The Body Shop

Ár:   2790 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szilvinyuszko, Módosítva: 2018. október 2.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Normál

"Vedd körbe magad a Polinéziai tiaré virág illatával, és repülj el gondolatban a polinéz szigetekre! A tiaré virág gyönyörű szirmait a polinéziai nők már generációk óta használják hajuk díszeként és napbarnított bőrük illatosítására. A zamatos és friss narancskivonat felerősíti az egzotikus virágok – polinéziai tiaré, frangipani és ylang-ylang – aromáját. Az illat testességét a krémes kókusz és édes vanília jegyei adják a tökéletes nyári, egzotikus illatért."

• Virágos, meleg, egzotikus illat
    • Szappanmentes
    • Gazdagon habzó formula
    • Trópusi élmény a zuhany alatt

timilla

2018. június 1.

Ajándékba kaptam a testvajával együtt, és nagyon imádom, de hát tiaré mániás vagyok, úgyhogy ez nem meglepő. Mint tusfürdő teljesen átlagos, én a szárító hatását nem érzem, amit itt többen írtak, de most ezer fokos nyár van, ilyenkor a bőröm is jobb állapotban van, ráadásul testápolózok is utána. Az illat miatt muszáj öt csillagot adnom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 1.

noori

2016. augusztus 23.

Nem tudom, hogy csinálják, hogy technikailag ugyanaz az illat, mint az EDT/testpermet esetén, és mégis, fürdés után sokkal jobban működik az az enyhe illat, amit a bőrömön hagy, mintha ráfújnám. Nem hidratál, de annyira nem is szárít, jól habzik, és az illata nagyon jó (nálam feljött a Balea After Sun mellé, mint kedvenc nyári tusfürdő). Egyfelől fehérvirágos, de érezhetően van benne valami tengerparti homok/napsütötte bőr jegy is, ami miatt nagyon tetszik. Érzem rajta, hogy trópusi, viszont nem szirupos-édesen, a kókusszal sem estek túlzásban (avagy ez nem az az illat, ahol a tiaré mutatóban bujkál egy harsány, túl édes kókusz árnyékában, valahol, jó mélyen), szerintem nagyon eltalálták.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 23.

szeliger

2016. július 29.

Ha a parfüm párját az üzletben is tudtam hagyni, ezt aztán már nem. A flakonból megszaglászva kesernyés szintetikus illata van, a zuhany alatt azonban enyhe, virágos illattá változik. A tenyérbe kinyomva selymes, lágyan folyós áttetsző tusfürdő, ami jól habosítható és a bőrön csak egy visszafogott, bőrközeli illatot hagy maga után. Szerintem kicsit szárít, de nyáron elmegy és igen jó alap a Terracotta parfümhöz. Személy szerint én most nagy örömmel használom, de nem a csodaszer kategória.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 29.

Hidratálók: Glycerin, Honey

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.