KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

The Body Shop

Ár:   1390 Ft és 3290 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   60 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bogyo28, Módosítva: 2017. november 24.

Ár:   1390 Ft és 3290 Ft
Kiszerelés:   60 ml és 400 ml
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Frissítő, könnyen habzó lemosó, mely hatékonyan tisztítja a zsíros bőrt és távolítja el a szennyeződéseket. Méltányos közösségi kereskedelemből származó teafaolajat tartalmaz, ami segít meggátolni a pattanások kialakulását, mattítja az arcbőrt és tisztává varázsolja azt. A már meglévő pattanások gyorsabban eltűnnek ennek a lemosónak a használatával.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

sannabella

2017. november 21.

Még csak pár napja vásároltam meg, de szerintem vele lett teljes az ultimate arctisztító rituálém.
Egy olyan könnyű arclemosót kerestem, ami kezd valamit a pattanásokkal és mattít is. Elolvastam a kommenteket itt krémmánián, úgyhogy körbe sem néztem a boltban, egyből rámentem a teafa sorozatra. Az eladó is nagyon jó véleménnyel volt róla (mellékes, de iszonyatosan kedvesek voltak velem, nagyon sok kis mintát kaptam ajándékba, úgyhogy menjetek az Árkádi üzletbe!), hazavittem első dolgom volt kipróbálni.
Nem mostam le egyből, nagyjából 10 percig flangáltam még benne, nagyon tetszett, hogy gél állagú könnyen felvihető az arcra és jól be lehet masszírozni, kellemes az ilata és nagyon jól hűsít is. Épp kijött rajtam egy pattanás, úgyhogy volt min tesztelni... csoda történt: 2 nap alatt se híre se hamva, meg vagyok győzödve róla, hogy ez a termék tűntette el (Lush Magnaminty+Akneroxid+Clean&Clear Blackhead Clearing kombinációban).
Mindenkinek ajánlani tudom, akinek hasonló problémái voltak, ez a termék egy csoda.

UPDATE:
mostanra fogyott el a kis kiszerelés. eleinte naponta használtam, majd hetente egyszer vagy ha berosszult a bőröm.
kellemes érzés, ha nedvesebb bőrre viszed fel, akkor hatékony, nagyon tiszta érzést hagy maga után.
érdemes radírozni használat után, de legaláb szappannal alaposan átmosni az arcot, mert elvétve hajtőnél ragad, áll alatt, állgödörben, durván eltömíti a pórusokat.
---> bevált trükkök:
-nedves kézzel nedves arcra vidd fel, elég egy borsónyi, könnyeben eloszlatható és jobban habzik
-ha hagyod kicsit felszívódni feszes bababőrt kapsz
-radírozni érdemes használat után

sannabella
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 21.

UPDATE:
---> bevált trükkök:
-ha hagyod kicsit felszívódni feszes bababőrt kapsz
-radírozni érdemes használat után

bubilany

2017. augusztus 25.

Kicsit talán túlságosan szárította a bőröm, de nem volt rossz...viszont aláltam jobbat.

bubilany
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 25.

Adri994

2017. augusztus 19.

Pár honapja rendszeresen vásárolom a TeaTree termékeket, és nagyon vegyesek a tapasztalataim :/
A lemosó nekem nem habzott be rendesen, és ennek mai napig nem értem az okát. Annyira zsíros lenne a bőröm? De a kezem nem zsíros, mikor fel akarom habosítani vízzel, mégsem történt semmi...
Ebből az apropóból kipróbáltam azt a szintén teafás arclemosót, ami pumpás kiszerelés, és alapból habot fúj, az nekem jobban bevált, de fele annyi idő alatt el is fogyott, szóval még mindig keresem az ideális lemosót :D
A tonik egyébként fantasztikus, de tisztításra önmagában kevés. :)

Adri994
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 19.

A tonik egyébként fantasztikus, de tisztításra önmagában kevés. :)

szilvasitimea

2017. augusztus 4.

Eleinte nagyon szerettem, a bőröm nagyon szereti a teafaolajos dolgokat. Pld ennek a nappali krémjét egyenesen imádom, minden nap smink alá hazsnálom. De egy idő után feltűnt, hogy nagyon "csikorgatósra" mossa az arcom, ami nem kellemes érzés. Kombinált az arcbőröm, szerintem ez annak egy kicsit erős. Inkább nagyon zsíros arcra van. Ettől függetlenül jó cucc, csak nem az én bőrtípusomnak. :)

szilvasitimea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 4.

Petrappp

2017. július 30.

Nekem sajnos nem jött be. Azért vettem, hogy kicsit visszafogja a faggyútermelést, de ez nem történt meg. Talán még jobban fénylik az arcom, mintha nem használnám. Ráadásul nagyon kipirul tőle a bőröm, a homlokom nem, de a többi részen igen. Érzékeny bőrre szerintem nem való. Elhasználom, ha már megvettem, de többször biztos, hogy nem veszek.

