KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

The Body Shop

Ár:   1390 Ft és 3290 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   60 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bogyo28, Módosítva: 2017. november 24.

Ár:   1390 Ft és 3290 Ft
Kiszerelés:   60 ml és 400 ml
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Frissítő, könnyen habzó lemosó, mely hatékonyan tisztítja a zsíros bőrt és távolítja el a szennyeződéseket. Méltányos közösségi kereskedelemből származó teafaolajat tartalmaz, ami segít meggátolni a pattanások kialakulását, mattítja az arcbőrt és tisztává varázsolja azt. A már meglévő pattanások gyorsabban eltűnnek ennek a lemosónak a használatával.

pannaa

2018. február 18.

20 éves létemre úgy néztem ki mint más 12 evesen, hatalmas, csúnya hegek voltak az arcomon, nagyon sokat segitett!
Igaz nekem száraz a bőröm, de reggel és este ezzel atmosom az arcom, és rögtön hidratálom, így egyáltalán nem szárítja.

pannaa
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 18.

nori93

2018. február 16.

Ilyen árban van jobb termék is...Ez a lemosó nem segített nekem semmit..remélem másnak jobb tapasztalatai vannak /lesznek vele.......

nori93
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 16.

zsalexa

2018. február 9.

Szerintem a legjobb arclemosó, amit valaha használtam. Használom a szérumot is fölé, így szépen karban tartják a zsíros bőrt.

zsalexa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 9.

hanni

2018. február 8.

Jó kis lemosó, nagyon jól nyugtatja a bőrt, meggyorsítja a pattanások gyógyulását.

hanni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 8.

vertesiren

2018. január 7.

Kimondottan szeretem a teafás termékeket. Ez a Body Shopos ugyancsak tetszik, jó kis arclemosó. Önmagában nem hoz látványos eredményt, de más termékkel kombinálva nagyon jó.

vertesiren
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 7.

Latte

2017. december 29.

Utazáshoz csak ezt használom, egyébként erős nekem a teafa aroma, csípi a szemem picit ha nem vigyázok. Az utóérzete kellemes :)

Latte
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 29.

sannabella

2017. november 21.

Még csak pár napja vásároltam meg, de szerintem vele lett teljes az ultimate arctisztító rituálém.
Egy olyan könnyű arclemosót kerestem, ami kezd valamit a pattanásokkal és mattít is. Elolvastam a kommenteket itt krémmánián, úgyhogy körbe sem néztem a boltban, egyből rámentem a teafa sorozatra. Az eladó is nagyon jó véleménnyel volt róla (mellékes, de iszonyatosan kedvesek voltak velem, nagyon sok kis mintát kaptam ajándékba, úgyhogy menjetek az Árkádi üzletbe!), hazavittem első dolgom volt kipróbálni.
Nem mostam le egyből, nagyjából 10 percig flangáltam még benne, nagyon tetszett, hogy gél állagú könnyen felvihető az arcra és jól be lehet masszírozni, kellemes az ilata és nagyon jól hűsít is. Épp kijött rajtam egy pattanás, úgyhogy volt min tesztelni... csoda történt: 2 nap alatt se híre se hamva, meg vagyok győzödve róla, hogy ez a termék tűntette el (Lush Magnaminty+Akneroxid+Clean&Clear Blackhead Clearing kombinációban).
Mindenkinek ajánlani tudom, akinek hasonló problémái voltak, ez a termék egy csoda.

UPDATE:
mostanra fogyott el a kis kiszerelés. eleinte naponta használtam, majd hetente egyszer vagy ha berosszult a bőröm.
kellemes érzés, ha nedvesebb bőrre viszed fel, akkor hatékony, nagyon tiszta érzést hagy maga után.
érdemes radírozni használat után, de legaláb szappannal alaposan átmosni az arcot, mert elvétve hajtőnél ragad, áll alatt, állgödörben, durván eltömíti a pórusokat.
---> bevált trükkök:
-nedves kézzel nedves arcra vidd fel, elég egy borsónyi, könnyeben eloszlatható és jobban habzik
-ha hagyod kicsit felszívódni feszes bababőrt kapsz
-radírozni érdemes használat után

sannabella
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 21.

UPDATE:
---> bevált trükkök:
-ha hagyod kicsit felszívódni feszes bababőrt kapsz
-radírozni érdemes használat után

bubilany

2017. augusztus 25.

Kicsit talán túlságosan szárította a bőröm, de nem volt rossz...viszont aláltam jobbat.

bubilany
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 25.

Adri994

2017. augusztus 19.

Pár honapja rendszeresen vásárolom a TeaTree termékeket, és nagyon vegyesek a tapasztalataim :/
A lemosó nekem nem habzott be rendesen, és ennek mai napig nem értem az okát. Annyira zsíros lenne a bőröm? De a kezem nem zsíros, mikor fel akarom habosítani vízzel, mégsem történt semmi...
Ebből az apropóból kipróbáltam azt a szintén teafás arclemosót, ami pumpás kiszerelés, és alapból habot fúj, az nekem jobban bevált, de fele annyi idő alatt el is fogyott, szóval még mindig keresem az ideális lemosót :D
A tonik egyébként fantasztikus, de tisztításra önmagában kevés. :)

Adri994
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 19.

A tonik egyébként fantasztikus, de tisztításra önmagában kevés. :)

szilvasitimea

2017. augusztus 4.

Eleinte nagyon szerettem, a bőröm nagyon szereti a teafaolajos dolgokat. Pld ennek a nappali krémjét egyenesen imádom, minden nap smink alá hazsnálom. De egy idő után feltűnt, hogy nagyon "csikorgatósra" mossa az arcom, ami nem kellemes érzés. Kombinált az arcbőröm, szerintem ez annak egy kicsit erős. Inkább nagyon zsíros arcra van. Ettől függetlenül jó cucc, csak nem az én bőrtípusomnak. :)

szilvasitimea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 4.

Antioxidánsok: Calophyllum Inophyllum (Tamanu) Seed Oil, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A citromos teafa friss leveleiből és leveles ágvégeiből vízgőz- vagy gőzdesztillációval előállított olaj. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint illatanyag és szagokat, ízeket semlegesítő hatású összetevő. Az illata hasonlít a citrom héjáéra, ezért gyakran használják annak helyettesítésére. Antimikrobiális hatással bír, vagyis gátolja a baktériumok és gombák szaporodását. Az összetevővel leggyakrabban kéz-, köröm- és lábápolószerekben, bőrápoló olajokban, aromaterápiás fürdő- és masszázsolajokban találkozhatunk.