The Body Shop

Ár:   1390 Ft és 3290 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   60 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bogyo28, Módosítva: 2017. november 24.

Ár:   1390 Ft és 3290 Ft
Kiszerelés:   60 ml és 400 ml
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Frissítő, könnyen habzó lemosó, mely hatékonyan tisztítja a zsíros bőrt és távolítja el a szennyeződéseket. Méltányos közösségi kereskedelemből származó teafaolajat tartalmaz, ami segít meggátolni a pattanások kialakulását, mattítja az arcbőrt és tisztává varázsolja azt. A már meglévő pattanások gyorsabban eltűnnek ennek a lemosónak a használatával.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

gigiszekely

2021. május 17.

(Bőrtípus: Korpás Sebhorrea felszíni vízhiánnyal) Nagyon szárít, húz és nekem túlszárította az arcomat. Felénél ki kellett öntenem. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 17.

nikiiabel

2021. április 13.

Nagyon szeretem ezt az arclemosót, próbáltam már a pumpás verziót is belőle, nekem valahogy az kevésbé jött be.

Igen egy picit szárítja a bőrt, így van mikor csak azokon a részeken használom az arcomon ami problémásabb, és jobban zsírosodik.

Már többször újra vásároltam, kevés is elég belőle mert nagyon jól habzik, így sokáig kitart.
Sokakat zavarhatja az illata, én nagyon szeretem a teafa illatát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 13.

Sokakat zavarhatja az illata, én nagyon szeretem a teafa illatát.

ksariable

2021. március 27.

Valóban szárít kicsit de így legalább nem felejtjük el hidratálást a tisztítás után. Erős illata van de én szeretem. Nem minden nap használom mert erős tud lenni néha az “érzékeny bőr” napokon, így több mint egy év után mindig tart a 250ml. Azoknak ajánlom akik szeretnének egy jó és erős arctisztítót a bőrápolásuk szerves részeként. Ezzel a termékkel garantált a tiszta bőr.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 27.

Bibi0097

2021. március 23.

Szeretem a terméket, hónapokkal ezelőtt kaptam, és kb. 1/3-a fogyott eddig. Kellemes, habzó tisztitó, kétnaponta 1x használom, nem csodaszer, de szépen tisztít. Valóban szárít kissé, érdemes a használata után hidratálót használni. Mérlegelni kell, milyen sűrűn használja az ember, mert nagyon meg tudja szokni a bőröm, illetve úgy vettem észre kicsit meg is próbálja utánpótolni a letisztított zsírt, olajat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 23.

balane

2021. március 20.

Sok pozitív vélemény győzött meg, megvettem. Egy hónapja használom, böröm kombinált. Pattanásom nem lett több, se kevesebb. Napi 1x használom, este. Nekem nagyon kiszárította az arcbőröm, érzésre és láthatóan is rosszabb lett. Pedig szoktam utána hidratálni, szintén body shopos termékkel.
Lemosni lemos, állaga jó, kellemesen habzik. Illata az ismert teafaolaj, számítottam rá, nem zavar. Kiadós. Egyebet nekem nem tudott nyújtani. Abba kell hagynom, mert túlszárít és a pattanásokkal nem csinált semmit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 20.

domiv

2021. március 19.

Négy csillagot adok, mert alapjáraton hatásos, elvégzi azt, amit ígér, ellenben én most megválok tőle. Egyáltalán nem tartom kíméletesnek, úgy érzem, a bőröm csak még több zsírt termel azért, mert ezzel mosom, és ez pedig a benne lévő alkohol miatt van. Nem mindegy, mivel éri el a hatást egy termék, én minden alkoholos, túlparfümözött terméket kivontam most a rutinomból és sokkal szebb lett a bőröm. De akit esetleg az összetevők nem zavarnak, az szerintem szeretni fogja:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 19.

eszti0607

2021. március 18.

Nagyon jól rendbeteszi a pattanásos bőrömet, érzem a hiányát mikor egy kis ideig nem használom. Nagyon sokféle lemosót kipróbáltam, de nekem ez vált be a legjobban. Van hogy kifejezetten szárítja a bőröm főleg télen úgyhogy ajánlom a hidratáló krémet hozzá és csak napi egyszer használom, de egyébként nagyon bevált nekem. De újravenni az összetevői miatt nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 18.

nicieszti

2021. március 2.

Számomra a legjobb lemosó, amit valaha próbáltam. Korábban Manna szappanokat, aztán pedig a Himalaya uborkás szappanját használtam évekig, de sajnos itt Svájcban azt nem kapni, így kellett keresnem egy B megoldást. Először kicsi kiszerelésében vettem meg, próba gyanánt, mert azért árban nem a legolcsóbb, de azóta már a nagy kiszerelése is megvan, újra is vettem már egyszer. Utána a Lush teafás tonikját használom, szóval én hozzászoktam, hogy kicsit szárítja a bőrt, így estére hidratálni is kell. Viszont az illatával nincs gondom, én egész szeretem is, könnyű megszokni, ha az ember sokszor használ teafa olajat vagy ezt tartalmazó termékeket. :)
Egy szó mint száz, egészen megszerettem, szépen tisztít és nagyon kevés is elég belőle, a sminkemet is mindig alaposan le tudom mosni vele, szuper választás lehet pattanásos bőrre másoknak is!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 2.

Kitti.h

2021. február 13.

Semmi más új terméket nem használtam vele együtt, és nekem nagyon kiszárította a bőrömet, amellett, hogy megduplázta a csúnya, gyulladt pattanásaim számát. Egyből abba is hagytam, elajándékoznám, de tovább adni sincs szívem. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 13.

Nessa

2021. január 27.

Ajándékba kaptam húgomtól, mert szoktam használni a teafaolajos ecsetelőjüket is, amikor pattanásos vagyok. Szerintem jól tisztít, szinte majdnem minden este ezzel mosok arcot. Párom szerint szaga van, de szerencsére az hamar elmúlik. Azért a négy csillag, mert az olaj szerintem jobban hat a patikra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 27.

Antioxidánsok: Calophyllum Inophyllum Seed Oil, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

A citromos teafa friss leveleiből és leveles ágvégeiből vízgőz- vagy gőzdesztillációval előállított olaj. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint illatanyag és szagokat, ízeket semlegesítő hatású összetevő. Az illata hasonlít a citrom héjáéra, ezért gyakran használják annak helyettesítésére. Antimikrobiális hatással bír, vagyis gátolja a baktériumok és gombák szaporodását. Az összetevővel leggyakrabban kéz-, köröm- és lábápolószerekben, bőrápoló olajokban, aromaterápiás fürdő- és masszázsolajokban találkozhatunk.