The Body Shop

Ár:   2790 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   60 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: keseruevelin, Módosítva: 2018. április 12.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Zsíros

"Ápoló, frissítő és hidratáló arcpermet, a bőröd és a hangulatod igényei szerint! Ezt a 100% vegán, gyorsan beszívódó, könnyed arcpermetet a természet ihlette. Különlegessége, hogy egész nap bármikor, még sminkre is használhatod, amikor úgy érzed, hogy a bőrödnek egy kis frissítő hidratálásra van szüksége. Életed első hidratálójának is jó választás lehet."

• 100% vegán, mattító formula
  • Hidratálja, frissíti és mattítja a bőrt
  • Menta- és tengeri hínárkivonatot, valamint kaolinport tartalmaz

Tothxheni

2019. november 15.

Nyáron nagy melegben frissítő hatása az 5*, de, hogy mennyire mattít? Reggel sminkelés után használva a T zóna átfényesedését kicsit kitolja, de csodát ne várjunk. Mindenesetre illat jó, nem csíp, és elég sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 15.

lzsofi

2019. március 4.

Tök jól frissít illetve az illata is kellemes, viszont a mattító hatást sajnos annyira nem érzem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 4.

lauraszolloskei

2018. október 2.

Zsírosodasra hajlamos bőrűeknek kifejezetten ajánlom, főleg nyáron. Kiváncsi leszek, hogy télen mennyire szárít majd. Nekem nagyon bevált, egyetlen negativuma a szórófej, mert nem porlaszt túl jól, kifújás után el kell kenni az arcomon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 2.

slytherclaw

2018. augusztus 9.

Nyáron mindig kifényesedik az arcom gyakorlatilag pillanatok alatt, mindig újrapúderezni viszont nem szeretek, úgyhogy megvettem ezt az arcpermetet. Kaolint tartalmaz, úgyhogy tényleg szépen mattít, ha az ember felrázza rendesen a flakont, különben csak ott csücsül az alján. Finom, frissítő illata van, így nyárra nagyon kellemes. Ha valami seb vagy szárazabb folt van az arcomon, akkor azon a ponton nagyon csíp.
Teljes áron nem venném meg, de éppen összegyűlt a 150 pontom a törzsvásárlói kártyán, úgyhogy erre váltottam be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

Black Fairy

2018. július 23.

A fej nagyon szépen, egyenletesen permetez, nem köpköd. Az illata nagyon finom, nagyon kellemesen felfrissíti az arcot, hűsít, és a sminknek se árt, az én arcomon foltot sem hagy (ha rendesen felrázom előtte), és csodálatosan mattít. A kupak jól zár, ami nem utolsó szempont (elég kellemetlen a táskában elhagyott kupak miatt átázott határidőnapló).

Az ára kicsit soknak tűnt elsőre, de mivel szezonális termék - nálam - évente egyszer (vagy két évente egyszer, mert eddig nem fogy olyan gyorsan) bőven belefér...Ki fogok próbálni más fajtákat, is, de nyárra kitartok mellette mostantól. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 23.

bugeyes

2018. július 17.

A közelgő nyaralás miatt táraztam be kettőt az arcpermetekből, az egyik ez a fajta volt. Nekem nagyon zsíros a bőröm, ezért élvezem az áldásos hatását, mert tényleg mattít, bár egész napos hatást ne várjon tőle senki, mert újra kell fújni egy idő után. Hidratáló hatást én sem tapasztaltam, a száraz részeket kicsit kiemeli. Én smink fölé ezt a fajtát nem fogom használni, mert a permet szemcséket tartalmaz, gondolom a mattítás elérése érdekében, továbbá ha nem simítom el az arcomon, akkor fehér foltokat hagy az arcon, ha viszont sminkel az ember lánya, az alapozót elmaszatolni vele nem túl célszerű. Ezzel meg tudok barátkozni, mert tényleg jó, hogy valamennyire hatásos és frissít, de erre a termékre nem mertem volna ráírni, hogy make-up friendly. Nekem is tetszik a táskabarát kiszerelés, nem is kell belőle olyan sok, szerintem két fújás bőven elég belőle/ alkalom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 17.

Barbi93

2018. július 15.

Eddig még soha nem használtam arcpermetet ez az első. Nagyon jól mattit és tényleg friss érzetet ad a bőrnek. Sminkre is használtam úgyis nagyon jól teszi a dolgát.
Ilyenkor nyáron pedig nagyon jól jön, kialakítása miatt pedig táskabarát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 15.

Ilyenkor nyáron pedig nagyon jól jön, kialakítása miatt pedig táskabarát.

zsalexa

2018. július 7.

Hát, hidratálni szerintem nem hidratál, viszont valóban mattít, és friss érzés az arcon. Sminkre még nem fújtam, de reggelente használom a teafaolajos mattító fölé, és teszi a dolgát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 7.

SchmitterBettina

2018. június 29.

GLAMOUR napok alkalmával rendeltem meg. Gondoltam jól fog esni ebben a melegben napközben fujkálni, bedobom a táskába. Nekem csalódás, nem mattit semmit, ráadásul csípi a szemhéjam. Nem érzékeny a bőrőm, de ez csíp. Nem porlaszt jól. Nyáron majd testre el használom , pénzkidobás! Senkinek nem ajánlom. Inkább a termál vizes permet.

Update1
Még testre sem tudtam el használni annyira csípett!!! Kuka!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 29.

Update1
Még testre sem tudtam el használni annyira csípett!!! Kuka!

ninetta

2018. május 15.

Pénzkidobásnak éltem meg az első buliig, ahová magammal vittem. Az egész társaság ezzel fújkodta az arcát, nagyon jól frissít, fesztivál szezonra nálam kötelező darab! Hétköznapokra sajnos tényleg felesleges.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 15.

Hidratálók: Propanediol, Glycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol

Emulgeálószer, felületaktív anyag.