KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

The Body Shop

Ár:   1390 Ft és 3290 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   60 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bogyo28, Módosítva: 2017. november 24.

Ár:   1390 Ft és 3290 Ft
Kiszerelés:   60 ml és 400 ml
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Frissítő, könnyen habzó lemosó, mely hatékonyan tisztítja a zsíros bőrt és távolítja el a szennyeződéseket. Méltányos közösségi kereskedelemből származó teafaolajat tartalmaz, ami segít meggátolni a pattanások kialakulását, mattítja az arcbőrt és tisztává varázsolja azt. A már meglévő pattanások gyorsabban eltűnnek ennek a lemosónak a használatával.

szuleildi

2018. augusztus 8.

Nagyon sokat segített a bőrömön, minden este ezzel mosom le az arcomat. Én az illatát is kedvelem. Sok más arclemosó szárítja az arcomat, ez viszont csak tisztítja, ahogy szükséges, és segíti a pattanások megelőzését, illetve elmulasztását is. BIztos, hogy újra fogom venni

szuleildi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

regici12

Korcsoport: < 18
2018. július 21.

Még csak pár hete használom, de nagyon meg vagyok vele elégedve. Jól tisztít és a bőröm is szebb lett tőle.

regici12
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. július 21.

Nindzsuuu

Korcsoport: < 18
2018. július 19.

Nagyon zsíros bőröm volt a termék előtt. Küszködtem a pattikkal. Amikor elkezdtem használni, már az első alkalom után láttam a változást. Szépen tisztít, megfelelően szabályozza a faggyútermelést, viszont nem szabad túlzásba esni a használatával. Nagyon szárít a teafa miatt. Ezért én kétnaponta egyszer használtam. Jelenleg szüneteltetem, mivel száraz/érzékennyé vált a bőröm.
A teafás termékeket amúgy érdemes használni, fertőtlenítő hatása miatt szuper. Az illata valakinek tetszik, valakinek nem. Szerintem jó illata van. Ahogy ennek a terméknek is. Az állaga is pont jó. Érdemes a nagyobb kiszerelést választani, ha valakinek a hátán is vannak pattanások. Egy jó hidratálóval viszont simán lehet naponta használni. A hegeket is eltüntette. Tényleg csodaszer.

Nindzsuuu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. július 19.

FodorPapBarbara

2018. május 15.

Nagyon szeretem, több mint 1 éve használom. Nagyon jó a zsíros bőrnek, szépen megtisztítja. Kicsit szárít így hidratálót használok mellette. A pattanások tényleg hamarabb gyógyulnak a használata mellett.

FodorPapBarbara
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 15.

svdori

2018. április 22.

Nagyon jól tisztít, de nagyon szárít. Zsíros bőrűeknek tökéletes!
Minden nap használom, legalább fél éve... :)

svdori
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 22.

Nagyon jól tisztít, de nagyon szárít. Zsíros bőrűeknek tökéletes!
Minden nap használom, legalább fél éve... :)

BNora

2018. március 7.

Kicsit félve vásároltam meg első alkalommal, mivel kicsit drága, de azóta már egy éve folyamatosan használom, a 250 ml-s változatát veszem és az napi több használat mellett legalább 3 hónapig elég. Nem túl zsíros a bőröm, ezért néha kicsit szárítja viszont egész napos smink után igazi felfrissülés a bőrömnek, pattanásom nincs sok, de ha kijön egy szépen és gyorsan eltávolítja. Tonikkal együtt használom

BNora
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 7.

Oslacrimale

2018. február 25.

Pár hete használom, heti 3-4 alkalommal, de abszolút érezhető a hatása. Remekül tisztít, kevésbé zsírosodik a bőröm, mióta használom. Az illata nagyon üde, frissítő. A szemeim környékén óvatosabban használom, mert kicsit csípi őket.

Oslacrimale
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 25.

fancsikaaa

2018. február 23.

A pattanások legyőzésében verhetetlen. Lehetne picsit olcsóbb...

fancsikaaa
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 23.

A pattanások legyőzésében verhetetlen. Lehetne picsit olcsóbb...

pannaa

2018. február 18.

20 éves létemre úgy néztem ki mint más 12 evesen, hatalmas, csúnya hegek voltak az arcomon, nagyon sokat segitett!
Igaz nekem száraz a bőröm, de reggel és este ezzel atmosom az arcom, és rögtön hidratálom, így egyáltalán nem szárítja.

pannaa
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 18.

nori93

2018. február 16.

Ilyen árban van jobb termék is...Ez a lemosó nem segített nekem semmit..remélem másnak jobb tapasztalatai vannak /lesznek vele.......

nori93
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 16.

Antioxidánsok: Calophyllum Inophyllum (Tamanu) Seed Oil, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A citromos teafa friss leveleiből és leveles ágvégeiből vízgőz- vagy gőzdesztillációval előállított olaj. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint illatanyag és szagokat, ízeket semlegesítő hatású összetevő. Az illata hasonlít a citrom héjáéra, ezért gyakran használják annak helyettesítésére. Antimikrobiális hatással bír, vagyis gátolja a baktériumok és gombák szaporodását. Az összetevővel leggyakrabban kéz-, köröm- és lábápolószerekben, bőrápoló olajokban, aromaterápiás fürdő- és masszázsolajokban találkozhatunk.