát az ne várjon tőle akinek olyan száraz mint nekem! Tulajdonképpen nekem még mindig az olívaolaj a kedvencem, az amúgy is van itthon, hajra is szuperál hajápoló olajként és a legtovább azzal marad szép a körömágybőröm, éjszakára szoktam bekenni és akkor van ideje szépen beszívódni. Visszatérve a termékre tényleg jó, de én drágának tartom egy kicsit. Viszont a bőrfeltoló gumirészt nagyon megszerettem, szerintem ha a termék elfogy akkor azt meg fogom tartani!! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 9.

Krikri

2015. október 13.

Tökéltes. Az ecsetes kiszerelés nagyon jó ötlet, szépen körbe tudom kenni a körömágyaimat és csak oda jut ahova szeretném. Gyorsan beszívódik, isteni az illata, számomra alapdarab.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 13.

eandi

2014. február 5.

Ez a termék tényleg tud vmit. Nagyon kellemes az illata, jól lehet adagolni, szuper ez a tekerős, ecsetelős megoldás. Gyönyörűek lettek tőle a körmeim. A kupakja is nagyon ötletes, jól lehet használni. Este lefekvés előtt szoktam ecsetelni és reggelre az eredmény önmagáért beszél. :) Hiába olaj szerencsére jól beszívódik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. február 5.

F_Etti

2014. január 3.

Nagyon jó kis termék, az illata isteni mandulás. Hozza azt amit egy körömágybőr ápolótól el lehet várni. Először azt hittem, hogy kevés lesz a mennyiség de lassan már fél éve megvan és rendszeresen használom. Miután kifogy a körömágybőr vissza toló része megmarad, így duplán jó vétel :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 3.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopherol, Retinyl Palmitate, Tetrahexyldecyl Ascorbate
Hidratálók: Lanolin
Vitaminok: Tocopherol, Panthenol, Retinyl Palmitate, Tetrahexyldecyl Ascorbate

Lanolinból származó, szintetikusan előállított, zsírhoz hasonlatos kötőanyag. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló és emulgeáló hatású összetevő, de Paula Begon szerint emollient funkciója is van, vagyis bőrpuhító hatással is rendelkezik. A leggyakrabban ajakrúzsokban, szájfényben találhatjuk meg.

Hidrolizált növényi fehérje. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antiszatizáló (a haj szállásat megakadájozó), valamint haj- és bőrkondícionáló hatású összetevő. Elsősorban aminosavakból, peptidekből, és fehérjékből áll. Rendkívül gyorsan beépül a hajszálakba, azonban nem képez a szilikonhoz hasonló réteget a hajszálak felületén, a hajat pedig egészségessé és fénylővé teszi.