KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

The Body Shop

Ár:   1390 Ft, 2590 Ft, 3490 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   60 ml, 250 ml, 400 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: minaya, az összetevőket feltöltötte: Dhewilgirl, Módosítva: 2017. december 1.

Ár:   1390 Ft, 2590 Ft, 3490 Ft
Kiszerelés:   60 ml, 250 ml, 400 ml
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Teafaolajat tartalmazó frissítő tonik, amely hatékonyan távolítja el a szennyeződéseket és a felesleges faggyút az arcbőrről. Rendszeres használatával megelőzhetőek a mitesszerek és pattanások, hosszú távon tisztább bőrképet eredményez.

• Zsíros, problémás arcbőrre
  • Mattítja az arcbőrt
  • Antibakteriális és gyulladáscsökkentő hatás
  • Felgyorsítja a pattanások és hegek gyógyulását
  • Klinikailag igazoltan tisztítja az arcbőrt
  • Közösségi Kereskedelemből származó bio teafaolajjal, Kenyából

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

pinkyNetty

2017. november 21.

Mattító nappali arckrémmel együtt kombinálva csodákat művelt a bőrömmel.
Állandó zsírosodó, sminkelés után néhány órával fénylő hatás elmúlt.
Sminkalapnak is tökéletes!
Pattanásaim száma látványosan csökkent, bőröm sokkal egészségesebb.

pinkyNetty
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 21.

Mattító nappali arckrémmel együtt kombinálva csodákat művelt a bőrömmel.
Állandó zsírosodó, sminkelés után néhány órával fénylő hatás elmúlt.
Sminkalapnak is tökéletes!
Pattanásaim száma látványosan csökkent, bőröm sokkal egészségesebb.

derienart

2017. november 18.

Akkor használom mikor van valami pattanás az arcomon, mert nagyon szárít. Csinált egy olyan száraz foltot az arcomon ami azóta kiújul. Viszont nagyon szeretem, mert rögtön felszívódik, semmi ragacsos vagy bármilyen érzetet nem hagy, sőőt pihe puha utána az arcom, és a pattanásokkal egy éjszaka alatt csodát tesz. Lehet zsíros bőrre napi használattal is szuper.

derienart
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 18.

Barbara94

2017. november 14.

Nagyon jó. Érzékeny a bőröm, nem tudok bármit rákenni, de ez a lemosó soha nem okozott gondot, nagyon kíméletes a bőrrel. Csak ajánlani tudom

Barbara94
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 14.

Netta97

2017. november 12.

Nekem vegyes bőrtípusom van, és nagyon szeretem ezt a tonikot felfrissíti az arcbőröm de nem szárítja. Szuper termék! :)

Netta97
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 12.

julcsimulcsi

2017. november 2.

Szerintem szuper termék, harmadszorra veszem újra a BB krémmel és a mattító nappali arckrémmel együtt. Szépen tisztít, jó az illata, kellemesen hűsít. Nálam pluszpont, hogy jó minőségű alapanyagokból készült és amennyire lehet, természetesek az összetevői. Sokféle tonikot próbáltam már, eddig ez vált be a legjobban.
Biztos van itt más is rajtam kívül, akinek meggyűlik a baja a PCOS okozta pattanásokkal. A jó hír az, hogy ez a tonik lényegesen lejjebb viszi a gyulladást és a pirosságot! A rossz hír, hogy azok a típusú pattik csak akkor húzódnak vissza rendesen, ha a szervezetünkben minden újra helyrejön diétával, gyógyszerrel, stb.

julcsimulcsi
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 2.

eszterker

2017. november 1.

Szépen tisztít, mattítja a bőrt. 1-2 pattanás a használata mellett is jelentkezik, de a sok kipróbált tonik közül biztosan a top 3-ban van nálam. Nekem tetszik a teafaolaj illata, természetes érzetet kelt :)

eszterker

phg26

2017. október 15.

Nagyon szeretem ezt a tonikot, nem egy csodaszer, de szamomra nagyon kellemes hasznalni, frissiti es szepen mattitja a problemas boromet.

phg26
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 15.

Kitti66

2017. szeptember 26.

Számomra hatalmas csalódás. Sokkal zsírosabb lett tőle az amúgyis zsíros bőröm. Jótékony hatást nem éreztem.

Kitti66
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 26.

Lamperttami

2017. szeptember 24.

1 hete használom, a bőrtípusomhoz tanácsolták. Egyenlőre meg vagyok vele elégedve, de csodaszernek nem hívnám, kicsit szárít.

Lamperttami
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 24.

Black Fairy

2017. szeptember 13.

A szaga borzasztó - teafaolaj szaga van...xD

Viszont a teafaolaj minden jóságát is (hatékonyan fellép a pattanások ellen, fertőtlenít, csökkenti a gyulladást, segít gyorsabban eltüntetni a pattanások utáni hegeket) magában hordozza a szag mellett. Engem természetanyánk látogatásakor is "megóvott" a brutális kipattogástól, bár a hormonjaim erősebbnek bizonyultak, és azért néhány undok így is kibújt...ezeket később gyorsan eltüntette...
Nem szárít, nem zsírosít, szépen mattít, és nem hagy maga után réteget az arcon. :)

Black Fairy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

A szaga borzasztó - teafaolaj szaga van...xD

Antioxidánsok: Calophyllum Inophyllum Seed Oil, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Salix Alba (White Willow) Bark Extract, Allantoin
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Glycerin

A citromos teafa friss leveleiből és leveles ágvégeiből vízgőz- vagy gőzdesztillációval előállított olaj. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint illatanyag és szagokat, ízeket semlegesítő hatású összetevő. Az illata hasonlít a citrom héjáéra, ezért gyakran használják annak helyettesítésére. Antimikrobiális hatással bír, vagyis gátolja a baktériumok és gombák szaporodását. Az összetevővel leggyakrabban kéz-, köröm- és lábápolószerekben, bőrápoló olajokban, aromaterápiás fürdő- és masszázsolajokban találkozhatunk.