The Body Shop

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: MissL, az összetevőket feltöltötte: coffeeandme, Módosítva: 2019. május 17.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Lemosók, Tonikok

"93%-ban természetes eredetű alapanyagokkal gazdagítva 100% vegán formulával tisztítja, puhítja és energizálja a bőrt. A városi levegő okozta szennyeződés eltávolításában és a pórusok mindennapi tisztításában is segít és minden bőrtípus számára megfelelő ápolást nyújt. A répás arcápolókat a pazarlás visszaszorításáért olyan répákkal gazdagítottuk, amelyeket az élelmiszeripar visszautasít méretük vagy furcsa formájuk miatt. Közösségi Kereskedelmi és fenntartható forrásból származó mexikói aloe verát is tartalmaz, amellyel a bőr nyugtatásában segít. Az arctisztító fenntarthatósága abban is megmutatkozik, hogy olyan 100%-ban újrahasznosítható csomagolásban vannak, amely alapvetően is 55%-ban újrahasznosított műanyagból készült."

Anthaval

2019. július 10.

Én nagyon szeretem! Jelenleg bőrradír helyett használom, mert mindegyik nagyon szárította a bőröm. Az illata tényleg nagyon kellemes, lágy, a bőröm pedig szép, sima, egyenletes lesz tőle - pedig az én bőröm elég finnyás szinte mindenre. Aki igényli, az napi szinten is használhatja, nem szárítja a bőrt. Remélem, hogy állandó termék lesz, mert ő nekem télen-nyáron újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 10.

Sziporka88

2019. május 22.

Nemrég kezdtem használni ezt a lemosót. Nagyon kellemes az illata, nem csípi a szemem, nem szárítja a bőröm. Leszedi a makacs sminket is (amit előtte én lusta vagyok lemosni). Egy csillagot le kell vonnom, mert tekerős kupakos (pumpás kiszerelésben maga lenne a tökély).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 22.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice