The Body Shop

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szambi, Módosítva: 2013. augusztus 31.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok

Pötty

2019. március 24.

Ez nagyon rossz! Nem jó a kefe, nem lehet szépen felvinni vele a festéket, mindig valahogy túl sok sikerül. Nehezen szárad és összetapaszt, a pislogással is összekenem vele a szemhéjam. Pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 24.

lbetti

2018. november 5.

Nekem nagyon nem jott be ez a szempillaspiral. Eleg sokaig probalkoztam vele, de minden egyes alkalommal osszetapasztotta a pillaimat es felkenodott a szemhejamra, neha a szemem alá is lepergett. A lemosassal nem voltak problemaim, sima micellas vizzel lejon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 5.

Feline

2018. október 23.

Sokáig kerestem jó szempilla spirált, mert érzékenyek a szemeim... De ezzel teljesen elégedett vagyok. Nem pereg, nem maszatolodik, szép fekete. Egyetlen gondom, hogy nehezen szárad és nehéz lemosni. De ez utóbbi nem negatívum és lehet a lemosót kéne cserélnem😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 23.

pandahapci

2018. január 26.

Nagyon nem vált be. Mivel hosszúak a szempilláim, nehéz olyan ecsetet találni ami nem teszi póklábassá a pilláim. Sokszor át szoktam fésülni a pillákat, hogy minél természetesebb legyen általában, de amikor ezzel próbáltam csak maszatos és összeragadó rétegetet értem el. Nehezen szárad, könnyű vele szétmaszatolni mindent és a spirál feje sem csinál szép pillákat sajnos. Nagyon sajnálom, hiszen összetevőiben csillagos ötöst érdemel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 26.

trangel

2017. július 20.

Nagyon jó kis szempillaspirál, egy rétegben is szép pillákat csinál. + Szeretem hogy természetesebbek az összetevői.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 20.

PSz

2017. február 23.

Ez a kedvenc hétköznapi szempillaspirálom, örülök, hogy ráakadtam, most vettem belőle a harmadikat. Nem pereg, nem lesznek tőle sötét karikáim estére, ez nagyon fontos. Kicsit ugyan lassabban szárad, mint más, de nincs vele bajom különösebben, így sem tart sokáig kivárni. Hajlamos sűrűsödni a használat során, vagyis inkább eleinte híg egy kicsit, aztán javul az állaga. Barnát is, és feketét is használok belőle, egyformán jók. A nedvességet persze nem bírja, eléggé nem, úgyhogy nagyon esős időben inkább egy másik, vízállót használok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 23.

kisritus

2016. november 15.

Alapvetően egy jó szempillaspirál, de semmi extra, az árához képest főleg nem. Nekem nem szárad nagyon nehezen, de minden alkalommal egy-két pötty kerül a szempilláimról a bőrömre felkenés után. Az applikátora vége összegyűjti a festéket, tehát nehéz a belső zugokban dolgozni vele, és össze is ragasztja a szempilláimat sajnos, pedig sokkal biztatóbbnak tűnt az elején.
Nekem a lemosással nincs bajom, nem vízálló, könnyen lejön.
De az árához képest nem jó, a drogériás, negyed ennyibe kerülő spirálok teljesítenek így.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 15.

Nekem a lemosással nincs bajom, nem vízálló, könnyen lejön.

zsofiacskm

2016. szeptember 4.

Sajnos nekem nem vált be, két okból sem. Az egyik, hogy rettenetesen nehezen szárad, kb öt percig pislogni sem merek. Ha már megszáradt, elég tartós, de hiába kenem fel indulás előtt 10 perccel, mire beérek a munkahelyemre, látom, hogy megint "túl erőset pislogtam" odafelé...
A másik oka, ami számomra negatívum, a lemoshatatlansága. Sajnos kontaktlencse miatt nem használhatok olajos lemosókat, krémes-vizes alapúakkal pedig alig jön le, főleg előbbivel. Szép pandás maradok, illetve reggelre látom, hogy nem jött le megint maradéktalanul. Szétdörzsölni a szememet pedig nem szeretném...
A szaga engem nem zavar, irritálni nem irritál. Mióta kicsit besűrűsödött, a száradással is jobb a helyzet. Ettől függetlenül nem egy jó spirál szerintem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 4.

pono

2016. augusztus 27.

Nagyon gazdag, kremes a festek benne, es ezert keves kell belole, en mindig hasznalat elott leszedem a folos festeket rola. Nekem rovid szempillaim vannak, de ezekbol is szuper nagyokat csinal, igaz hasznalok hozza szempillafesut is a szetvalasztasra. Sokaig eleg es nekem meg sosem pergett le, nem mozdul nap vegeig. Olajos sminklemosot hasznalok, ezzel maradektalanul lejon este, szoval nekem jo tapasztalataim vannak: )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 27.

tamimaci

2016. január 10.

Nem vagyok egy nagy TBS-fan, nekem túl-illatosítottak a kencéik.
Mikor szempillaspirált kerestem, mégis bementem hozzájuk, mert a DM/Rossmann/Douglas-ban egyik spirál sem volt lefóliázva.....
Az eladó lány nagyon kedvesen segített, szerencsére nincs sok spiráljuk, így könnyen kiválasztottam a nekem kellő, nem túlzottan dúsító fajtát. A keféje elég fura, de szépen lehet vele dolgozni, épp elég festék an rajta. Nem csomós, nem pereg, nem irritálja a szemem, nem büdi :) Szépen szétválaszt, dúsít amennyire kell, és egész nap a helyén marad. Kókuszolajjal nagyon egyszerű "lemosni".
Az ára átlagos, és ezt legalább tuti nem bontogatta ki senki előttem.
Nálam a Lancome Doll Eyes az 5*, ez a spirál bőven megérdemli a 4-et...+1 az összetétel miatt és hogy nem tesztelnek állatokon, csak meglett az 5* :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 10.

Nem vagyok egy nagy TBS-fan, nekem túl-illatosítottak a kencéik.
Az ára átlagos, és ezt legalább tuti nem bontogatta ki senki előttem.

Hidratálók: Caprylyl Glycol, Glycerin, Sclerocarya Birrea Seed Oil
Vitaminok: Panthenol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

Lauric Acid ti I eu 4 1

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.