The Body Shop

Ár:   1690 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Berta24, az összetevőket feltöltötte: swetocti, Módosítva: 2014. június 5.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

Rózsaszín grapefruit tusfürdő

Szappanmentes tisztítógél, ami finoman habzik a bőrödön, miközben megtisztít és pikáns pink grapefruit illattal illatosít.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Vicus

2021. október 14.

Nagyon jó, frissítő, nyárias illata van, jól habzik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 14.

Nagyon jó, frissítő, nyárias illata van, jól habzik.

Szilviams0118

2021. március 5.

a testvajával együtt nagyon szeretem az illatát, annyira friss és üde

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 5.

a testvajával együtt nagyon szeretem az illatát, annyira friss és üde

Pappetra99

2021. január 28.

Engem a TBS termékek mindig rabul tudnak ejteni.
Mint sok más társának ennek is brutal finom, frissítő illata van. Az óriás tusfürdőjét szereztem be, mivel nem lehet megunni az illatát. Fürdés után az egész házat bejárja, mintha frissen facsartam volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 28.

Engem a TBS termékek mindig rabul tudnak ejteni.

dzsoff

2020. november 13.

Az illatát nagyon kedvelem, frissítő tusfürdő, sokáig tartós marad az illata a bőrömün. Viszont szerintem nem igazán tisztít és picit szárítja is a bőrt. Télre biztos nem válaztanám, de nyáron még el fogok csábulni és be fogok szerezni belőle, annak ellenére is, hogy az egyetlen pozitívuma az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 13.

eveshepherd

2020. november 8.

Az állaga és a hatása jó volt, de az illata nekem annyira nem jött be. Ha valaki kedveli a grapefruit illatát, akkor szeretni fogja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 8.

Makranc

2020. augusztus 18.

Finom citrusus-grapefruitos illat, a klassszikus kesernyés mellékzönge nélkül. Nyári időszakban szeretem az ilyen frissítő illatokat, azért esett most rá a választásom. Összetevőire reflektálva nem egy nagy húha, de bevallom tusfőrdőknél nem vagyok annyira kekec, mint arcápolókkal kapcsolatban. Mivel a testemen normál a bőröm, általában illat és hangulat alapján döntök, így bármikor jöhet 1-2 BS tusfürdő a kollekcióba, mert meglehetősen széles a választék, mindig akad kedvemre való.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 18.

friedblanka

2020. július 15.

Ajándékba kaptam, szuper az illata és tartós, de az árát kissé drágának találom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 15.

Diamond26

2020. május 23.

Nagyon szeretem a TBS tusfürdőket, de nincs igazán hosszan tartó illatuk, így én mindig a testvajukkal együtt használom. Ennél az illatnál azonban azt tapasztaltam, hogy sokkal tovább megmarad az illat még akkor is, ha nem használom utána a testvajat. Kb 1 zuhanyzás után 1 órával is olyan amikor belépek a fürdőszobába, mintha éppen egy citruserdőbe sétáltam volna be.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 23.

FReka

2019. június 16.

Update: volt alkalmam kipróbálni kánikulában is,reggeli zuhanyzáshoz használom,nagyon jól felébreszt és felfrissít, egy darabig még érzem a bőrömön. Egyik kedvenc nyári tusfürdőm lett.

A sheás mellett ez a kedvenc illatom a body shopnál,isteni finom,friss,picit kesernyés grapefruit illata van,számomra egyáltalán nem mű. Nagyon frissítő ezzel zuhanyozni,alig várom hogy az igazi nagy melegben is kipróbáljam. Nem szárítja a bőröm kimondottan. Tusolás után a fürdőszoba is ebben az isteni illatban úszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 16.

timike007

2019. május 15.

Kamaszkorú gyermekem használja már jó ideje,így a pattanásos,aknés bőrt hála ennek a tusfürdőnek megúsztuk(utólag tudtam meg,a grapefruit olaj szárít).Amellett remek illata és tisztító hatása is van!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 15.

Hidratálók: Glycerin, Honey

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Ph szabályozó, kelátképző (a krémben a víz révén lévő fém ionokat semlegesítő) és felületaktív anyag.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lilás piros.