The Body Shop

Ár:   1390 Ft és 3290 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   60 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bogyo28, Módosítva: 2017. november 24.

Ár:   1390 Ft és 3290 Ft
Kiszerelés:   60 ml és 400 ml
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Frissítő, könnyen habzó lemosó, mely hatékonyan tisztítja a zsíros bőrt és távolítja el a szennyeződéseket. Méltányos közösségi kereskedelemből származó teafaolajat tartalmaz, ami segít meggátolni a pattanások kialakulását, mattítja az arcbőrt és tisztává varázsolja azt. A már meglévő pattanások gyorsabban eltűnnek ennek a lemosónak a használatával.

Ár: 500 , Eladó: blanzsi
Állapot: Új , Helyszín: --, fizetés: Előre utalás után postán marado v Foxpost

csyngo

2020. augusztus 7.

Nekem nagyon bevált ez a lemosó. Alapvetően nem nagyon vannak durvább pattanásaim és úgy vettem észre, hogy ez a lemosó a tonikkal kiegészítve segít a kisebb pattanásokkal. Nagyon szeretem az illatát, frissítő érzést ad a bőrömnek. Minden este ezt használom, utána a tonikot. Így együtt azért van szárító hatásuk, így mindig hidratálok is. Szerintem pattanásos/zsíros bőrre ez egy kiváló lemosó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 7.

Dolo

2020. augusztus 6.

Még a terhességem alatti pattanásos időszakból maradt, akkor egész jó volt, bár nagyon-nagyon szárította az arcom. A pattanások hamarabb gyógyultak, amikor rendszeresen használtam, bár nem hiszem, hogy csak ennek az egy terméknek a hatására.
Most kb. hetente egyszer előveszem, többet nem is bírna a bőröm. Kell utána jócskán hidratálni.
Az illatát szeretem, erős teafa. Jól habzik, könnyen le lehet mosni.
Akinek zsíros a bőre, annak ajánlom, normál/szárazabb bőrre már soknak gondolom. Emiatt 4*.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 6.

Az illatát szeretem, erős teafa. Jól habzik, könnyen le lehet mosni.

csillagverus

2020. július 29.

Az illata nem a legjobb, de a teafa ilyen. Egyébként meg ha fénylő, pattanásos a bőröm, akkor arra szuper. Jól mattít.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 29.

Panniiii

Korcsoport: < 18
2020. június 26.

Jó termék, viszont az én bőrtípusomra sajnos nem vállt be (legalábbis nekem), eléggé kiszárította a bőrömet, és húzódó érzést hagyott maga után.
Szerencsére csak a kisebb (60 ml) kiszerelést vettem meg belőle, és ez biztosan nem lesz egy újravevős termék, de azért majd el fogom használni azokon a napokon, amikor kicsit zsírosabb/pattanásosabb/problémásabb a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. június 26.

captainbarbie

2020. június 23.

Én nagyon szeretem, esténként használom, ha épp olyan a bőröm akkor sima teafaolajat is szoktam tenni utána. Maga a lemosó egyáltalán nem szárít, nagyon kellemes tiszta érzésű utána az arcom és így a mostani rutinnal együtt nagyon sokat javult a bőröm. Lassan fogy, de mindenképp újra fogom venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 23.

Nika91

2020. június 21.

Nekem ez A lemosó. Könnyen, gyorsan habzik és teljesen tisztára tudom mosni vele az arcom. Mattít is, így nekem abszolút bevált, ennél érzem, hogy tényleg tiszta az arcom. Az illata erős, az elején kissé furcsa is volt, de megszoktam. Mindenképp hidratálni kell utána, mivel jól mattít, ezért szárít is. Esténként használom, amikor krémezni tudok utána - a hínáros gél állagú szintén TBS kis csodával. Elég belőle egy picike nyomás is - így bár drágább az átlagnál - biztosan sokáig elég lesz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 21.

macooka

2020. június 4.

Nagyon szuper kis lemosó ez. Nagyon jól tisztít, de mégsem szárítja a bőröm. Ennél jobban már csak akkor szeretném, ha nem lenne benne alcohol denat. és pumpás adagolója lenne. De egye fene megbocsátok, mert ahhoz képest tényleg nagyon szeretem. Ha nem lenne itthon tízezer másik lemosó, újra is venném.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 4.

daydream

2020. május 18.

Véletlen vásárlás volt kb egy hónapja, de megszerettem. Szépen tisztítja az arcom, és mattít, de mást nem vettem észre. Frissít, és az illatát is szeretem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 18.

nnmrop

2020. május 8.

Nagyon aggressziv, erős illata van. Mindennapi használatra én nem ajánlanám, de alkalom adtán, mikor egy kicsit több pattanás jön elő, akkor jól jön.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 8.

wv512

2020. április 2.

Hihetetlen, mennyire minőségi változást hozott ez az arctisztító. Ekcémás vagyok, sokszor ki is pattogok, es november körülre valamiért vállalhatatlanná vált a bőröm... a legjobbkor találtam rá a TBSre:)
Általában esténként (problémás időszakban reggel-este) használom, heti 1-2-szer az arcradírjával kiegészítve. Tiszta, es matt lesz tőle az arcom, és a pattanásokat is nagyon szépen eltünteti.
Az elején még nem használtam mellé hidratálót, akkor nagyon kiszárította az arcom (főleg az orrom körül), de ezt korrigálva tökéletes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 2.

Antioxidánsok: Calophyllum Inophyllum Seed Oil, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

A citromos teafa friss leveleiből és leveles ágvégeiből vízgőz- vagy gőzdesztillációval előállított olaj. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint illatanyag és szagokat, ízeket semlegesítő hatású összetevő. Az illata hasonlít a citrom héjáéra, ezért gyakran használják annak helyettesítésére. Antimikrobiális hatással bír, vagyis gátolja a baktériumok és gombák szaporodását. Az összetevővel leggyakrabban kéz-, köröm- és lábápolószerekben, bőrápoló olajokban, aromaterápiás fürdő- és masszázsolajokban találkozhatunk.