The Body Shop

Ár:   1790 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2016. február 8.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Ajakápolók

Egzotikus mangó illatú ajakápoló, azonnali hidratálást biztosít az ajkaidnak.

• gyors hidratálás
  • vajas állag
  • selymessé és bársonyossá teszi az ajkakat

Zsazsmazs

2019. május 24.

Ajándékba kaptam még decemberben, magamtól soha nem vettem volna meg. Nagy hiba! Az én ajkaim állandóan szárazam bármit is használtam eddig, hiába iszok eleget, nem javult. December óta használom reggel és este. Reggel vékonyabban kenem, hogy tutira beszívódjon. Ez a kis ajakvaj egy csoda. Az illatát is imádom! Talán őszre elfogy a kis tégely! Újra fogom venni, de vmi melegebb illatban! Örök társammá vált! Nagyon hálás vagyok a barátnőmnek, hogy meglepett vele és így megtaláltam a tökéletes ajakápolót. Mivel csak itthon használom, így a tégelyes kiszerelés sem zavar. Egyébként nem a legpraktikusabb. Remélem télen is ilyen hatékony lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 24.

Panni43

2018. december 26.

Az illatát imádom és hidratálás szempontjából is egészen használható. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 26.

Az illatát imádom és hidratálás szempontjából is egészen használható. :)

Katakonya

2018. március 24.

Minden nap többször használom. Szeretem az illatát és az állagát is, igazából a nagyon kiszáradt szájjal szerintem nem nagyon tud mit kezdeni de megelőzésének abszolút jó.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 24.

Eszterdobronte1992

2017. május 29.

nekem bejött ez az ajakápoló, nagyon jó az illata, jól hidratál, de akinek nagyon cserepes az ajka ne várjon tőle csodát. akkor szoktam használni, ha nem repedezett az ajkam, de úgy érzem, hogy kenni kellene, rúzs alá is tökéletes. aki csodát vár, annak inkább a kendermagolajos ajakápolót ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 29.

Piko888

2017. február 26.

Kézkrémmel egy szettben kaptam. Nem ez az első tégelyes ajakápólóm és egyébként is ritkán használom a kiszerelése miatt, mert sajnos nem túl higiénikus. Általában lefekvés előtt szoktam feltenni. Nem rajongok a gyümölcsös dolgokért, de azért nem rossz az illata. A hidratáló hatása is egész jó, de nem az én extra cserepes ajkaimra lett kitalálva. Egy negatívum, hogy hamar beszárad, az enyém 2 hónapos, de már picit darabosodik. Ezen szerencsére a kéz melege azért segít. Biztos, hogy el fogom használni, jópofa kis darab, de a praktikusság hiánya miatt nem fogom újra megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 26.

kviragl

2017. január 9.

Még az előző karácsonyra kaptam ajándékba testápolóvaj társával együtt. Szerintem ez a valaha volt legjobb ajakápoló, amit használtam. Az illata is jó, és nagyon hatásos. Felkenem éjszaka, és másnapra mintha soha nem lett volna száraz. A drogériákban kapható tekerős ajakápolók a nyomába sem érnek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 9.

Ildi19952

2016. november 3.

Iszonyatosan jó. Nagyon bevált nekem, és csak ajánlani tudom! Nagyon hidratál, és finom az illata is.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 3.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
MrsMarvel

2016. október 19.

Jól hidratál, de nem annyira szeretem. Valahogy olyan mű illata és íze van szerintem... A kókuszos, csokis és epres jobban bejött. ;)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 19.

zsooofizsooofi

2016. január 25.

Nagyon jó illatú, kellemes állagú ajakápoló ez, de nekem nagyon kényelmetlen ez a tégelyes kiszerelés, és szerintem egyáltalán nem hidratál, sőt talán még szárít is picikét. Nem jó érzés az ajkaimnak, ha felkenem, meg van valami furcsa mellékíze is. Szóval nem igazán szeretem, de lehet, hogy csak én fogtam ki egy rosszabb darabot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 25.

Szecsuani

2015. november 27.

Nagyon sokat használtam szinte állandóan, imádtam, csodákat tett! Milliószor jobban működik nekem, mint pl egy labello balzsam.
Most egy másik illatút vettem meg a kísérletezés kedvéért. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 27.

Most egy másik illatút vettem meg a kísérletezés kedvéért. :)

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Lanolin