KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

The Body Shop

Ár:   1390 Ft, 2590 Ft, 3490 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   60 ml, 250 ml, 400 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: minaya, az összetevőket feltöltötte: Dhewilgirl, Módosítva: 2017. december 1.

Ár:   1390 Ft, 2590 Ft, 3490 Ft
Kiszerelés:   60 ml, 250 ml, 400 ml
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Teafaolajat tartalmazó frissítő tonik, amely hatékonyan távolítja el a szennyeződéseket és a felesleges faggyút az arcbőrről. Rendszeres használatával megelőzhetőek a mitesszerek és pattanások, hosszú távon tisztább bőrképet eredményez.

• Zsíros, problémás arcbőrre
  • Mattítja az arcbőrt
  • Antibakteriális és gyulladáscsökkentő hatás
  • Felgyorsítja a pattanások és hegek gyógyulását
  • Klinikailag igazoltan tisztítja az arcbőrt
  • Közösségi Kereskedelemből származó bio teafaolajjal, Kenyából

SchmitterBettina

2018. június 29.

Nem rossz, igaz én csak az esti rutinhoz használom. Nem éri meg az árát, sima drogériás tonic is tud ennyit. A másik, nem tudom, hogy csak az enyém e , de az illata vmi irtó büdös, az a szerencse, hogy csak pár másodpercig lehet érezni.

SchmitterBettina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 29.

kdorci

2018. június 19.

Véletlenül ez került a kosaramba, nem pedig az arclemosó....:D Így utólag egyáltalán nem bánom. Nekem teljesen jól teszi a dolgát, igaz kevesebbet teszek a korongra, mint más típusú tonikokból, de meg vagyok vele elégedve. Nem egy csoda termék, de egynek jó :)

kdorci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 19.

hennniii

2018. április 20.

Jó, én imádom ezt a tonikot, mert frissít és lehúzza a gyulladást az arcomról, szerintem megéri az árát. Az illata is kellemes, bár erős, de nem mű. Nagyon tudom ajánlani!!!

hennniii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 20.

Gellka

2018. március 26.

Évek óta használtam már ezt a terméket,amikor is rá kellett jönnöm hogy nagyon nem volt jó a bőrömnek. Legtöbbször csak kiszárította és ideig óráig hatott a patikra,de jobb nem lett tőle. Szerencsére azóta rátaláltam a sok jó magyar beauty bloggerre és már alakulok😁

Gellka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 26.

Bogyopar

2018. március 13.

Számomra nagyon nem vált be ez a termék, kipattogtam tőle, pedig vannak pattanásaim és annyira nem is száraz a bőröm.
Sajnálom, mert szeretem a Body Shop termékeit és nagyon szimpatikus az állatkísérletek ellen való fellépésük.
Biztos az én arcommal volt a gond.

Bogyopar
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 13.

Biztos az én arcommal volt a gond.

creammaniac

2018. március 6.

Sok jót olvastam erről a termékcsaládról, ezért beruháztam a tonikra. Pattanásos bőrre nekem nem volt elég, nem segített. Aztán kitaláltam, hogy felturbózom kicsit és teafaolajat cseppentek bele. Na, így már okés, nekem a teafaolaj a megváltás, ha pattanásokról van szó.

Nem rossz termék, de mivel önmagában nem használt, ezért nem fogom újra megvásárolni.

creammaniac
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 6.

nori93

2018. február 16.

Az én bőröm zsíros és pattanásos, de ez a termék nem tudta felvenni vele a harcot..inkább csak szárította a bőröm..Pattanások ugyanúgy megmaradtak nem nagyon használt pedig az ehhez tartozó arclemosót használtam.....nagyon szerettem volna, hogy jó legyen :(

nori93
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 16.

doris92

2018. január 4.

A sima arctisztítót rendeltem meg, de nekem sajnos nem vált be, tele van. Kb porosodik... Akit érdekelne olcsóbban az eredeti áránál az írjon a sebestyendorika@gmail.com e-mail címre.

doris92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 4.

pinkyNetty

2017. november 21.

Mattító nappali arckrémmel együtt kombinálva csodákat művelt a bőrömmel.
Állandó zsírosodó, sminkelés után néhány órával fénylő hatás elmúlt.
Sminkalapnak is tökéletes!
Pattanásaim száma látványosan csökkent, bőröm sokkal egészségesebb.

pinkyNetty
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 21.

Mattító nappali arckrémmel együtt kombinálva csodákat művelt a bőrömmel.
Állandó zsírosodó, sminkelés után néhány órával fénylő hatás elmúlt.
Sminkalapnak is tökéletes!
Pattanásaim száma látványosan csökkent, bőröm sokkal egészségesebb.

derienart

2017. november 18.

Akkor használom mikor van valami pattanás az arcomon, mert nagyon szárít. Csinált egy olyan száraz foltot az arcomon ami azóta kiújul. Viszont nagyon szeretem, mert rögtön felszívódik, semmi ragacsos vagy bármilyen érzetet nem hagy, sőőt pihe puha utána az arcom, és a pattanásokkal egy éjszaka alatt csodát tesz. Lehet zsíros bőrre napi használattal is szuper.

derienart
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 18.

Antioxidánsok: Calophyllum Inophyllum Seed Oil, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Salix Alba (White Willow) Bark Extract, Allantoin
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Glycerin

A citromos teafa friss leveleiből és leveles ágvégeiből vízgőz- vagy gőzdesztillációval előállított olaj. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint illatanyag és szagokat, ízeket semlegesítő hatású összetevő. Az illata hasonlít a citrom héjáéra, ezért gyakran használják annak helyettesítésére. Antimikrobiális hatással bír, vagyis gátolja a baktériumok és gombák szaporodását. Az összetevővel leggyakrabban kéz-, köröm- és lábápolószerekben, bőrápoló olajokban, aromaterápiás fürdő- és masszázsolajokban találkozhatunk.