The Body Shop

Ár:   5390 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: shineandsparkleblog, az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2011. október 16.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Szemkrémek

Bio szemránckrém, mely kisimítja a szem körüli apró ráncokat és késlelteti azok kialakulását. ECOCERT minősítésű natúrkozmetikum.

Kiszerelés: 15 ml

birdie

2017. január 7.

Nem is tudom. A nappali krémjével együtt kaptam ajándékba. Azt imádom. De ez...hogy is mondjam csak....fura. Esküszöm, mintha még ráncosabb lenne a szemem alatt, mint eddig volt. Az eddig vidáman használt korrektorom olyan durván megül a szemem alatti ráncokban, hogy borzalom. Eddig nem voltak ilyen feltűnő ráncaim. Most egyelőre nem tudok neki túl jó minősítést adni. Szerintem egy ideig pihentetem, aztán ha mástól se javul, akkor nem a krém hibája. De nagyon, de nagyon nem tetszik amit a szemem alatt látok. És tényleg azóta, mióta ezt használom. Ráadásul csúszós réteget is hagy maga után. Nem szeretem eddig.

Update: sajnos bebizonyosodott, hogy tényleg ez a krém volt az oka annak, hogy kiszáradt a szemem alatti terület. Lehet, hogy nyáron jó lesz, de inkább elhasználom dekoltázsra, vagy nem tudom. Nekem így sajnos használhatatlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 7.

Maeraw21

2016. január 29.

Este lefekvés előtt szoktam feltenni, nagyon kevés kell belőle. Hidratálásra és megelőzésképp használom, nekem ezekre tökéletesen megfelel. Már a másodikat használom belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 29.

diva27

2015. szeptember 12.

Semmit nem tapasztaltam,se jót se rosszat,nem fogom újra vásárolni

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 12.

Semmit nem tapasztaltam,se jót se rosszat,nem fogom újra vásárolni

cukorborso88

2014. június 10.

Nincsenek karikák a szemem alatt csak a finom kis halvány ráncok elleni küzdelemben szerettem volna kipróbálni, megelőző intézkedés gyanánt. Nem tudom, hogy a későbbi ráncok kialakulását késlelteti-e majd, de a jelenlegi, tényleg nagyon mini ráncokkal semmit sem csinál. Tény, hogy könnyű állagú, nekem nagyon könnyen beszívódik,kis mennyiségben is elég de ennyi, semmi többet nem nyújt. Pedig ennyi pénzért többet vártam volna, és még az illata sem jó.Biztos nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 10.

lapiskat

2014. május 4.

Még a vegyél hármat akció keretében vásároltam, magamtól biztos nem vettem volna meg az eredeti árán. De! Nagyon kevés kell belőle és szemmel láthatóan halványítja a sötét karikákat, de azt nem annyira láttam, hogy feltöltötte volna az apróbb ráncokat. Inkább csak hidratálja a szemkörnyéket. Ami egy kissé még zavar benne, hogy mikor felkenem, nagyon csillámlik, de ez szerencsére napközben eltűnik. Ha elfogy, nem hiszem, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 4.

scorpionqueen

2013. március 19.

Számomra egyáltalán nem vált be. Az állaga ugyan könnyű, szinte még egy arclemosó tejnél is hígabb, könnyebb, mégis még 5 (!) óra eltelte után is ugyanazt a nehéz, zsíros érzést érzem, ha odaérintem az ujjam, 7 óra után pedig arcmosásnál is még simán érzem. Nem értem, mert a szemkörnyékem kifejezetten száraz, ennél sokkal sűrűbb textúrájú krémeket csak úgy nyel magába. Sminkelni pont ezért lehetetlen rá. Kb. ötöd borsószemnyit használok a két szemem környékére, de még ennyit sem tud beszívni a bőröm, ráadásul véletlen szembejutás esetén erős irritációt okoz nálam.

A hatása: ha ásványvízzel kenegettem volna a szemkörnyékemet, pontosan ugyanennyi lenne a változás. A finom vonalakkal nem tudott kezdeni semmit, nemhogy simítani. Biztos, hogy nem veszem újra, még azon is erősen gondolkodom, hogy odaajándékozzam, senkivel nem akarok kitolni. Túlárazott vacak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 19.

Judiit

2012. november 4.

Fanatikus bio örült barátnőmtől örököltem meg. Oké, hogy gyorsan beszívódott, hidratált , de ennyi...
Eszméletlenül túlárazott termék, tele nem annyira szép összetevőkkel.
Ha meg valakinek az Ecocert minősítés a lényeg, akkor van ennél olcsóbb és jobb is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. november 4.

Eszméletlenül túlárazott termék, tele nem annyira szép összetevőkkel.

vanett

2012. november 3.

Könnyű, nem zsíros, hamar felszívódó, jól hidratáló szemkrém. ECO CERT minősítést kapott!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 3.

r_ivan

2012. június 23.

Kb 2 hete használom, kicsit tartottam tőle, mert a szemkrémektől sokat várok. Tetszik az állaga, tartalmas de nem túl nehéz. Elég jól hidratál és a sötét, barnás karikáknak is jót tett. Nem volt olcsó, de eddig úgy látom, hogy megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 23.

zsuzsi.toth.1983

2012. február 9.

Szeretem a tudatot, hogy szinte teljes mértékben (98%) természetes eredetű összetevőkből áll. Könnyen beszívódik, kellemes, nem túl masszív állagú krém - illata pedig szinte nincs is. Talán csak a fényvédő funkcióval lehetne jobb - számomra bevált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 9.

Antioxidánsok: Tocopherol, Buddleja Davidii Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Buddleja Davidii Leaf Extract
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Lucerna kivonat. A CosIng szetint tonikumnak használják a kozmetikumokban, A CosmeticsCop szerint még antioxidáns tulajdonságai is lehetnek.

Nyári orgona kivonat, mely Paula Begoun szerint hatásos antioxidáns és gyulladáscsökkentő.  A Farfalla cég szerint klinikai tesztek igazolják, hogy a nyári orgona 33%-kal növeli a bőr hidratáltságát az alkalmazást követő 2 órával.

lándzsás útifű levelének a kivonata. A kozmetikumokban baktériumölő, gyulladáscsökkentő tulajdonsága miatt használják.