The Body Shop

Ár:   3690 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: PiciBia, Módosítva: 2018. május 11.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A 100% vegán, légies, géles-krémes formulájú testjoghurt 15 másodperc alatt szívódik be a bőrbe és egész nap hidratálja azt. Nedves bőrön is használható, hialuronsav és glicerin tartalma miatt segít bezárni a nedvességet a bőrbe, ráadásul nem hagy maga után zsíros, ragacsos érzést. Közösségi Kereskedelemből származó organikus mandulatejet tartalmaz.

2000 Ft The Body Shop Mandulatejes Testjoghurt
Ár: 2000 Ft , Eladó: Mannamaria
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Bp-en a 16. kerületben a lakásomnál lehetséges, illetve heti egyszer az Örs vezér téren. Vagy fel tudom adni postán és foxposttal is előreutalást követően. A szállítási költség a vevőt terheli.

Agnes91P

2021. február 4.

Téli kiárusításon vettem, egy csomagban a rózsással. Imádom a bekuckózós, mézes illatát, az esti lefekvéshez készülődéshez csodás. Bár nekem a testvajak a kedvenceim, ez is jól hidratál, puha leszek és illatos, nagyon tetszik :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 4.

Zsuzsi444

2020. november 22.

Az egyik legjobb testápoló, amit valaha használtam. Nagyon hamar beszívódik, tartósan hidratál, isteni illata van, se nem túl intenzív se nem semleges. Nem lesz tőle ragacsos a bőröm, mégis sokáig tartja a nedvességet, nem szárad ki olyan hamar. Nekem sokkal inkább beválik ez a body yoghurt, mint pl. a testvajak, pedig tényleg száraz a bőröm és szüksége van a nedvességre. De a vajaktól mindig zsíros marad, valahogy nem olyan a hatása, mit várnék.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 22.

Zsuzsiii19

2020. október 27.

Ár érték arányban egyáltalán nem éri meg a pénzt! Nagyon jó illata van de egyáltalán nem tartós. És nekem mintha kellemetlen filmréteget hagyna a bőrön. És nem hidratál, amit azért elvárnék tőle. Több terméket is próbáltam már, nagy csalódás volt, főleg az árát tekintve....

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 27.

pipacs17

2020. szeptember 3.

egyszerűen i-má-dom! gyorsan felszívódik, általában a fürdés utáni kis rituálém része, ami nem csak a bőrömnek, a lelkemnek is jót tesz :) nagyon szeretem a textúráját, nem egy tömör, sűrű krém, mégis tökéletesen puhává varázsolja a bőrt. vacilláltam a mandulatejes és a mangós között, de nem bánom, hogy a mandulatejeset választottam! nagyon szeretem az illatát is, kellemes, egyáltalán nem tolakodó. biztosan újravevős lesz!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 3.

wildrose

2020. augusztus 26.

Kellemes, mandulás illatú, könnyű állagú testápoló, de kicsit lassabban szívódik fel, és nem táplál valami fényesen.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. augusztus 26.

szilagyis

2020. augusztus 9.

Nagyon szeretem.
Gyengéden, frissítően hidratál, finom illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 9.

Nagyon szeretem.
Gyengéden, frissítően hidratál, finom illata van.

csill87

2020. július 23.

Kis luxus a hétköznapokban :) szeretem az illatát, az állagát, persze a nagyon száraz és irritált bőrre nem ezt kenném, mindig van itthon egy nagy flakon Mixa testápolóm :) de rossz napjaimon annyira jól esik a lelkemnek ez a testjoghurt. Én nagyon szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 23.

Musil

2020. július 19.

Nagyon finom, lágy textúrájú, tápláló testápoló, viszont ahhoz képest, hogy érzékeny bőrűeknek ajánlott, elég agresszív mértékben illatosított, ahogy a TBS termékek jelentős része. Tetszik a tégelyes kiszerelés, valóban az utolsó cseppig el lehet használni, viszont szerintem lényegesen többe kerül, mint amennyi a tudása. Bármennyire is ikonikus terméknek számít a TBS termékek között, nem valószínű, hogy újra fogom vásárolni, a túl erős illata és az ára miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 19.

emeseee6

2020. július 9.

Nesze semmi fog meg jól :D Noha nyáron használtam,amikor nyilván sokkal kevésbé testes krém is untig elég,ez egy semmi ,hidratálás szempontjából.
Ezzel egyébként tisztában voltam,csak az ajándék mintát használtam el,nem vennék magamnak ilyen testjoghurtot,és nem is ajánlom olyannak,akinek tényleg kell hidratálás,még nyárra se.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 9.

rozsa98

2020. június 14.

Nagyon szeretem, ez a kedvenc testjoghurtom, könnyen beszívódik stb. Az egyetlen hátulütője hogy nem hidratál valami intenzíven. Tudom.. arra ott a testvaj, de annyira meg nincs szükségem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 14.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Dimethiconol, Caprylyl Glycol, Sodium Hyaluronate

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.