The Body Shop

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: agi, Módosítva: 2017. november 24.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok

Hosszan tartó, finom textúrájú púder.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

laszti

2017. június 5.

Szépen fed, bár nekem kissé sárgás lett a bőröm tőle, pedig a beige árnyalat passzol a bőrömhöz. Az állaga ok, bár a bőröm kissé szárította. Hasonló natúr terméket olcsóbban is meg lehet vásárolni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 5.

Dourou

2016. szeptember 18.

Ez az elso olyan puderem ami ala nem kell alapozo(bar korrektort igy is hasznalok ala). Szepen fed,altalaban ketszer viszem fel es a nap feleig rendben is van:) nap vegere mar nem az igazi,de az a borom hibaja. Kicsit en is sokalltam az arat, de majdnem 3honapig kitartott ezert ujra vettem:) a vegen mar szet esett az a kicsi ami benne volt:( de lehet amiatt mert a szivacsot vizesen hasznalom. Az elejen tenyleg poros hatasu,de fel ora se es mar tokeletesen illeszkedik a boromhoz:) Osszesegeben elegedett vagyok vele:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 18.

Maeraw21

2016. január 29.

Már a sokadik tégellyel használom el belőle. Szép fedést biztosít, de nincs maszkhatás. Pár óra után azonban újra kell kennem, mert kifényesedik a bőröm alatta, de ez nem a termék hibája.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 29.

Evihali

2016. január 8.

Az egyik legjobb, legtartósabb és nagyon lassan fogyó púder, amit valaha birtokoltam. Nagyon szépen illeszkedik a bőrhöz, jól mattít és fent marad az egész nap folyamán, és egyáltalán nem szárítja a bőrömet. Abszolút kedvenc.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 8.

winniethepooh

2013. február 26.

Eddigi legjobb kompakt púder, amit valaha használtam. Csak ne lenne ilyen drága :( Ezért -1 pont

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 26.

agi

2012. március 13.

Eleg sok kompakt pudert probaltam ki, bar a nagyon dragakhoz meg nem volt szerencsem, inkabb a kozepkategoriaban mozogtam, de ezek kozul ez volt az abszolut kedvenc, es nagy oromomre most mar itthon is elerheto lesz. Eleg tartos, ecsettel eldolgozva termeszetes hatas erheto el vele es sokaig eleg. A csomagolasa is szep, az egyetlen baj vele, hogy nagyon gyujti az ujjlenyomatot, viszont szerencsere van tukor a belsejeben.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 13.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Sclerocarya Birrea Seed Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Squalane eo 1 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.