The Body Shop

Ár:   2790 Ft   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2013. április 24.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Lábápolók

Hűsítő borsmentás lábápoló.

hgabi

2019. január 1.

A párom használja, és szereti. Az illata kicsit erős, de hatásos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 1.

A párom használja, és szereti. Az illata kicsit erős, de hatásos.

laszti

2017. június 5.

Sajnos nem vált be, a sarkam az érzékeny pontom, és azt nem sikerült hidratált, puha állapotba hozni. A talpam többi részében ok, finom, kellemes. Sajnos az át-érték aránya emiatt nem túl jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 5.

catcat

2016. december 29.

A pici 60 ml-es kiszerelést szereztem be és valóban nagyon jól hűsít, kellemes illata van. Inkább csak megelőzésre használom (amire kiváló), ahogy észrevettem a durvább szárazságot már nem tudja ő sem rendbe hozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 29.

vivuss87

2015. október 28.

Nekem nagyon bejött, ugy mint a sűrűbb testvére is. Pont kellemes az állaga, nem az a vizes, semmire se jó lötyi, de nem is az a nehéz, sosem felszívódó krém. Este szoktam vele kenni a lábam, könnyű eldolgozni, elég hamar be is szívódik. Az én talpam messze van a repedezettől, de ha nem kenem, akkor hajlamos szárazságra. Egy repedezett bőrre ez már kevés, de nekem tökéletes. Ezzel a flakonnal nem vagyok kibékülve, elég nehéz belőle kinyomni a krémet. De amúgy szupi

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 28.

azutatir

2015. augusztus 17.

Ez a krém valóban hűsíti a lábakat, de ezen kívül semmi mást nem produkál. Annak a reményében vettem meg, hogy puhává varázsolja a megfáradt talpamat, de erre nem képes. Sőt...néha úgy tűnik, mintha éppen szárítaná. Elhasználom, ha már megvettem, de senkinek nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 17.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Propyl Gallate, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Cyclomethicone, Glycerin, Caprylyl Glycol, Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Színezék. Lilás piros.