KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

The Body Shop

Ár:   1390 Ft és 3290 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   60 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bogyo28, Módosítva: 2017. november 24.

Ár:   1390 Ft és 3290 Ft
Kiszerelés:   60 ml és 400 ml
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Frissítő, könnyen habzó lemosó, mely hatékonyan tisztítja a zsíros bőrt és távolítja el a szennyeződéseket. Méltányos közösségi kereskedelemből származó teafaolajat tartalmaz, ami segít meggátolni a pattanások kialakulását, mattítja az arcbőrt és tisztává varázsolja azt. A már meglévő pattanások gyorsabban eltűnnek ennek a lemosónak a használatával.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Diuska85

2018. november 14.

Nagyon hamar éreztem a pozitív hatását az arcomon. Kicsit szárít ugyan, de amúgy is szükséges a hidratálás.

Diuska85
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 14.

Black Fairy

2018. november 13.

Kellemesen tisztít, a pattanásaimmal nem különösebben csinál semmit - és van egy olyan érzésem, hogy a hozzáillő arctoniktól tokosodnak be, szóval már annak is örülök, hogy nem okoz még több pattanást...
Szárítani nem szárít, mindennapos tisztításra kitűnő, de problémásabb bőrűeknek azt hiszem ez kevés lenne...

Black Fairy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 13.

summer88

2018. október 30.

Az én arcbőrömnek sajnos kell a mindennapi "radír", így ez önmagában nekem kevés, max. reggeli arclemosáshoz kiegészítve esti radírozósabb lemosással. Egyébként megfelelően tisztít. A 400 ml-es kiszerelés ár-érték arányban megfelelő, a kisebb semmi esetre sem éri meg az árát.

summer88
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 30.

pattelin

2018. október 17.

Jó arclemosó, de csodaszernek nem mondanám! Nincs olyan sok pattanásom, de azokat sem mindig tűnteti el illetve néha nem is "enyhíti". Használtam már pedig úgy is, hogy mindennap és 3-4× egy héten. Azért jó kis lemosó, szépen tisztítja a bőrt.

pattelin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 17.

lauraszolloskei

2018. október 2.

Pattanásokra nekem bevált, viszont nagyon szárít, pedig zsirosodásra hajlamos a bőröm. Inkább nyárra ajánlanám hasonló bőrtípussal rendelkezőknek. A hozzá tartozó tonikot jobban szeretem 😊

lauraszolloskei
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 2.

aphrodite9

2018. szeptember 10.

Nem hogy nem segített...ettől még inkább kipattogtam :(

aphrodite9
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 10.

Nem hogy nem segített...ettől még inkább kipattogtam :(

markkatalinanna

2018. szeptember 7.

Lassan egy éve használom, nagyon jó, eddig egyik arclemosó sem vált be.
Árban sem vészes, illata is kellemes.

markkatalinanna
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 7.

Lassan egy éve használom, nagyon jó, eddig egyik arclemosó sem vált be.
Árban sem vészes, illata is kellemes.

szuleildi

2018. augusztus 8.

Nagyon sokat segített a bőrömön, minden este ezzel mosom le az arcomat. Én az illatát is kedvelem. Sok más arclemosó szárítja az arcomat, ez viszont csak tisztítja, ahogy szükséges, és segíti a pattanások megelőzését, illetve elmulasztását is. BIztos, hogy újra fogom venni

szuleildi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

regici12

Korcsoport: < 18
2018. július 21.

Még csak pár hete használom, de nagyon meg vagyok vele elégedve. Jól tisztít és a bőröm is szebb lett tőle.

regici12
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. július 21.

Nindzsuuu

Korcsoport: < 18
2018. július 19.

Nagyon zsíros bőröm volt a termék előtt. Küszködtem a pattikkal. Amikor elkezdtem használni, már az első alkalom után láttam a változást. Szépen tisztít, megfelelően szabályozza a faggyútermelést, viszont nem szabad túlzásba esni a használatával. Nagyon szárít a teafa miatt. Ezért én kétnaponta egyszer használtam. Jelenleg szüneteltetem, mivel száraz/érzékennyé vált a bőröm.
A teafás termékeket amúgy érdemes használni, fertőtlenítő hatása miatt szuper. Az illata valakinek tetszik, valakinek nem. Szerintem jó illata van. Ahogy ennek a terméknek is. Az állaga is pont jó. Érdemes a nagyobb kiszerelést választani, ha valakinek a hátán is vannak pattanások. Egy jó hidratálóval viszont simán lehet naponta használni. A hegeket is eltüntette. Tényleg csodaszer.

Nindzsuuu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. július 19.

Antioxidánsok: Calophyllum Inophyllum (Tamanu) Seed Oil, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A citromos teafa friss leveleiből és leveles ágvégeiből vízgőz- vagy gőzdesztillációval előállított olaj. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint illatanyag és szagokat, ízeket semlegesítő hatású összetevő. Az illata hasonlít a citrom héjáéra, ezért gyakran használják annak helyettesítésére. Antimikrobiális hatással bír, vagyis gátolja a baktériumok és gombák szaporodását. Az összetevővel leggyakrabban kéz-, köröm- és lábápolószerekben, bőrápoló olajokban, aromaterápiás fürdő- és masszázsolajokban találkozhatunk.