The Body Shop

Ár:   990 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ginerva, Módosítva: 2017. május 28.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Szappanok

2015-ös limitált karácsonyi kiadás

"Ez az elegánsan illatos szappan minden kézmosásnál édes illatfelhővel fog ünnepi hangulatba hozni! Éppen ideális a csizmák megtöltésére, vagy a karácsonyfa alá."

• Gazdagon habzik
  • Törökországból származó szilvakivonattal és Méltányos Közösségi Kereskedelemből származó szójaolajjal
  • Gyümölcsös-virágos illat, az érett szilva, a málna, a magnólia és a bazsarózsa illatjegyeivel

novak.v

2016. január 10.

Megvettem mert kellett valami karácsonyi dolog a kosaramba, el is vesztettem a hitemet és minden reményemet a tbs szappanjaival kapcsolatban. Az illata is rémes (a tusfürdőjét jónak találtam a boltban szagolgatva!), jól ki is szárítja a bőrt és hát lássuk be, nem lehet arcra használni??? Jesszus, ennyi pénz egy szappanért, nem baj a szappantartóban jól mutat,még jó sok van belőle :D Megjegyzem ez az első tbs amiben óriásit csalódtam, pedig nem is vártam sokat tőle. (Nem habzik gazdagon, sőt még szegényen sem, sehogy sem habzik)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 10.

Hidratálók: Glycerin, Sorbitol

Sorbitol h 1 1

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Színezék. Lilás piros.