Petrappp
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 30.

Dide

2017. július 8.

Körülbelül egy hónappal ezelőtt valami történt, és a bőröm teljesen kifordult önmagából. Valószínűleg hormonális és idegi okai is voltak (elég brutál körforgás, hihetetlen stresszes voltam, ami miatt pattanásaim jöttek ki, ami miatt nem jött meg, ami miatt még stresszesebb lettem, és így még pattanásosabb :D), de mivel úgy éreztem minden amit eddig használtam és amire eddig reagált a bőröm, azoknak már semmi esélye, így bementem a body shopba, mert jópár évvel ezelőtt a teafás cool & creamy lemosójuk nagyon sokat segített az akkor eléggé csúnya bőrömön. Sajnos az a darab már nem kapható (miééééért?!), de azért elég szép kis választékuk van. Igazából ez volt az alap amit ki szerettem volna próbálni, és a hölgy is ezt ajánlotta (végül kiderült, hogy 3 termék vásárlása esetén jár 20%, szóval nyilván még bekerült két dolog a kosárba :D), szóval be is került a kosaramba. Igazából én nagyon szeretem, azóta a bőröm állapota sokat javult, és én úgy érzem, ez a termék is sokat segített rajta. De most, hogy nincsenek aktív pattanásaim, csak egy-két gyógyuló illetve hegek, most is nagyon szeretem. Szuper az én zsíros bőrömre, kellemesen hűsít és tisztít, jó érzést hagy maga után, és engem nem szárít egyáltalán. Kicsit válogatós vagyok habzó arctisztítók terén, egy ideje body shoposokat használok főleg, és azt hiszem ez is egy állandó darab lesz nálam, nyáron és a pattanásosabb időszakokban ezt, amúgy meg a seaweed darabot fogom használni :)

Dide
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 8.

Zsuszie84

2017. június 12.

Leginkább akkor használom, ha a bőröm kissé kipattogzik, vagy nagyon zsírosnak érzem napközben. Mindenképp igényel utána hidratálót/szérumot, mert szárít, bár nem nagyon durván. A mindennapi használatot a vízhiányos bőröm nem annyira értékelte, így nyugalmi helyzetben inkább a TBS C vitaminos lemosót vagy a Neutrogena Lime&tangerine lemosót használom. Viszont néha jól esik az extra tiszítás, és arra tökéletes.

Zsuszie84
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 12.

Nessy

2017. május 14.

Kis kiszerelést vettem utazáshoz, de mire hazaértem (4 nap) el is döntöttem, hogy kidobom. Szárított nagyon, kellemetlen érzés volt, ennek megfelelően a bőröm több zsírt termelt, pici pattanások is előbújtak, szóval borzasztó. A tonik párjáról ugyanezt tudom elmondani, együtt repültek.

Nessy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 14.

0bikbik0

2017. március 11.

Alkalmilag használom, mert néha a bőröm megbolondul, és elkezd a szokásostól eltérően viselkedni. Ezeknek a kis kilengéseknek a kezelésére nagyon bevált. Érzem rajta ugyan kicsit az alkoholt, de nem nyúzza le a bőrömet, nem szárít pluszban (alapvetően vízhiányos a bőröm), nem lesz tőle csikorgóan száraz és fénytelen az arcom. Lemossa a koszt, sminket, és mellesleg a pattanásokat szépen nyugtatja.
Mivel én szeretem a teafa illatát, nekem az is bejön, a mentol sem tolakodó benne, nem könnyezem meg az arclemosást.
Friss, ruganyos a bőröm utána. (Azért valószínűleg napi használattal az én bőrtípusomra nem lennék ilyen elégedett, de amire én használom, arra tökéletes.)

0bikbik0
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 11.

viraaag

2017. február 27.

Évek óta hasznalom és csodás! Jol karban tartja a zsírosodásra hajlamos bőröm, a tonikkal együtt pedig tökéletes. Csak ajánlani tudom :)

viraaag
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 27.

Antioxidánsok: Calophyllum Inophyllum (Tamanu) Seed Oil, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A citromos teafa friss leveleiből és leveles ágvégeiből vízgőz- vagy gőzdesztillációval előállított olaj. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint illatanyag és szagokat, ízeket semlegesítő hatású összetevő. Az illata hasonlít a citrom héjáéra, ezért gyakran használják annak helyettesítésére. Antimikrobiális hatással bír, vagyis gátolja a baktériumok és gombák szaporodását. Az összetevővel leggyakrabban kéz-, köröm- és lábápolószerekben, bőrápoló olajokban, aromaterápiás fürdő- és masszázsolajokban találkozhatunk.