The Body Shop

Ár:   1690 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Berta24, az összetevőket feltöltötte: swetocti, Módosítva: 2014. június 5.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

Rózsaszín grapefruit tusfürdő

Szappanmentes tisztítógél, ami finoman habzik a bőrödön, miközben megtisztít és pikáns pink grapefruit illattal illatosít.

friedblanka

2020. július 15.

Ajándékba kaptam, szuper az illata és tartós, de az árát kissé drágának találom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 15.

Diamond26

2020. május 23.

Nagyon szeretem a TBS tusfürdőket, de nincs igazán hosszan tartó illatuk, így én mindig a testvajukkal együtt használom. Ennél az illatnál azonban azt tapasztaltam, hogy sokkal tovább megmarad az illat még akkor is, ha nem használom utána a testvajat. Kb 1 zuhanyzás után 1 órával is olyan amikor belépek a fürdőszobába, mintha éppen egy citruserdőbe sétáltam volna be.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 23.

FReka

2019. június 16.

Update: volt alkalmam kipróbálni kánikulában is,reggeli zuhanyzáshoz használom,nagyon jól felébreszt és felfrissít, egy darabig még érzem a bőrömön. Egyik kedvenc nyári tusfürdőm lett.

A sheás mellett ez a kedvenc illatom a body shopnál,isteni finom,friss,picit kesernyés grapefruit illata van,számomra egyáltalán nem mű. Nagyon frissítő ezzel zuhanyozni,alig várom hogy az igazi nagy melegben is kipróbáljam. Nem szárítja a bőröm kimondottan. Tusolás után a fürdőszoba is ebben az isteni illatban úszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 16.

timike007

2019. május 15.

Kamaszkorú gyermekem használja már jó ideje,így a pattanásos,aknés bőrt hála ennek a tusfürdőnek megúsztuk(utólag tudtam meg,a grapefruit olaj szárít).Amellett remek illata és tisztító hatása is van!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 15.

nusiiiiii

2019. április 4.

Isteni illata van! A legrosszabb reggeleken is felfrissít, igazi energiabomba!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 4.

Isteni illata van! A legrosszabb reggeleken is felfrissít, igazi energiabomba!

TeaS

2018. december 27.

Kedvenc bodyshop illatom, megunhatatlan! Friss, citrusos!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 27.

Kedvenc bodyshop illatom, megunhatatlan! Friss, citrusos!

Katie

2018. október 20.

Egyik kedvenc illatom ettől a márkától, volt már belőle többféle termékem is. A tusfürdőben sem csalódtam. Egyetlen baj vele, hogy kissé túlárazott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 20.

barbusus93

2018. szeptember 8.

Imádom az illatát, ami persze tartós és a törölközőn is érzem hosszú ideig. Nekem a 250ml-es kiszerelés, bő 1 hónapig elég. Jól habzik. A csomagolása is szuper. Viszont az én bőrömet kicsit szárította. Inkább normál bőrtípusra ajánlom. Egy kicsit szerintem túlárazott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 8.

Niki0214

2018. július 23.

Mini kiszerelésben sikerült szert tennem rá,de így is sokáig tart és az illata is szerintem elég tartós.Az egyik kedvenc illatom a pink grapefruit,úgyhogy ez nálam nagyon telitalálat!
De mint minden Body Shop termék,ez is elég drága!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 23.

De mint minden Body Shop termék,ez is elég drága!

BitterSweet

2018. július 2.

Imádásos.....szerelmes vagyok az illatába

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 2.

Imádásos.....szerelmes vagyok az illatába

Hidratálók: Glycerin, Honey

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Ph szabályozó, kelátképző (a krémben a víz révén lévő fém ionokat semlegesítő) és felületaktív anyag.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lilás piros.