KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

The Body Shop

Ár:   3790 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kbarbi, Módosítva: 2017. november 24.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Alkoholmentes, frissítő és fertőtlenítő toner tengeri fűvel. Azonnal és hatékonyan tisztít, frissít, eltávolítja a sminket, szennyeződést és a zsíros csillogást. Kiváló alapozó a Seaweed hidratálók előtt.

Community Trade tengeri fű Írországból, nagyon magas ásványi anyag tartalommal, bőr védő antioxidánsokkal, tápláló vitaminnal.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

lilapuding

2017. november 21.

Egy utat nyertem vele a borgyogyaszatra. Nagy piros kinyomhatatlan dudvak nottek tole az arcomra. Szerencse, hogy csak utazo meretet vettem.

lilapuding
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 21.

sarahsbeautyblog

2017. október 1.

Elég problémás a bőröm, ezért sokáig keresgéltem, mire rátaláltam erre a tonikra. Kellemesen hűsít, nem csíp, nyugtatja a bőröm. Nem tipikus "zöld" illat, nekem inkább enyhén orgona beütése van :D Abszolút újravevős.

sarahsbeautyblog
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 1.

Milka01

2017. március 27.

Nagyon szeretem! Tisztít,frissít és nem szárít. Kedvenc lett.

Milka01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 27.

Nagyon szeretem! Tisztít,frissít és nem szárít. Kedvenc lett.

Klaudy

2017. január 8.

Nagyon szeretem ezt a terméket. Tökéletesen tisztít és kellemes frissítő érzést hagy maga után. Megéri az árát.

Klaudy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 8.

skutunde

2016. december 5.

Ez az első body shopos termékem, izgultam is, de nem csalódtam. Kombinált a bőröm és ez a tonik nagyban hozzájárul ahhoz, hogy ne legyen tiszta zsír a t vonalam estére. Ezen kívül nagyon jól tisztít, bár a rutinomnak csak a második eleme. Azonban a legfontosabb, hogy tényleg teljesíti a fő feladatát: egyszerre hidratál és mattít. Alkoholmentes és vitaminok is vannak benne, szerintem csak jót tett a bőrömmel.

skutunde
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 5.

gingerbloo

2016. november 29.

Nekem már az új csomagolásban van meg.
Sokan azt mondják, hogy a body shop milyen drága... Pedig jó bőrápolókért fizetni kell, hát ez van. Én egy jó krémért akár 30 ezret is kiadok, ha használ.
Sokáig elég, én naponta kétszer használom nagyon bőségesen, úgy kb 2 hónapig elég. Ha jól emlékszem max 3 ezer volt az ára, ami naponta kb 50 forintba kerül. Azt mire költöd el? Veszel egy automatás kávét... Szerintem abszolút megéri.
Zsíros, pattanásos bőröm van, helyenként viszont száraz és hámlik. Amióta használom, azóta javult a helyzet, bár ez más termékektől is lehet.
Vegánizmus+ ez a tonik+ seacret peeling gel segített eddig nagyon drasztikusan az aknémon.
Mivel nem tudom. hogy önmagában mennyire segítene, meg azért nem is hatalmasnagy csodaszer, ezért 4-est adok, de lehet ezen még változtatok.

gingerbloo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 29.

Nekem már az új csomagolásban van meg.

kockasfulu

2016. november 15.

Imádom, tényleg a bőr hidratáltságának egyenletességére törekszik. Ahol száraz, ott még mintha puhítaná is a bőrt, zsíros helyeken mattít. Nagyon kellemes illata van, sokáig el tudnám szagolgatni :)

kockasfulu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 15.

Missglamorazzi

2016. szeptember 21.

Imádom :D A lelkem is otthagytam az utóbbi Body Shop látogatásomkor Pesten, mert nálunk nincs:) Külön köszönet az egyik eladó lánykának, aki nagyon kedvesen segített - de nem akart semmit eröltetni vagy agyonreklámozni. Először ugyanis a teafás tonikot akartam a saját fejemtől megvenni a pattanásokra hajlamos mégis érzékeny bőrömre, de mondta, hogy ha nem akarom, hogy napokon belül leszáradjon a fejem, akkor most azonnal kicseréli erre :) Nagyon jól tette, mert csak néhány napja használom - igaz többi új kencémmel, azóta mintha kicserélték volna a pofim - persze az előtte levő állapotához képest. Hidratálókkal még kísérletezek majd, hátha az is tud egy picit javítani a bőrömön.

Missglamorazzi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 21.

pono

2016. augusztus 27.

Mar csak ezt a tonikot hasznalom, alkoholmentessege miatt nem bantja a szaraz erzekeny boromet, elamire nehezen talalok kremeket. Nagyon jol tisztit, es en nem erzek semmilyen maradekot utana az arcomon, szerintem szuper es az illata is friss, tiszta: )

pono
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 27.

Lulufej

2016. június 16.

A Body Shop Seaweed lemosóval használom együtt. Szépen tonizálja a bőröm, ha még maradna egy kis kosz, azt leszedi. Hűsíti a bőröm és kordában tartja a T-vonalamat. 3. üveggel fogyasztom, nem hiszem, hogy váltani fogok.

Lulufej
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 16.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Algae Extract, Glycerin, Propylene Glycol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.