The Body Shop

Ár:   990 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2013. április 25.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Szappanok

Mézvirág szappan a természetes moringamag olajjal tisztítja és puhítja a bőröd.

• gazdagon habzik
  • ellenállhatatlan mézvirág illat

roseanne

2019. január 1.

Egyszer vettem meg a teljes moringás sorozatot, szinte mindennel együtt. Az illata megosztó. Olyan hársfavirág érzetű, édeskés illata van. Finom illat, de testpermetben már túlzó volt, az még a mai napig 2/3-áig megvan. A szappant ajánlom, illata tartós, a bőrt nem szárítja. Újravevős.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 1.

pattelin

2018. november 21.

Az egyik legjobb, legintenzívebb illatú szappan, amit valaha használtam! Szuper! ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 21.

jambika

2015. szeptember 2.

A legjobb szappan, amit eddig használtam. Már több mint egy éve csak ezt használom és nem is áll szándékomban lecserélni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 2.

Garu

2014. szeptember 22.

Szappan létére picit mintha olajos lenne, így nagyon jó kis szappan, illata már két hete a fürdőszobát gazdagítja. A csomagolást betettem a szekrénybe, és a ruhák természetesen átvették körülötte, tök jó! :)
Kézmosásra kicsit luxus, de olyan nehéz megállni...!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 22.

Kézmosásra kicsit luxus, de olyan nehéz megállni...!

f.kitti

2014. augusztus 3.

Talán az egyik legjobb szappan amit próbáltam. Nagyon finom illata van és egyáltalán nem szárít, pedig sokszor van ilyen problémám. Nekem nagyon bevált!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. augusztus 3.

Alafaya

2014. január 25.

Ez a szappan a Moringa sorozat része. A "mézvirág" elnevezés szerintem a "honeysuckle" magyarításából keletkezett, mert egyértelműen ilyen illata van. A honeysuckle valójában a japán lonc nevű cserje, nagyon intenzív illatú, fehér virágocskákkal. A szappan krémes, csodás illatú, nem fogy túl gyorsan, bár még így is kicsit borsos az ára.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 25.

Antioxidánsok: Tocopherol

Szójaglicin, melyet a szójababból nyernek ki. A kozmetikumokban a szójaglicint sokféle formában használják (szójabab kivonat, olaj és fehérje.) Paula Begoun szerint a szójabab kivonat hatásos antioxidáns és gyulladáscsökkentő anyag. A szójában található genisteinnek állítólag kollagén termelést elősegítő hatása van, valamint befolyásolja a bőr rugalmasságát és vastagságát is, így egyre többször találkozhatunk a szójababbal és annak különféle formáival anti-aging termékekben.

Néhány állatokon végzett tanulmány szerint a szója tej és más szójabab származékok is védik a bőrt az UVB sugárzás ellen. Van olyan tanulmány is (a Johnson and Johnsontól), ami szerint a szójának hajnövekedés serkentő és pigment folt elleni hatása is van.

Sokan allergiásak a szójára, ezért a szójaglicin-tartalmú termékeket körültekintően kell alkalmazni allergia esetén.

Színezék. Narancssárga.