The Body Shop

Ár:   1390 Ft és 3290 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   60 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bogyo28, Módosítva: 2017. november 24.

Ár:   1390 Ft és 3290 Ft
Kiszerelés:   60 ml és 400 ml
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Frissítő, könnyen habzó lemosó, mely hatékonyan tisztítja a zsíros bőrt és távolítja el a szennyeződéseket. Méltányos közösségi kereskedelemből származó teafaolajat tartalmaz, ami segít meggátolni a pattanások kialakulását, mattítja az arcbőrt és tisztává varázsolja azt. A már meglévő pattanások gyorsabban eltűnnek ennek a lemosónak a használatával.

HHenna

2020. január 17.

Arctisztításhoz ezt a terméket használom. Jól tisztítja az arcbőröm, kellően mattítja is. Foreo mini arctisztítóhoz is ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 17.

holdmacska

2020. január 15.

Nem használom folyamatosan, volt pár nap a hónapban, amikor vállalhatatlan volt az arcom. Ha időben kezdem el használni (az éjszakai maszkkal együtt) , akkor negyed annyi pattanás, miteszer jön elő és egész jó állapotban marad a bőröm. Szárít, de nekem megér annyit.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 15.

hajnalkahudak

2020. január 12.

Esti arcápolási rutinom része. Az én bőrömet egyáltalán nem szárítja, üdítő az arcbőrömnek, mintha fellélegezhetne. Ezzel a termékkel van “tiszta” érzése a bőrömnek. Nálam 5 csillagos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 12.

scbellie

2019. december 5.

Ritkán használom mikor rosszabb állapotban van a bőröm , pattanásos, miteszeres. Ilyenkor tényleg látom hogy használ, pár nap alatt rendbe teszi . Leginkább nyáron szeretem használni mert frissít, télen nekem túlságosan szárít (igaz nekem elég száraz a bőröm). Egyébként egy nagyon jó kis arctisztító, összességében szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 5.

eszti0607

2019. november 22.

Nagyon jól rendbeteszi a pattanásos bőrömet, érzem a hiányát mikor egy kis ideig nem használom. Nagyon sokféle lemosót kipróbáltam, de nekem ez vált be a legjobban. Van hogy kifejezetten szárítja a bőröm főleg télen úgyhogy ajánlom a hidratáló krémet hozzá, de egyébként nagyon bevált nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 22.

egyangyalazegbol

Korcsoport: < 18
2019. október 23.

14 eves vagyok es extra zsiros pattanasos heges borom van!Ez a világon a legjobb lemoso ilyen borre!Nekem sose szaritotta a borom mind puha es tiszta bort eredmenyezett!Egy kicsi szerelest mar elhasznaltam ,most a habzo parjat fogom megvasarolni,mert meg olyat nem hasznaltam!Imadom de szaraz borre nem ajanlom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. október 23.

diafazekas

2019. október 22.

Nem tudok elég hálás lenni a barátnőmnek, akitől kaptam a terméket. Megfelelő nappali hidratáló és sok sok folyadék tökéletesen ellensúlyozza a szárító hatását, és mióta használom nagyon tiszta a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 22.

PB11

2019. október 7.

Sajnos az arcomon nem igazán javított, kellemes arclemosó jó érzetet hagy maga után, de nálam semmi extra hatása nem volt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 7.

austenland

2019. augusztus 22.

Egy hétig használtam, szerintem nem bírja a bőröm a teafaolajat, mert borzasztóan szárította a lemosó és kétszer annyi pattanásom lett a használatakor, mint előtte. Lehet, hogy ez a tisztító folyamat része, de annyira szárított, hogy nem bírtam tovább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 22.

PinkPetra

2019. június 21.

Én imádtam használni amíg extra zsíros és pattanásos volt a bőröm. Arclemosáskor felfrissült a bőröm, sokkal tisztábbnak is éreztem. Mattabb is lett az arcom.
Szerintem a 400 milis kiszerelés is még egészen olcsó, majdnem egy évig elég volt számomra (esti lemosásoknál használtam, minimális mennyiség elég volt belőle).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 21.

Antioxidánsok: Calophyllum Inophyllum Seed Oil, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

A citromos teafa friss leveleiből és leveles ágvégeiből vízgőz- vagy gőzdesztillációval előállított olaj. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint illatanyag és szagokat, ízeket semlegesítő hatású összetevő. Az illata hasonlít a citrom héjáéra, ezért gyakran használják annak helyettesítésére. Antimikrobiális hatással bír, vagyis gátolja a baktériumok és gombák szaporodását. Az összetevővel leggyakrabban kéz-, köröm- és lábápolószerekben, bőrápoló olajokban, aromaterápiás fürdő- és masszázsolajokban találkozhatunk.