The Body Shop

Ár:   1790 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2016. február 8.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Ajakápolók

Egzotikus mangó illatú ajakápoló, azonnali hidratálást biztosít az ajkaidnak.

• gyors hidratálás
  • vajas állag
  • selymessé és bársonyossá teszi az ajkakat

hgabriella97

2020. november 13.

Az illata számomra túl erős és mű, az állaga jó vajas,szép fényes lesz tőle az ajkam, de nem érzem annyira hidratálónak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 13.

GyJ

2020. május 26.

Számomra nagyon bevált ez az ajakbalzsam, mert szuperül hidratálja az ajkaimat és szép fényt is ad nekik, emellett pedig imádom, hogy finom gyümölcsös, édes illata van. Szerintem a termék egyetlen hátránya az, hogy a kiszerelése miatt csak itthon tudom használni. Az eddig használt tégelyes ajakápolók közül viszont ez a kedvencem, mert nagyon tetszik a vajas állaga, nem túl zsíros és nem érzem nehéznek az ajkaimon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 26.

Katia88

2020. február 19.

Harmatgyenge termék. Illata jó, sokáig kitart, nekem fehéres réteget hagy, ráadásul matt. Nem veszem újra, alig várom h elhasználjam végre. És oh hát hidratálásban sem remekel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 19.

mlexa

2019. november 8.

Nagyon finom illata, és íze van. Szép fényt ad az ajkaknak, így van, hogy csak önmagában használom. Máskor viszont alapnak, arra is jó. Hidratálása nem valami nagy, kb ugyan annyi, mint az Isana ajakápolónak. Nekem nagyon lassan fogy, mivel a tégelyes mivolta miatt nem viszem el magammal soha sehová. Hiszen a körmömmel nem fogom az utcán kaparászni, itthon pedig van hozzá ecset. De olyan macerás valahogy ez az egész (számomra), hogy maradok a megszokott kicsavarhatós ajakápolóknál. Nem az én világom ez, hogy bele kell mászni. Egyébként nem rossz kis termék, de nem veszem újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 8.

Dorci94

2019. szeptember 22.

Nagyon szeretem! Talán az egyetlen ajakápoló, ami tényleg használ (legalábbis nekem). Matt rúzsok alá mindig teszek fel belőle, mert szuper alapot ad kis mennyiségben. Ha önmagában használom van, többet szoktam kenni belőle így van egy kis fénye is. Az illata is szuper, olyan cukorkás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 22.

Zsazsmazs

2019. május 24.

Ajándékba kaptam még decemberben, magamtól soha nem vettem volna meg. Nagy hiba! Az én ajkaim állandóan szárazam bármit is használtam eddig, hiába iszok eleget, nem javult. December óta használom reggel és este. Reggel vékonyabban kenem, hogy tutira beszívódjon. Ez a kis ajakvaj egy csoda. Az illatát is imádom! Talán őszre elfogy a kis tégely! Újra fogom venni, de vmi melegebb illatban! Örök társammá vált! Nagyon hálás vagyok a barátnőmnek, hogy meglepett vele és így megtaláltam a tökéletes ajakápolót. Mivel csak itthon használom, így a tégelyes kiszerelés sem zavar. Egyébként nem a legpraktikusabb. Remélem télen is ilyen hatékony lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 24.

Panni43

2018. december 26.

Az illatát imádom és hidratálás szempontjából is egészen használható. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 26.

Az illatát imádom és hidratálás szempontjából is egészen használható. :)

Katakonya

2018. március 24.

Minden nap többször használom. Szeretem az illatát és az állagát is, igazából a nagyon kiszáradt szájjal szerintem nem nagyon tud mit kezdeni de megelőzésének abszolút jó.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 24.

Eszterdobronte1992

2017. május 29.

nekem bejött ez az ajakápoló, nagyon jó az illata, jól hidratál, de akinek nagyon cserepes az ajka ne várjon tőle csodát. akkor szoktam használni, ha nem repedezett az ajkam, de úgy érzem, hogy kenni kellene, rúzs alá is tökéletes. aki csodát vár, annak inkább a kendermagolajos ajakápolót ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 29.

Piko888

2017. február 26.

Kézkrémmel egy szettben kaptam. Nem ez az első tégelyes ajakápólóm és egyébként is ritkán használom a kiszerelése miatt, mert sajnos nem túl higiénikus. Általában lefekvés előtt szoktam feltenni. Nem rajongok a gyümölcsös dolgokért, de azért nem rossz az illata. A hidratáló hatása is egész jó, de nem az én extra cserepes ajkaimra lett kitalálva. Egy negatívum, hogy hamar beszárad, az enyém 2 hónapos, de már picit darabosodik. Ezen szerencsére a kéz melege azért segít. Biztos, hogy el fogom használni, jópofa kis darab, de a praktikusság hiánya miatt nem fogom újra megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 26.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Lanolin