The Body Shop

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cnita, Módosítva: 2022. november 15.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

• Frissítő gyümölcsös csobbanás
  • Tiszta, mégis puha és selymes bőr
  • Mandarinos, édes illatkompozíció
  • Hidegen préselt mandarin kivonattal gazdagítva
  • 100% PCR tubus
  • Vegetáriánus

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

lassugepard

2023. december 27.

Amikor először tusoltam vele, csalódás volt az illata, mert egy frissítő citrusos aromára számítottam, de ennek tényleg inkább mandarinos keménycukorka illata van. Másodszorra már egész kellemesnek éreztem. Azóta kimondottam megszerettem, még kettőt rendeltem belőle akciósan. Jól habzik, jól tisztít, és csak minimálisan szárítja a bőröm. Most az avokádóssal felváltva használom (na az egyáltalán nem habzik).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. december 27.

narancsdzsem

2022. február 18.

Nekem ő nagyon mű, és sajnos unalmas cukorka illat.
Viszont jók ezek a mini kiszerelések, mert legalább 15 kb tusolasig is kitartanak és nem kell költeni a nagy flakonosra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. február 18.

Nekem ő nagyon mű, és sajnos unalmas cukorka illat.

TekiLala

2022. január 9.

Fantasztikus illata van. Még fürdés után is pár órával olyan, mintha naranccsal dörzsölték volna be a testem. Nagyon jól habzik, friss érzetet nyújt a bőrnek. Egy gondom van vele, mint az összes többi TBS tusfürdővel: nagyon nehéz lepattintani a kupakot, főleg vizes kézzel. Sokkal praktikusabb lenne egy pumpás verzió.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 9.

eveshepherd

2020. november 8.

Az állaga, habzása és az, hogy nem szárítja a bőröm, ez azonos a többi TBS tusfürdőnél tapasztaltakkal, de ki nem állhatom az illatát magamon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 8.

MNNiko

2020. szeptember 11.

Abszolút kedvencem a TBS illatok között!! Minden verzióját szeretem.
Habzás, tisztítás, állag a szokásos TBS :)
Viszonylag kevés is elég belőle, mert nagyon jól felhabzik és az illata is telt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 11.

Abszolút kedvencem a TBS illatok között!! Minden verzióját szeretem.
Habzás, tisztítás, állag a szokásos TBS :)

Flowergarden

2020. március 20.

Amikor megszagoltam először, az első gondolatom az volt, hogy :ez igazi mandarin.
Fürdés közben még intenzívebb, az illata.
A tartóssága: 3-4órán keresztül lehet érezni a bőrön.
Imádom!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 20.

Fürdés közben még intenzívebb, az illata.
A tartóssága: 3-4órán keresztül lehet érezni a bőrön.
Imádom!!!

tthfnn

2019. október 20.

Nagyon imádom, mind az illatát, mind azt, hogy kevés kell belőle és abból is sok habot csinál. Nem szárít, inkább puha lesz fürdés után a bőröm tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 20.

Black Fairy

2019. május 29.

Nem kedvelem ezt az illatcsaládot, mert az én ízlésemnek kicsit túl kesernyés, de vettem egy kis kiszerelést - mert három terméktől volt rájuk kupon, és nem akartam sokat költeni, és ezt még nem próbáltam...xD

Ez a termék fantasztikus! Az illata még mindig nem a kedvencem, de a hatása remek...Reggel, langyos zuhannyal egy frissítő, élénk citrusos illat, sokkal pörgősebben indul a napom vele. Viszont ha este, forró zuhany alatt használom, olyan, mintha pihe-puha, habszerű párnácskák közé dőlnék, igazán megnyugtató, segít ellazulni. Elképesztő! :o
Egyébként az illata tartósan megmarad, a tusfürdő állaga jó, nem szárít, de nem is különösebben hidratál. Viszont ennek - és a többi TBS tusfürdőnek - is megvan a maga baja: nagyon szorul a kupak...Bár elég erős a körmöm, most megnövesztettem (több, mint fél centire túllóg az ujjamon), így lehetetlen kipattintani a tetejét, csak letekerni tudom...Egyébként, ha tövig van vágva a körmöm is mindig beszakad, mire felfeszegetem...Egyébként erős körmöm van, semmi nem intézi el (néha rácsapom a kocsiajtót, vagy a csomagtartót, és akkor szokott csak eltörni...meg a TBS kupakoktól). Ezért nem vonok le csillagot, de elég nehézkessé teszi a használatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 29.

zsazsa

2018. augusztus 28.

