The Body Shop

Ár:   8590 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Genever, Módosítva: 2018. szeptember 7.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Ezt a 100% vegán, érzékeny bőrre kifejlesztett, radírozó arcmaszkot ősi római recept ihlette, és angliai zabkásával valamint Közösségi Kereskedelmi, spanyol organikus mandulatejjel ápolja a bőrt. Segíti a száraz, érzékeny bőr olyan tüneteinek az enyhítését, mint a feszülés és viszketés, hogy az azonnal megnyugodjon, feltöltődjön és puha legyen. Prebiotikumot tartalmaz.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Teokleia

2021. november 21.

Elsőre dühített, amennyiért megvettem, majd első kipróbálásra utáltam az illatát is, így félretettem, mert forgott a gyomrom tőle. Most, vagy két hónappal később előkaptam az arcom nyugtatására, és valahogy mintha az agresszív, keserédes illata visszahúzódott volna, és átvette az elsődleges helyet a zab és a méz kellemesebb keverék-szaga. Természetesebbnek hatott, mint a mesterséges illatanyag benne, így nagyobb örömmel kentem fel. A lemosása az olajos bázis miatt nem volt a legkönnyebb, után pedig az arcom kevéssé tűnt kisimultnak, inkább mintha az apróbb bőrhibák előtérbe kerültek volna általa. Nem hiszem hogy elhasználom, el fogom ajándékozni. Valaki más bőrének jobb lehet, mint nekem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 21.

Darjeeling

2021. február 19.

Itteni vélemények olvasása után egy adagos mintát kértem belőle.Sajnos nem vált be, köszönöm a lehetőséget, örülök, hogy nem kellett feleslegesen a termékre költenem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. február 19.

zsofi017

2020. szeptember 16.

Kis minta volt meg (valahonnan o.O), gondoltam kipróbálom ma. Alapból a T vonalban inkább zsíros a bőröm. A nagy zabdaraboknak nem volt sok értelme, csak organikusabbnak tűnik tőle a cucc, az illata semleges, nem tolakodó... Felkenéskor és lemosás után sem csípte a bőröm, mégis kicsit mattabb és simább érzete van, viszont az a "semmi extra".
Lemosás után viszont - ha nem is rendesen húzódik - de érzem, hogy hidratálni kéne valamivel. Pedig elvileg ez hidratáló radírozó maszk. Az én arcomra még jó ez így, mert mattította a zsíros részeket, de akinek tényleg érzékeny bőre van és kifejezetten a hidratálás miatt vette meg, annak csalódás lehet. Nem venném meg a nagy tégelyes verziót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 16.

mafalda

2020. június 4.

Mintát vettem, milyen jól tettem vagyis nem.....még ezt sem.
Először mondom dejó, aztán még 5*-ot akartam adni, majd rájöttem h alig tudom lemosni simán vízzel leöblíteni nem lehet, csak csúszik rajta a kezem én meg azt utálom ha egy pakolás ilyen egy csillag ugrott megint. Majd mégegy mert a benne lévő zab darabok méginkább csak tapadtak a bőrömre vattakorong használata mellett is. Jajjj mikor végre sikerült lemosnom látom totál kivörösödött az arcom még most is ég és fáj.😪

Felpontozom de csak közepesre, ugyanis kaptam egy mintát ajándékba amit tök könnyen lemostam és nem csípett, így gondolom amit vettem romlott volt 🤔😥😤😧

Számomra tök érthetetlen..így az 1 és 5* ból átlagoltam....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 4.

Mintát vettem, milyen jól tettem vagyis nem.....még ezt sem.

Számomra tök érthetetlen..így az 1 és 5* ból átlagoltam....

babolka

2020. március 6.

Nyugtató, kellemes arcmaszk. Kellemes a bőrnek, kicsit talán simább és kevésbé piros. Kis szivacskával szoktam lemosni, úgy könnyedén lejön.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 6.

kgk

2019. május 9.

Nem rossz termék, de ár-érték arányban nem éri meg.. Nem ad semmi extrát és használat után nálam nem hidratált eléggé, pedig nincs kimondottan száraz bőröm. ÁTLAGOS.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 9.

lendjelnoora

2018. október 5.

Nagyon kis szuper termék. Tökéletesen meg vagyok vele elégedve - bár kicsit drága, de legalább tudom, hogy a használat során csoda történik bőrömmel. A kozmetikusom tanácsára vásároltam: nagyon jól ráérzett, hogy mire van szükségem :) Nem okoz irritációt, használat után sem jelentkezik viszketés és piros foltok... Az illata is szolid, kellemes

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 5.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Betaine, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Forrás: truth-in-aging, BFT