The Body Shop

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bananafish, Módosítva: 2012. augusztus 23.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Hajápolók

Könnyű hajkondícionáló, táplál és lágyítja a hajad, selymes csillogást adva. Száraz, töredezett hajra. - nem tartalmaz szilikont, szulfátot és parabeneket.

domanybeatrix

2018. december 30.

Nekem nagyon nem vált be.
Még mindig keresek könnyen beszerezhető balzsamot, hogy ne kelljen külföldről rendelnem, de ez sem jött be.
Száraz, göndör hajam van, és ez a balzsam kevés rá. Sűrű, alig jön ki a flakonból, de sok kell belőle, gyorsan el is fogyott. Vízzel töltöttem meg a flakont, hogy a maradékot ki tudjam belőle imádkozni.
Igazából örültem, hogy elfogyott...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 30.

Nekem nagyon nem vált be.
Igazából örültem, hogy elfogyott...

fuge7

2018. január 11.

Óriási csalódás.
1 hónapja használom... Viszket tőle a fejbőröm, és hámlik. Megvettem hozzá a balzsamot is, sajnos pénzkidobás volt. :(
Odaadom valakinek mert kidobni nem akarom nyilván.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 11.

Óriási csalódás.
Odaadom valakinek mert kidobni nem akarom nyilván.

angyalka1225

2016. május 31.

Még régebben használtam ebből a sampont, már akkor ráfüggtem az illatára, de mikor elfogyott, mégis a banánosat vettem meg, mert az volt akciós. Azóta hiányoltam ezt az illatot, úgyhogy mikor elfogyott a balzsamom, akkor vettem meg EZT. Próbáltam azzal trükközni, hogy nem mosom le, hátha úgy nem nyomja el az illatát, amit még hajmosás végén ráteszek (hővédő+olaj), de így meg kicsit elnehezítette az amúgy is nehéz hajamat, ezért inkább majd veszek a hajvajból is, mert nekem nagyon bejön ez a vonal minden szempontból. Persze ettől még nem lesz olyan a vastag szálú, szöszös hajam, mintha most lőtte volna be a fodrász, de már rég letettem róla, hogy létezik ilyen csodaszer, ezért megkapja az 5 csillagot. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 31.

laanyka

2015. július 23.

Nekem nem vált be...igaz h kicsit puhább lesz tőle a hajam, de kb ennyi..elég nagy csalódás, de szerencsére a banános balzsam kárpótol érte :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 23.

julia.tunde

2015. július 1.

Nem rossz természetes balzsamhoz képest, de azért önmagában nem érzem elegendőnek a hidratálását. Használok utána hajvégápolót is. De mondjuk azt amúgy is használnék :) Most a banános balzsamra váltottam, úgy néz ki az jobban beválik nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 1.

Kiscsillag5

2014. október 12.

Isteni az illata. Szép fényes, illatos és puha a haj a használata után. Más állaga van, mint más szilikonmentes balzsamoknak. Kicsit olyan vizesebb, hígabb, ami olyan érzetet kelt bennem, hogy nem hidratál eléggé. Ennek ellenére 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 12.

csill87

2013. július 29.

Nagyon jó ez a balzsam! Könnyen kifésülhető és nagyon puha tőle a hajam, vetekszik a banános balzsammal. Annyi rossz tulajdonsága van csak, hogy a flakonból elég nehezen akar kijönni,olyan sűrű az állaga. Én a Shine samponnal együtt kezdtem ez használni,miután a FIN kenderes samponja (ami amúgy töredezett hajra való) teljesen szétszárította a hajam teljes hosszát, ráadásul elvékonyodtak a hajszálaim és törtek is. Ez a balzsam annyira szépen visszatáplálta a teljesen tönkretett hajamat, hogy elképesztő. Ki volt világosodva a hajam vége már a szárazságtól, vágatnom is kellett belőle, de elég volt csak 1 centitől megszabadulnom, plusz ez a sampon balzsam kombó, és mintha nem is törént volna semmi a hajammal. Azért az is hozzátartozik a dologhoz, hogy használok mellette hajmosás előtt kókuszolajos pakolást is, de az önmagában nem lett volna ilyen hatásos szerintem, mivel azt a FIN-es katasztrófa idején is használtam, mégsem tudott megmenteni.
Úgyhogy nagy dilemmába kerületem :) , hogy melyik balzsam jobb vajon a TBS banánosa, vagy ez...de nem tudok dönteni.

Ud.: Mostanában félretettem, nehezebb időkben jól fog jönni.:) Ennyire intenzív ápolásra most nincs szükségem, jól helyrejött a hajam. Ez a balzsam inkább a száraz, száklás, töredezett hajhoz van, az enyém meg most nem olyan, így inkább most csak elnehezíti, de problémás, nagyon szétszárított hajra csodaszer. Vissza fogok térni a banánoshoz szerintem, mert az a normál hajtípushoz jobbnak tűnik

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 29.

GlamourAndStyle

2012. december 31.

A samponja is bevált és ez a balzsam is tökéletes. Az illata isteni és nekem utána már vizesen is érezhetően puha lesz a hajam, egyáltalán nem lesz gubancos és száraz sem. A samponnál már leírtam a teljes véleményemet, az erre a balzsamra is teljes mértékben illik. Valószínűnek tartom, hogy a nagy mértékben károsodott, kiszáradt, széttöredezett hajat nem fogja egészségessé varázsolni, de az én sűrű és vastagszálú, hosszú (ritkán festett) hajamra tökéletes! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 31.

annapanni

2012. szeptember 15.

Utazóméretben próbáltam, kicsit csalódott vagyok. A szeptemberi hónapot beáldoztam a szilikonmentesség oltárán, (egyszer csaltam csak egy dove balzsammal), hamar rájöttem, hogy balzsam nélkül nem úszom meg a hajmosást, ha fésülködni is szeretnék. Többet reméltem, könnyebben fésülhető selymes csillogást vártam, nem kaptam meg. Valamivel jobb, mint nélküle, de 2-3ezer forintért egy ilyen csodabalzsam tudjon többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 15.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid