The Body Shop

Ár:   2790 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   60 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: keseruevelin, Módosítva: 2018. április 12.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Zsíros

"Ápoló, frissítő és hidratáló arcpermet, a bőröd és a hangulatod igényei szerint! Ezt a 100% vegán, gyorsan beszívódó, könnyed arcpermetet a természet ihlette. Különlegessége, hogy egész nap bármikor, még sminkre is használhatod, amikor úgy érzed, hogy a bőrödnek egy kis frissítő hidratálásra van szüksége. Életed első hidratálójának is jó választás lehet."

• 100% vegán, mattító formula
  • Hidratálja, frissíti és mattítja a bőrt
  • Menta- és tengeri hínárkivonatot, valamint kaolinport tartalmaz

Poptie

2021. február 9.

Mattítás céljából vettem meg, eleinte nem jött be, úgy éreztem, hogy ragacsos és fénylik tőle a bőröm. Nemrég újra elővettem, és a reggeli bőrápolási rutin után szoktam használni vagy enyhe sminkre, vagy a hidratáló krémre fújva. Így szépen bevált, alkalomadtán elhasználom, de biztosan nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 9.

realshady

2020. augusztus 21.

Addig jó, amíg elér az arcomig, mert utána nincs hűsítő hatása. Nem hidratál, ugyanúgy zsíros érzetű utána az arcom és konkrétan semmire nem jó. Mindenki azt mondja tök jó termék, én nem tudom mit látnak benne. De jó érzés, mikor az arcomra fújom, ezért jár a 2 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 21.

vikimaja

2020. június 27.

Eddig egyet már elhasználtam belőle, nyáron nagyon szépen lemattította a bőrömet és sminkelni is jó rá.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 27.

cornelia126

2020. június 15.

Jó kis termék, nem bántam meg, hogy megvettem. Kellemes, frissítő érzés és gyors megoldás a zsíros bőrre.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 15.

babyface

2020. január 16.

nagyon megszerettem, engem látványosan mattít, ha ezt előbb tudtam volna. :O nyilván a remek bőrápolási rutinom is közrejátszik, de azt vettem észre mikor ezt permetezem magamra még kevésbé zsírosodik a bőröm. :) a frissítő mentás illata télen is jól esik, egyetlen hátránya, hogy ha nem fújod elég messziről fehér réteget hagy a bőrödön, meg úgy mindenhol... :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 16.

Tothxheni

2019. november 15.

Nyáron nagy melegben frissítő hatása az 5*, de, hogy mennyire mattít? Reggel sminkelés után használva a T zóna átfényesedését kicsit kitolja, de csodát ne várjunk. Mindenesetre illat jó, nem csíp, és elég sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 15.

lzsofi

2019. március 4.

Tök jól frissít illetve az illata is kellemes, viszont a mattító hatást sajnos annyira nem érzem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 4.

lauraszolloskei

2018. október 2.

Zsírosodasra hajlamos bőrűeknek kifejezetten ajánlom, főleg nyáron. Kiváncsi leszek, hogy télen mennyire szárít majd. Nekem nagyon bevált, egyetlen negativuma a szórófej, mert nem porlaszt túl jól, kifújás után el kell kenni az arcomon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 2.

slytherclaw

2018. augusztus 9.

Nyáron mindig kifényesedik az arcom gyakorlatilag pillanatok alatt, mindig újrapúderezni viszont nem szeretek, úgyhogy megvettem ezt az arcpermetet. Kaolint tartalmaz, úgyhogy tényleg szépen mattít, ha az ember felrázza rendesen a flakont, különben csak ott csücsül az alján. Finom, frissítő illata van, így nyárra nagyon kellemes. Ha valami seb vagy szárazabb folt van az arcomon, akkor azon a ponton nagyon csíp.
Teljes áron nem venném meg, de éppen összegyűlt a 150 pontom a törzsvásárlói kártyán, úgyhogy erre váltottam be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

Black Fairy

2018. július 23.

A fej nagyon szépen, egyenletesen permetez, nem köpköd. Az illata nagyon finom, nagyon kellemesen felfrissíti az arcot, hűsít, és a sminknek se árt, az én arcomon foltot sem hagy (ha rendesen felrázom előtte), és csodálatosan mattít. A kupak jól zár, ami nem utolsó szempont (elég kellemetlen a táskában elhagyott kupak miatt átázott határidőnapló).

Az ára kicsit soknak tűnt elsőre, de mivel szezonális termék - nálam - évente egyszer (vagy két évente egyszer, mert eddig nem fogy olyan gyorsan) bőven belefér...Ki fogok próbálni más fajtákat, is, de nyárra kitartok mellette mostantól. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 23.

Hidratálók: Propanediol, Glycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol

Emulgeálószer, felületaktív anyag.