The Body Shop

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cinnamon, Módosítva: 2012. május 7.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Hajápolók

Hajvaj száraz hajra, parcaxi olajjal, menketti dióolajjal és mézzel. Intenzív hidratáló a puha, fényes, selymes hajért. Hajmosás után osszlass el egy keveset a hajadon,majd 5 perc után öblítsd le. Nem tartalmaz szilikont, parabeneket és színezőanyagokat.

Adriii93

2019. február 13.

Ár-értek arányban pocsékul szerepel, elég drága és nekem nagyon hamar elfogyott. Ezért vontam le 1 csillagot, a másik pedig azért mert nem hidratálja eléggé a száraz hajvégeimet.
Semmiképp sem újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 13.

Semmiképp sem újravevős.

karolinapoles

2018. december 9.

Már hónapok óta használom, annak ellenére hogy terhesen alig bírom elviselni a “szagát” (az összes TBS termékemmel így van, karacsonykor el is ajándékozom a barátnőmnek az összeset, és elfelejetem őket örökre), viszont erről nem tudok lemondani. Ez jó termék! Ebben van hatóanyag, táplálja a vékony töredezett vègeimet! Szeretem, ès újraveszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 9.

Emma Woodhouse

2018. november 15.

Nagyon szeretem, szulfát és szilikonmentes hajápolási rutinom része. Jó illata van, puhává teszi a hajamat. Az árát sokallom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 15.

eszterke79

2018. június 14.

Ez egy nagy csalódás volt, pedig nagy BS fan vagyok. De ahogy látom csak az én hajam nem volt jó barátságban vele, a többségnek bejött..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 14.

Panda90

2017. november 8.

Én egyszerűen imádom! Az egyetlen hajápoló, ami a töredezett kiszáradt hajammal csodát tudott tenni. Nem olcsó darab, de a jó terméknek ára van. Könnyen kimosható, egyáltalán nem ragacsos és nem zsírosítja a hajat. Én 5-6 órát simán rajta hagyom a hajamon és öblítés után csodálatosan puha, illatos lesz a hajam. Mindenképp újra megvásárolom, ha elfogyott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 8.

kartyikanna

Korcsoport: < 18
2017. július 4.

A hajam nagyon jó illatú és selymes lesz tőle és ez sokáig tart. Megérte megvenni :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. július 4.

flamingo-80

2016. március 4.

Amikor elkezdtem használni ezt a hajvajat a használati utasításnak megfelelően, azt tapasztaltam, hogy egyáltalán nem táplálja a hajamat. Félre is tettem egy időre. Majd valahol azt olvastam, hogy érdemes kipróbálni leave-in balzsamként. Tettem is egy próbát, és nagyon bevált! Azóta törölközőszáraz hajon használom, szigorúan csak a hajvégekre, kisebb diónyi mennyiséget alaposan eloszlatok. Nagyon szépen visszatölti a száraz hajvégeket, szép esést biztosít. Az illata is nagyon finom és hosszan tartó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 4.

Sofia1976

2014. október 11.

Ápol és illatozik tartja amit ígér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 11.

Ápol és illatozik tartja amit ígér.

Tyuki

2014. április 2.

Előnyök: kellemes illat, hamar beszívódik, ápolja a hajat (közepes hatásfok)
Hátrányok: kis kiszerelés, gyorsan fogy, és ahhoz képest drága

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 2.

Előnyök: kellemes illat, hamar beszívódik, ápolja a hajat (közepes hatásfok)
Hátrányok: kis kiszerelés, gyorsan fogy, és ahhoz képest drága

emagdi

2013. november 5.

Nagyon gyorsan felszívódik a nedves hajon, szinte nincs is már amit le kellene öblíteni:)
Kellemesen puhává teszi a hajat (enyém egyébként elég száraz balzsam nélkül). Azért csodákat nem kell tőle várni, de szerintem klassz kis balzsam. Talán ár-érték arányban nem annyira jó (kissé túlárazott, mint minden BS-os termék).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. november 5.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid