The Body Shop

Ár:   1890 Ft   Kategória:   Testápolás
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2017. november 24.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Testápolás
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Ez a testradír valódi grapefruit magolajat tartalmaz, ami selymessé és puhává teszi a bőrödet.

• eltávolítja az elhalt hámsejteket
  • serkenti a vérkeringést
  • szuper puhává teszi a bőrt
  • friss rózsaszín grapefruit illat

orsisro

2018. július 16.

Az illata nagyon jó, a radír maga aprószemcsékkel van tele, szemben pl a mangós radírukkal, nekem ez jobban tetszik. Tökéletesen le lehet vele radírozni a bőrt és a szemcsék nem olvadnak el benne. Puha bőrt eredményez, aztán jöhet egy kis hidratálás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 16.

ramici

2017. december 28.

Illata jó, de kicsit erőteljes. Szuperül leradírozza az arcbőrömet, viszont utána alapos hidratálásra szorul. Nagyon szeretem de legközelebb más illatot választok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 28.

laszti

2017. június 5.

Tudja, amit tudnia kell, finom, puha lett a bőröm. Ettől függetlenül sztem túl van árazva...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 5.

Aspartia

2017. január 1.

Mintát kaptam belőle anno, már akkor is nagyon megfogott az illata. A narancsbőrös területet szoktam vele átdörzsölni, nyáron kifejezetten szeretem használni egy kiadós edzés után. :)
Biztos, hogy fogok még venni belőle, remélem nem szüntetik meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 1.

Biztos, hogy fogok még venni belőle, remélem nem szüntetik meg.

csibehusi

2016. április 20.

Jó illat, jó feladat végrehajtas!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 20.

Jó illat, jó feladat végrehajtas!

amanda136

2016. április 20.

Nagyon finom az illata, és a szemcséi is megfelelőek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 20.

Nagyon finom az illata, és a szemcséi is megfelelőek.

missmarple

2016. február 14.

Szuper. A kedvenc TBS illatom (nem tolakodó, inkább frissítő és tényleg olyan, mint egy grapefriut). És ezzel együtt a legjobb TBS testradír amit próbáltam. Minden nap radírozok minél erősebb hatású testradírral. Ez lett a nyerő hosszútávon. Nincsenek sértően nagy szemcséi. Átlagos méretűből kevesebb van, viszont rengeteg apró pici is van benne, amik kellemesen, de alapos tisztító hatással bírnak. A szemcsesűrűség miatt nem is kell belőle sokat használni. Szuper.Hosszútávon is beigazolódik a hatása, a harmadik nagy tégelyt fogyasztom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 14.

dorcus89

2015. december 21.

Lassan az összes testradírját kipróbáltam a márkának és ez annyiban különbözik a többitől, hogy kicsit hígabb-zselésebb állagú, de ez semmit nem von le a hatásából. Tényleg kicsit durvábbak a szemcséi, mint a többinek, de nekem ez nem zavaró. Puha, jó illatú tőle a bőröm. Hetente-kéthetente használom, frissítő kellemes illata van és sokáig elég. Ajándékcsomagban outletben vásároltam így pláne megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 21.

zek

2015. december 4.

Testvajjal együtt tökéletes! S nagyon jó illata van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 4.

Testvajjal együtt tökéletes! S nagyon jó illata van.

Bicanka

2015. november 6.

Imádom! Teljesen lehámlaszt mindent, puha és egyenletes lesz a bőröm, az illata pedig mennyei.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. november 6.

Hidratálók: Glycerin, Honey

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Színező anyag. (Piros)