The Body Shop

Ár:   2190 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vanett, Módosítva: 2018. április 22.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Hajápolók

eszterker

2017. november 1.

Átlagos balzsam, csak az átlagosnál magasabb áron. Nekem furcsa, hogy a Body Shopnál miért erőltetik a parfümöt összetevőként, amikor alapvetően zöld és természetes kozmetikumokat gyártó cég.

Virvatuli

2016. szeptember 30.

Nagyon vágytam rá, aztán jó nagyot csalódtam, bár úgy látom, másoknak bejött. Száraz, festett, nehezen fésülhető hajam van, és ez a balzsam nem sokat segített rajta. A hajam gubancos maradt, összetapadt, nem volt se fénye, se tartása. Szilikonmentesség ide vagy oda, ennél sokkal jobban használható termékeket lehet találni, akár kevesebb pénzért. Az egyetlen pozitívum az illata.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. szeptember 30.

Poorcica

2016. március 23.

Elsőre azt hittem, hogy bele van száradva a flakonba :D Állaga, mint egy tubusos sajtnak, csak azt könnyebb előpasszírozni. Szeretem, mert nem lesz ez a "csúszós, nehéz" hatás a hajamon használat után, viszont szépen fényesít és ápol, de nem nehezíti el hajat. 2 tökéletes tulajdonság egyben. Extra világos szőke hajamra használom és szerintem egy csodaszer!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 23.

Sofia1976

2014. október 11.

Őket cseréltem le a számomra "semmitérő" Kerastase-ra. Biztos visszafog rájuk szokni mert nekem tényleg bejöttek. Sampon is. A színvédőjük tartotta a hajam színét és a fényét emelte. Ápolt és tisztított védte a hajam én meg ostobenko lettem és elhagytam őket egy szilikonos micsodáért. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 11.

citromhab

2014. január 31.

A sampont nagyon szeretem, és sokáig a kondicionálót is újra vettem, viszont nem voltam vele annyira elégedett, nem éreztem különösebben az ápoló hatását. 3,5-et adnék legszívesebben.   Olvass tovább a blogon >>

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 31.

gabo

2013. március 14.

Nekem tetszik a termek, valoban csak a flakonbol kipaszirozas a nehez. Konnyiti a fesulest, jo illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 14.

Soyala

2012. október 2.

Egész jó ez a balzsam,de az tény hogy a csomagolásán volna még mit javítani!
Az állaga elég sűrű,ezért nehéz kipasszírozni a flakonból!
Többet vártam tőle,száraz hajra ennél több kell,viszont egész szépen gubanctalanít.
Az is meglepő hogy mi értelme van fényvédőt tenni egy lemosást igénylő termékbe.....!?

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 2.

Egész jó ez a balzsam,de az tény hogy a csomagolásán volna még mit javítani!
Az állaga elég sűrű,ezért nehéz kipasszírozni a flakonból!

vanett

2012. április 3.

Parabén-, szulfát- és színezékmentes kondicionáló festett hajra.
Nem nehezít, nem zsírosít. Kellemes, krémes állagú, jó illatú.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 3.

Parabén-, szulfát- és színezékmentes kondicionáló festett hajra.
Nem nehezít, nem zsírosít. Kellemes, krémes állagú, jó illatú.

Antioxidánsok: Linum Usitatissimum (Flax) Seed Oil, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Aloe Barbadensis Leaf Juice