Én nagyon szerettem használni. Kicsit szárított mondjuk, de az illata szerintem szerethető, olyan nyárias. Géles állaga van, sokáig elég, úgyhogy egyszer-egyszer megveszem a Body Shop tusfürdőket, főleg a sheavajasat, az a kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 28.

gothy

2018. augusztus 25.

Számomra ez AZ ILLAT. Imádom, rengeteget elhasználtam. Kevés kell belőle, jó sokáig elég. Én ezt a tusit inkább nyáron használtam. Sajnos az utóbbi években annyira érzékeny lett a bőröm, hogy már nem tudok ilyen fincsi illatos tusfürdőket használni, de ez nem a termék hibája.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 25.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Honey
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

A kozmetikumokban gyakran használt segédanyag, melyet emulgeálószerként (segíti a vizes és az olajos fázis összekeveredését) valamit felületaktív anyagként használnak.

Ph szabályozó, kelátképző (a krémben a víz révén lévő fém ionokat semlegesítő) és felületaktív anyag.

Méz. A méz kiváló szénhidrátforrás, mely gazdag ásványi anyagokban, tartalmaz vitaminokat, szerves savakat, illóolajokat és fontos enzimeket. Találhatóak még benne aminosavak, fehérjék és egyéb bioaktív anyagok. 81%-ban főleg monoszacharid cukrot tartalmaz. 22 féle makro-, és mikroelem található benne. Elsősorban C-, és B-vitamin, folsav és nikotinsav a leglényegesebb vitamintartalma, de magas az enzimtartalma is. Az egyedülálló kémiai összetétel a méznek több hasznos bőrápoló tulajdonságot kölcsönöz: hidratál, nyugtat és antioxidáns, valamint jelentős antibakteriális és gombaellenes hatással is rendelkezik, illetve a bőr felszínén is védőréteget képez. A sötétebb mézek erősebb antioxidáns hatással bírnak, mint a világos mézek.

A Citrus Nobilis nevű mandarinféle gyümölcséből nyert kivonat, mely frissítő, tonizáló és némi antioxidáns hatással van a bőrre.

Szójababból származó természetes növényi olaj, melyet bőrpuhító (emolliens), bőrkondícionáló anyagként használnak a kozmetikumokban. 48-59%-ban linolsavat, valamint olajsavat és némi linolénsavat is tartalmaz, melyek hirdratálják, táplálják és erősítik a bőr védőrétegét. Tanulmányok kimutatták, hogy a szójában található vegyületek segítenek elhalványítani a napsugárzásból és más forrásokból származó makacs elszíneződéseket és csökkentik a hiperpigmentációt is. A szójababolaj ezen kívül olyan antioxidáns hatású polifenolokat is tartalmaz, melyekről kimutatták, hogy segítenek megvédeni a bőrt az UV-fény által kiváltott károsodásoktól és a vízvesztéstől. (forrás)

Más néven Sulisobenzone. Kémiai fényvédő, mely az UVB- és rövid UVA-sugarak (290-360 nm hullámhosszú) ellen véd. Magas stabilitású összetevő, amely véd más összetevőket is az UV-sugárzás okozta károktól. A sulisobenzone viszonylag gyenge fényvédő, önmagában nem véd eléggé, így leginkább csak a többi összetevőt védő segédanyagként használt. Az összetevővel kapcsolatban készült egy tanulmány, mely kimztatta, hogy a Benzophenone-4 allergizáló hatással van a bőrre.

Színezék. Narancssárga.

Sárgásnarancs színű szintetikus színezék.