The Body Shop

Ár:   1390 Ft, 2590 Ft, 3490 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   60 ml, 250 ml, 400 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: minaya, az összetevőket feltöltötte: Dhewilgirl, Módosítva: 2017. december 1.

Ár:   1390 Ft, 2590 Ft, 3490 Ft
Kiszerelés:   60 ml, 250 ml, 400 ml
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Teafaolajat tartalmazó frissítő tonik, amely hatékonyan távolítja el a szennyeződéseket és a felesleges faggyút az arcbőrről. Rendszeres használatával megelőzhetőek a mitesszerek és pattanások, hosszú távon tisztább bőrképet eredményez.

• Zsíros, problémás arcbőrre
  • Mattítja az arcbőrt
  • Antibakteriális és gyulladáscsökkentő hatás
  • Felgyorsítja a pattanások és hegek gyógyulását
  • Klinikailag igazoltan tisztítja az arcbőrt
  • Közösségi Kereskedelemből származó bio teafaolajjal, Kenyából

Ár: 2500 , Eladó: Milli88
Állapot: 3* használt, pár csepp hiányzik belőle, Helyszín: Szeged, fizetés: személyes átvétel
slytherclaw

2019. október 12.

Nem használom régóta, de nagyon szeretem. Nyár végén megjelentek a homlokomon ilyen kis nem gyulladt, nem piros, ám kinyomhatatlan puklik, amikről némi kutatás után kiderítettem, hogy a "subclinical acne" névre hallgatnak. Nos, erre kerestem valami megoldást, mert nagyon idegesítettek és úgy éreztem, hogy elcsúfítják az amúgy szép bőrömet.
Ez a tonik egy hét alatt eltüntette őket. Nagyon hatékonyan elbánt a fokozott faggyútermeléssel a homlokomon és szerencsére nem okozott irritációt. Szerintem nem szárít, bár én reggel-este használok szérumot és arckrémet is. Az illatát is szeretem, a teafáról mindig a tisztaság jut eszembe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 12.

kovre91

2019. október 7.

Nekem szépen tisztítja az arcom, már többször újravettem. Sok mindent próbáltam már a pattanásokra, de a Body Shop teafaolajos termékei segítenek leginkább.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 7.

kisstundi99

2019. október 7.

Teljesen meg vagyok vele elégedve. Nem tesz csodát a pattanásos bőrrel, de szépen nyugtatja és tisztítja. Nekem nem szárítja az arcbőröm, bár igaz, hogy mindig figyelek a bőröm hidratálására. Szeretem az illatát is és friss érzetet hagy maga után. Nekem bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 7.

Szhojon

2019. szeptember 22.

Írták előttem, hogy szárítja a bőrt, nekem egyáltalán nem szárít. Nagyon szeretem, kellemesen hűsít. Használat ellőt érdemes felrázni. A pattanásokat és a mitesszereket szépen eltünteti.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 22.

Kispanda

2019. május 15.

Kellemes illatú, de mint minden alkol tartalmú tonik, nagyon szárít. Én kissé viszkettem is tőle :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 15.

balkri

2019. április 8.

14-15 éves lányaimnak vettem, de én is kipróbáltam. Teszi a dolgát és nagyon kellemes az illata. A lemosó és a habzó arctisztítóval felváltva használva sokat javított a kamasz lányom bőrén!
UpDate: iszonyúan szárít, emiatt nekünk használhatatlan. Persze ez nem jelenti azt, hogy nem jó, de nekünk nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 8.

hdora93

2019. március 17.

Többet vártam tőle. :( Kicsit szárítja a zsírosodásra hajlamos bőrömet, pedig csak a homlokomon használtam (ami a "legdurvább" zsírosodás szempontjából). Ezért nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 17.

ANDREAA

2019. március 17.

Nekem bejött. Nem mindennapos használatra,leginkább akkor,ha kinyomkodtam az arcomat.. és ld akarom fertőtleníteni, illetve, ha nagyon zsírosnak érzem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 17.

banhegyireka

2019. március 12.

Nagyon szeretem! A miteszereket , pattanásokat nagyon gyorsan eltavolitja, frissiti az arcom , megelozi a pattanasok kialakulasat. A porusokat is nagyon szepen osszehuzza. Eddigi legjobb tonik amit használtam , újravevős 😋😋

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 12.

agopcsatimi

2019. január 5.

Nagyon jól tisztít és fertőtlenít. Kicsit talán szárítja a bőrömet

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 5.

Nagyon jól tisztít és fertőtlenít. Kicsit talán szárítja a bőrömet

Antioxidánsok: Calophyllum Inophyllum (Tamanu) Seed Oil, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Salix Alba (White Willow) Bark Extract, Allantoin
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Glycerin

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A citromos teafa friss leveleiből és leveles ágvégeiből vízgőz- vagy gőzdesztillációval előállított olaj. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint illatanyag és szagokat, ízeket semlegesítő hatású összetevő. Az illata hasonlít a citrom héjáéra, ezért gyakran használják annak helyettesítésére. Antimikrobiális hatással bír, vagyis gátolja a baktériumok és gombák szaporodását. Az összetevővel leggyakrabban kéz-, köröm- és lábápolószerekben, bőrápoló olajokban, aromaterápiás fürdő- és masszázsolajokban találkozhatunk.