The Body Shop

Ár:   2190 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Vyvcsyke, Módosítva: 2019. április 3.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Hajápolók

"A száraz, sérülékeny hajra kifejlesztett, Közösségi Kereskedelmi, kézzel készült sheavajjal gazdagított hajbalzsam hidratálja, nyugtatja és védi a hajat a kiszáradástól és töredezéstől. A ghánai nők, akiktől az alapanyag származik, generációk óta használják a sheavajat bőrük és hajuk védelmére."

zita98

2019. december 5.

Szerintem egy teljesen jó kis balzsam, jó az illata ( mondjuk én imádom a shea vajas termékeit a Body Shopnak ) és nekem puhább is lett tőle a hajam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 5.

TDiana

2019. november 1.

Kellemes az illata, jól táplálja és puhává teszi a hajam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 1.

Kellemes az illata, jól táplálja és puhává teszi a hajam.

Mangaa

2019. június 24.

Annyira szerettem volna szeretni, főleg ennyi pénzért, de nem... a festéstől kicsit sprőd, száraz hajvégeket max elnehezíti, de másra nem képes. Az illata finom, állaga jó, de sajnos nem sokat ér :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 24.

Hidratálók: Propanediol
Vitaminok: Panthenol