The Body Shop

Ár:   990 Ft és 1890 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   60 ml és 250 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: Orsika89, Módosítva: 2017. június 15.

Ár:   990 Ft és 1890 Ft
Kiszerelés:   60 ml és 250 ml
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

Kellemes, diszkrét illatú, szappanmentes tusfürdő organikus, hideges sajtolt olivaolajjal, a puha és hidratált bőrért.

Nabi

2020. május 23.

Alapvetően nem szeretem a TBS tusfürdőket, mert engem iszonyatosan szárítanak és viszketek tőlük. Webshopban féláron lehetett hozzájutni decemberben és gondoltam adok egy esélyt ennek mivel sokan írták, hogy ez tényleg nem szárít és jobb mint a társai. Hát érdekes mert pár hétig valóban nem volt bajom tőle, de mikor már 3. hónapja használtam folyamatosan akkor elkezdtek előjönni a negatív hatásai. Egyre jobban szárított és egy idő után már alig tudtam elaludni este úgy viszkettem zuhanyzás után. Más tusfürdőre nem reagál ilyen érzékenyen a bőröm, max szárítanak de viszketés csak ezeknél van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 23.

Mimiti

2020. április 21.

Minden évben keresek egy új, friss illatot nyárra, idén rá esett a választásom. Nem bántam meg, nagyon kellemes, feldobja a napom. :) Csak azoknak ajánlom, akik szeretik a zöld illatokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 21.

tzs

2019. október 18.

Na ez az az illat, amit meg lehet szeretni.
Először kifejezetten taszítónak találtam, aztán "elmegy" kategóriába került, most, két hónap használat után pedig már kifejezetten kedvelem.
Nem szárít, pedig hajlamos vagyok ilyesmire. Persze nem is csodaszer. Korrekt kis tusfürdő, a nagy méretű, pumpás kiszerelést kifejezetten szeretem. Habfürdőként is használom, nem csinál extra habot, de nekem pont jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 18.

Na ez az az illat, amit meg lehet szeretni.

eszterke79

2019. január 16.

Annyira különleges az illata, nagyon szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 16.

Annyira különleges az illata, nagyon szeretem!

rekaviragm

2018. november 27.

nekem egyáltalán nem jött be az illata, olyan fűszagú...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 27.

nekem egyáltalán nem jött be az illata, olyan fűszagú...

Vica75

2018. november 27.

Egyetlen TBS termék aminek örökös helye van a fürdőszobámban. Imádom télen,mert a nyarat idézi, imádom nyáron,mert friss,zöld, üde. Csodás. Azon kevesek közé tartozik amit szeretek a férjemen érezni és magamon is. Csakis nagykiszerelés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 27.

dezsixeniiia

2018. október 4.

Egyáltalán nem szárítja a bőröm, pedig nagyon érzékeny. Kellemes az illata, diszkrét 🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 4.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2018. augusztus 25.

Végre egy tusfürdő, ami nem szárít és kellemes az illata! Uniszex, a friss illatot kedvelők szeretni fogják. Évek óta használom, mindig a legnagyobb kiszerelést választom, mert az pumpás adagolású - és persze Ausztriában szerzem be, merthogy ott lényegesen olcsóbb még ez a termék is...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. augusztus 25.

baronessMA

2018. március 18.

Kipróbálásra vettem és nagyon érdekelt az olívás termékcsalád. Néha lusta vagyok testápolózni és annak a gondolata, hogy elhagyhatom alkalom adtán, felcsillantotta a szemem. Nekem az illatával még barátkoznom kell. Egyenlőre 4 csillag. Update-elek ha lesz miről. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 18.

kisko

2018. január 31.

Update 2018: Visszacsillagozom :) Lehet csak egy rossz kiadást vettem múltkor, vagy a bőröm volt megkergülve. Még mindig ő az igazi :)

Update 2017: Sajnos le kell pontozzam. Nem tudom, mi változott rajta, de gyorsabban fogy (szerintem hígabb) és szárít még nyáron is, valamint a 750 ml is alaposan megdrágult. Ideje új tusfürdő után nézni, pedig milyen egyszerű volt évekig ezt venni...:(

2014: Ez az a tusfürdő, ami nemhogy nem szárít, egyenesen hidratál is. Nem vagyok a márka elkötelezett híve, de ezt a tusfürdőt jó szívvel ajánlom. Egy 750ml-es több, mint egy évig elég volt, nagyon kevés elég belőle. Magasra tette nálam a mércét!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 31.

Hidratálók: Glycerin, Honey

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Ph szabályozó, kelátképző (a krémben a víz révén lévő fém ionokat semlegesítő) és felületaktív anyag.

Színezék. Lilás piros.