The Body Shop

Ár:   4190 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2013. április 25.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Ez az arcradír segít kitisztítani a pórusokat és visszaállítani a bőr természetes faggyútermelését.

• radíroz
  • eltűnteti a felesleges olajat
  • frissít

Redlips

2019. július 6.

Nekem ez nagyon bevált, sokáig friss tőle arcbőröm. Sajnos, az ára az ami a negatívuma.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 6.

filleDeFrance

2019. május 3.

Hosszú távú mattító hatást sajnos nem érzékeltem, de az tény, hogy használat után tükörsima és ruganyos, puha a bőröm tőle. Hetente 1x, reggelente szoktam alkalmazni. 1 napig tart az extrém finom, puha érzet, viszont a T vonalam zsírossága sajnos már a használat napján újra kiütközik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 3.

fblnk

2018. április 18.

Vegyes típusú bőröm van, de mégis picit erősnek érzem ezt a radírt. Lehet csak én dörzsölöm vele a fejem elmebeteg módon, de nekem mindig felsérti egy kicsit. Próbáltam finomabban, több vízzel, úgy viszont nem értem el vele azt a hatást, amit egy ilyen arcradírtól elvárnék. Szóval valószínűleg én csinálok valamit rosszul, de nekem ez most annyira nem passzol.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 18.

schuller.eva

2017. március 18.

Kellemes illata van, mar az elso használat utan nagyon szep es bársonyos lett tole a bőröm.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 18.

eniko04

2016. október 21.

Változott a csomagolása és az összetevői is, nincsen benne ez a sok parabén.
Egyik este próbáltam ki, akkor azt gondoltam, hogy jó... hát egy arcradír, semmi extra, igazából egy egyet fizet kettőt kap kuponnal jutottam hozzá ingyen, elhasználom... Másnap napközben nem nagyon nyúlkáltam az arcomhoz, aztán este mikor tisztítottam az arcom olyan sima és puha volt, imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 21.

Változott a csomagolása és az összetevői is, nincsen benne ez a sok parabén.

kisnyuszi83

2016. május 21.

Jó kis radír, erősek a szemcsék, tényleg elegendő hetente egyszer elővenni. Elegendő kisebb mennyiség, jól el lehet oszlatni. Szépen tisztít, bár lehet, hogy egy zsírosabb bőrre ez kevés. Nekem vegyes típusú a bőröm, ahhoz pont megfelel. 20% kedvezménnyel vettem, szerintem min. egy évre elegendő, így jó az ár-érték arány is. Illata egy kicsit "mocsaras", de nem zavaró vagy kellemetlen. Vegyes bőrre kifejezetten ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 21.

Sancsa

2016. január 29.

A pórusokat csak mérsékelten tisztítja, viszont a felesleges olajat valóban felszívja, s tiszta érzetet hagy maga után. Nem ragad, kicsit hínáros illata van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 29.

Antioxidánsok: Tocopherol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.