The Body Shop

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: betty88k, Módosítva: 2016. augusztus 27.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Mindennapos használatra ajánlott mélytisztító, mely szuper-tisztává, frissé és selymesen puhává varázsolja a bőrt.

Kifejezetten problémás és olajos bőrre ajánlott, gyulladáscsökkentő, szárító és mattító hatása miatt.

linszu

2016. augusztus 27.

A lakótársam imádja, gondoltam kipróbálom. Télen vettem, akkor szárazabb is a bőröm és folyton hámlik valahol. Érzem, hogy radíroz, de mintha csak még jobban "felbolyhozta" volna az arcbőröm. Egyébként nem változtatott semmit az arcomon, szóval biztosan nem veszem újra. Kinek a pap, kinek a papné (:
Ui. az illata egész jó

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. augusztus 27.

Ui. az illata egész jó

allebag2

2016. április 27.

Használat után friss érzést hagy maga után, hűsít, és nagyon lassan fogy. Kellemes termék, de nekem kissé szárítja az arcbőröm. Ennek ellenére jó termék, felváltva használom egy másik arctisztítóval.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 27.

Krikri

2015. október 12.

Évek óta használom, nem utazom nélküle. Nagyon zsíros a bőröm, de ez a a termék maradéktalanul megtisztítja, anélkül, hogy picit is szárítaná. Nagyon szeretem ezt a krémes állagot, érzem, ahogy fellelegzik utána a bőröm. A férjem is rendszeresen használja és így is hónapokig elég egy tubus, egy borsónyi mennyiséggel megtisztítható az egész arc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 12.

katacita

2015. szeptember 10.

Krémes, nem szárít, viszont kellemesen felfrissíti a bőrt. Az összetevői se rosszak, egyedül a mentolnak nem örülök benne.
Sminklemosáshoz még soha nem használtam, mindig csak a bőröm megtisztításához, és kivirul tőle az arcom, nagyon szeretem.
Szerintem a zsíros, problémás bőrűeknek is jobb lenne, ha ilyesmi termékeket használnának inkább, mint az alkohollal telenyomott társait, sajna teafa-téren elég nehéz olyan lemosót vagy arckrémet találni, amiben nincs meg ez az összetevő.
Amúgy lehet nélküle élni - én tudnék, de nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 10.

Amúgy lehet nélküle élni - én tudnék, de nagyon szeretem.

Ponyshop

2014. november 28.

Nálam sajna "semmi extra" kategória, pedig nagyon sokáig fájt rá a fogam, mire beszereztem. Becsületesen használtam legalább egy hónapig minden este, aztán valahogy kezdett kimaradni egy-egy este, és azt vettem észre, hogy nem is hiányzik, a bőrömnek pedig teljesen mindegy, hogy használom-e vagy sem.
Egyébként remekül habzik, így elég belőle viszonylag kevés is, sokáig kitart a tubus.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 28.

encimokus

2014. október 12.

Kevés kell belőle, sokáig elég az biztos, Krémes, könnyű eloszlatni a bőrön, a menta miatt enyhén hűsít. Nem tisztít rendesen, utána a teafás tonikot használom, és a vattapamacs koszos lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. október 12.

gjohi

2014. február 2.

Az első termékem ebből a termékcsaládból, nekem nagyon bevált, sokszor használom és érzem a változást, bár magában nem egy csodaszer de kombinálva a termékcsalád többi termékével nekem használt:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. február 2.

Krisz93

2014. január 26.

Elégén drágán vettem ezt a készítményt, és nem hozott olyan eredményt mint vártam :(
Krémes, habos, könnyű felvinni, ugyanakkor egyáltalán nem tisztította ki az arcomat. Teljesen átlagos terméknek találom, ugyanakkor az ára túl magas.
Nekem sajnos nem jött be, de a kommentek alapján, ahogy látom, sok mindenkinek igen. Gondolom ez is olyan termék, amit egyszer ki kell próbálni, és vagy jó vagy nem....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 26.

Lilike20

2013. december 25.

Őszintén szólva soha életemben nem írtam magamtól véleményt semmilyen termékről és semmilyen oldalon, de ezt muszàj, hogy megosszam mivel személyszerint màsok véleményét mindig szivesen olvasom. A body shopnak a teafàs termékcsalàdjàból az összes terméket megvásároltam. Azért a lemosó alà írok mert ez volt az első termék amit megvettem és ez indította el a lavinàt, hogy muszàj megvennem a többit is!! Nagyon nagyon szeretem, az illata miatt is a hűsítő frissítő hatàsa miatt is, na meg a kedvenc érzésem mikor a tiszta üde arccal fekszem le aludni amit ezeknek a termékeknek köszönhetek:) nem mellékesen csúnya pattanàsoktól szenvedek, és azok nyomaitól, hegeitől, de mióta erre a termékcsalàdra vàltottam hatàrozottan szebb lett az arcom, pedig előtte aztàn én mindent kipróbàltam ami csak létezik ezen a bolygón... Ugyhogy 5* :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 25.

ttimi

2013. december 17.

Nagyon jól tisztít és mattít, Utána friss és sima arcbőröm van. Nyáron a hűsítő hatása különösen jó :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. december 17.

Antioxidánsok: Calophyllum Inophyllum (Tamanu) Seed Oil, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Sclerocarya Birrea Seed Oil
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A citromos teafa friss leveleiből és leveles ágvégeiből vízgőz- vagy gőzdesztillációval előállított olaj. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint illatanyag és szagokat, ízeket semlegesítő hatású összetevő. Az illata hasonlít a citrom héjáéra, ezért gyakran használják annak helyettesítésére. Antimikrobiális hatással bír, vagyis gátolja a baktériumok és gombák szaporodását. Az összetevővel leggyakrabban kéz-, köröm- és lábápolószerekben, bőrápoló olajokban, aromaterápiás fürdő- és masszázsolajokban találkozhatunk.