The Body Shop

Ár:   3190 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   250 Ft   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gattonero, Módosítva: 2013. március 28.

Kiszerelés:   250 Ft
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Testápolók

Könnyű, gyorsan felszívódó, tápláló testápoló, ami belülről puhítja és hidratálja a bőrt. - könnyen felszívódik - selymessé és puhává teszi a bőröd - finom fehérvirág illat.

Dhewilgirl

2017. október 10.

Nővéremtől kaptam, miszerint neki nem jött be. Hát, nekem se...nem tudom, hogy esetleg megromlott-e, de irdatlanul büdös volt. Nem avas szagú, szimplán büdös. Hidratáló hatása nagyjából semmi volt, így örültem, hogy csak egy kis kiszerelés volt. Frissen epilált lábra viszont meglepődtem, de működött, nem pattogtam ki, így lett elhasználva végül (és csak ezért adom meg a 2 csillagot).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 10.

Firenzisz

2016. április 23.

Nem vártam tőle sokat, csak az illata miatt vettem meg. Valahogy ez a moringás illat képes függőséget okozni. :)
Csak alkalmanként használom, ugyanis semmilyen hidratáló hatása nincs, illetve az összetevői sem éppen szépek, viszont amikor használom, nagyon kellemes, nyugtató illatom lesz, ami egy darabig érezhető. Hatását tekintve nyáron megteszi egy normál bőrön.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 23.

jancseko

2016. január 3.

Csodálatos illat,hamar felszívódik. Nekem bejött.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 3.

Csodálatos illat,hamar felszívódik. Nekem bejött.

03aniko12

2015. szeptember 16.

Szeretem a moringás vonalat nagyon, viszont ez a fújós verzió nem tetszik. Nekem ez a testápoló kevés.Nehezen szívódik be és nem is hidratál különösebben. Az illata sem tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 16.

saragallen

2015. március 22.

Nagyon eros az illata - viszont szerintem nagyon kellemes, olyan "vad" virag illat (mintha kimenne az ember a mezore). Elsore nagyon szerettem, aztan egy ido utan mar ugy ereztem kicsit sok ez az illat - viszont vegul az egeszet elhasznaltam, es nagyon megszerettem. Bar az allaga nagyon hig, engem megfeleloen hidratalt, de csak atlagos borre jo szerintem, tehat telre, nagy szarazsagban (szaraz, vagy nagyon szaraz borre) mar nem lesz jo. A szorofejes teteje eleg gaz mondjuk, nem igazan szerettem hasznalni. Az intenziv virag illat es a hig, konnyed krem allag miatt szerintem vagy nagyon lehet szeretni, vagy nagyon utalni. Komoly hidratalast senki se varjon tole, de atlag borre szerintem teljesen jo. Az illata amugy sokaig megmarad, szoval ha az ember hasznalja, akkor mellette a parfumot el lehet felejteni...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 22.

Daisyyy

2015. március 1.

Isteni az illata, az állaga híg, tejszerű, gyorsan beszívódik, de csodákat ne is várjunk tőle. Ez inkább olyan parfümtestápoló. Például akinek a bőre nem bírja a parfümöket az alkohol és egyéb vegyi anyagok miatt, annak ez a termék kiváló illatfelhőt eredményez parfüm helyett is. Pozitívuma, hogy szinte azonnal fel lehet utána öltözni, nem kell órákat várni, mire beszívódik, nem hagy zsíros érzetet vagy ujjlenyomatot a tárgyakon. Nekem bevált. Ez egy intenzív illatú testápoló normál hidratálással.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 1.

Enca

2014. július 30.

Kaptam mintát, vettem szórófejes kiszerelést méregdrágán... Nem fogy el, mert túl erőteljes az illata! Valamikor meg voltam veszve érte, de ez lecsengett 1-2 honap alatt. Most azért használom, mert a végre-elhasználom-az-itthon-lévő-kencéket projektet nyomom. Annak a két hónapnak az emlékére adok két csillagot, a könnyű felszivodasra egyet... nem hidratál, szörnyen erős az illata... ennyi csillag jár neki.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 30.

biusjj

2014. június 2.

Különösebben nem hidratál.. Sőt.. Az illata finom és ennyi. Más pozitívuma sajnos nincs. Ha hidratálás kell akkor a testvaj után nyúlok. Csak egy mini utazó kiszerelésem van. Az illata miatt elhasználom. Nagyba már nem venném meg!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 2.

LenaL

2014. március 7.

Hátizé. Ki akartam próbálni egy Body Shop testápolót. Ennek tetszett legjobban az illata. Eddig rendben is vagyunk. Csakhogy. Iszonyúan híg, olyan az egész, mintha azt a spricc fejű Nivea naptejet fújnám magamra (amitől egyébként hülyét kapok, teljes mellszélességgel napolaj párti lévén). Olyan a színe, olyan az állaga. Szóval leszedtem ezt a borzalmas spricc fejet és kerítettem egy pumpálós adagolót az üvegre. Mázlim volt, szóval pont passzolt. Ezzel már kellemesebb a helyzet, de továbbra is iszonyúan híg, ami engem eléggé zavar és túl erős az illata, ami szintén eléggé zavar. Nem csak eléggé, a túl erős illata nagyon zavar. Elhasználom, de nem éri meg az árát. Nem hidratál annyira, mint a L'Occitane testáplók, nem olyan szép a csomagolása, nem olyan kellemes az illata. A body butternek (más illatúnak) majd adok még egy esélyt, de ennek ez az egy jutott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 7.

knoemi88

2013. december 31.

Isteni illat, extra gyorsan felszívódik. Viszont nagyon-nagyon híg az állaga, folyós, mintha tej lenne. Valószínűleg az extrán száraz bőrre kevés, de nekem teljesen megfelel. Az már más kérdés, hogy piszok drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 31.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.