The Body Shop

Ár:   1390 Ft és 3290 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   60 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bogyo28, Módosítva: 2017. november 24.

Ár:   1390 Ft és 3290 Ft
Kiszerelés:   60 ml és 400 ml
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Frissítő, könnyen habzó lemosó, mely hatékonyan tisztítja a zsíros bőrt és távolítja el a szennyeződéseket. Méltányos közösségi kereskedelemből származó teafaolajat tartalmaz, ami segít meggátolni a pattanások kialakulását, mattítja az arcbőrt és tisztává varázsolja azt. A már meglévő pattanások gyorsabban eltűnnek ennek a lemosónak a használatával.

Kispanda

2019. május 15.

Egy ideig használtam régebben, nagyon jó az illata, de nagyon kiszárította a bőröm minden arcmosással, viszketetett, feszült a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 15.

aniko19

2019. április 27.

Sajnos nagyon nem vált be. Nagyon durván kiszárította a bőrömet, még a számat!!! is (gondolom arcmosás közben jutott belőle oda is) és konkrétan tele lettem tőle hatalmas pattanásokkal. Pár napig használtam csak, de miután abbahagytam nem jött ki több. Elképzelhető, hogy az én bőröm nem bírja a teafaolajat, ettől másnak még beválhat, de részemről nem működik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 27.

Dorci94

2019. március 20.

Semmivel nem tűntek el gyorsabban a meglévő pattijaim... (elhasználtam 2,5 tubussal) nem gátolta meg az újabbak kialakulását sem úgyhogy az ígért dolgokat nem hozta. Ami plusz negatívum (de ez csak személyes “sérelem”, így nem fogom lejjebb pontozni), hogy az én arcom egy idő után viszketett tőle... valószínű nem bírja a teafát vagy valamelyik összetevőt. Nagy TBS fan vagyok, de ez most nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 20.

lzsofi

2019. március 4.

Már használom egy ideje a hozzá tartozó tonikkal és szérummal együtt és sajnos én sem érzem, hogy kevésbé lenne zsíros a bőröm, sőt....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 4.

Szucsdetti98

2019. január 8.

Akcióban vettem kettőt nekem és a paromnak. Az első használat után igazi csodaszernek tartottam, annyira jól lemattitotta az arcomat és nagyon puha lett tőle a borom. Utána ezt már nem igazán vettem észre, de mindenképpen szépen tisztítja a bort. Lehet egyszer ujraveszem, mert sokáig kitart.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 8.

taboriester

2018. december 25.

Nekem nagyon nagy csalódás volt! Az itteni vélemények alapján adtam neki egy esélyt, ráadásul a nagy kiszerelésbe ruháztam be...hát kár volt. A T-vonalamon nem hogy enyhült volna a faggyútermelés, hanem egészen konkrétan ömlik róla a zsír. A pattanásokon egy kicsit sem segített, sőt, vörös, betokosodott acnék kerültek a helyükre, és összességében nagyon sokat rontott az addig átlagos bőröm állapotán, ami most katasztrófálisan néz ki. Nem tudom, hogy fogom a későbbiekben rendbehozni....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 25.

atzsirknab

2018. december 8.

Utazásokra vittem a mini verzióját, nem mindennapi használatra vettem. Ezek alapján elégedett vagyok vele, ha csúnyább volt a bőröm, otthon is elővettem a tonikkal, majd teafaolajat kenve a fókuszterületekre. Ez a módszer bevált, de nem biztos, hogy önmagában csodaszer. A kis kiszerelés mindenesetre praktikus, így ha elfogy, újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 8.

Bzsofia35

2018. december 7.

Erre megéri beruházni ! A géles állaga miatt nagyon sokáig elég , nem kell azonnal a legnagyobb kiszerelést megvenni ! Hűsít tisztít és lehúzza a gyulladást !

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 7.

LewyBojarska

2018. december 4.

Ugyanazt tapasztaltam, mint páran már előttem is. Az illata nekem nagyon tömény, egyáltalán nem mondanám kellemesnek, a pattanásaim nem "gyógyítja", de legalább szépen tisztít. Árban nekem kicsit húzós a teljesítményéhez képest.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 4.

hm22

2018. december 3.

szépen tisztítja az arcot, nem okoz pattanásokat

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 3.

szépen tisztítja az arcot, nem okoz pattanásokat

Antioxidánsok: Calophyllum Inophyllum (Tamanu) Seed Oil, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A citromos teafa friss leveleiből és leveles ágvégeiből vízgőz- vagy gőzdesztillációval előállított olaj. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint illatanyag és szagokat, ízeket semlegesítő hatású összetevő. Az illata hasonlít a citrom héjáéra, ezért gyakran használják annak helyettesítésére. Antimikrobiális hatással bír, vagyis gátolja a baktériumok és gombák szaporodását. Az összetevővel leggyakrabban kéz-, köröm- és lábápolószerekben, bőrápoló olajokban, aromaterápiás fürdő- és masszázsolajokban találkozhatunk.