KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

The Body Shop

Ár:   3790 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kbarbi, Módosítva: 2017. november 24.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Alkoholmentes, frissítő és fertőtlenítő toner tengeri fűvel. Azonnal és hatékonyan tisztít, frissít, eltávolítja a sminket, szennyeződést és a zsíros csillogást. Kiváló alapozó a Seaweed hidratálók előtt.

Community Trade tengeri fű Írországból, nagyon magas ásványi anyag tartalommal, bőr védő antioxidánsokkal, tápláló vitaminnal.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Rdash

2018. november 5.

Kedvenc tonikom! Mindig ezt használom és már több flakonnal is elfogyott. Gazdaságos a kiszerelése is! Csak ajánlom :)

Rdash
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 5.

Maknae

2018. október 22.

Remekül tisztít, egyáltalán nem mar, finom az illata. Semmi kivetnivaló nincs benne. Ritkán adok 5 csillagot bárminek, de ez megérdemli. :)

Maknae
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 22.

B.Letta

2018. május 30.

Update: Sajnos pontot kell,hogy vonjak.Sokáig használtam,de a vége felé valami nem stimmelt. Nyilván nem csak ez az egy termék volt a ludas,de a pattanásaim egyre-jobban elszaporodtak.
Elmélyültem mostanában az összetevőket illetően,és kibogaráztam,hogy az egyik összetevőt,nagyon nem szereti a bőröm.Egy hónapja,hogy nem használom és van javulás. Nyilván úgy van javulás,hogy megváltoztattam a bőrápolásom és a termékeket is egy összetevő lista alapján válogatom össze,de nagyon hatásos!Akinek kevésbé érzékeny a bőre,annak ajánlom,de előtte nézzen utána az összetevőknek!
---
Nagyon szeretem ezt a tonikot!
Sajnos az összetevő listája nem a legjobb,viszont szépen tisztít,nem csíp,kellemes illata van,nem szárít és sokáig elég így megéri az árát.
Biztosan újra veszem!

B.Letta
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 30.

---
Nagyon szeretem ezt a tonikot!
Biztosan újra veszem!

misspeterpan

2018. április 25.

Nagyon szépen összehúzza a pórusaimat, és sokkal egységesebb a bőröm, mióta használom. Eddig újravevősnek tűnik!

misspeterpan
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 25.

Janaina

2018. március 10.

Abszolút megéri az árát. Zsíros-mitesszeres bőrömről szépen leszed minden maradék koszt, nem szárítja túl, nem is zsírosodik jobban tőle. A nyakam hátulján sötét bőrelváltozás van (inzulinos tünet), ami kosznak néz ki, de nagyrészt levakarható, ez sokat segít abban is. Nekem nagyon sokáig elég volt, biztos újraveszem.

Janaina
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 10.

zsalexa

2018. február 28.

Szerintem szuper! Pezsgő érzés a bőrön, és gyorsan felszívódik. Nagy plusz, hogy kevés is elég belőle, és sokáig kitart.

zsalexa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 28.

csilla90

2018. február 20.

Nagyon szeretem, nagyon tiszta a bőröm mióta használom. Újra és újra fogom venni! :)

csilla90
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 20.

Zsazsmazs

2018. január 27.

Nem is értem eddig miért nem írtam erről véleményt! Kb az 5.-dik flakonnal használom! Mindig van itthon! Szerintem ez a legjobb tonik amit életem során használtam. Nem irritál, nem csíp, szépen mattít, rendben tartja a bőröm, nem okoz pattanásokat, nem erős az illata, szóvak tökéletes! Soha nem fogom lecserélni!

Zsazsmazs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 27.

lilapuding

2017. november 21.

Egy utat nyertem vele a borgyogyaszatra. Nagy piros kinyomhatatlan dudvak nottek tole az arcomra. Szerencse, hogy csak utazo meretet vettem.

lilapuding
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 21.

sarahsbeautyblog

2017. október 1.

Elég problémás a bőröm, ezért sokáig keresgéltem, mire rátaláltam erre a tonikra. Kellemesen hűsít, nem csíp, nyugtatja a bőröm. Nem tipikus "zöld" illat, nekem inkább enyhén orgona beütése van :D Abszolút újravevős.

sarahsbeautyblog
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 1.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Algae Extract, Glycerin, Propylene Glycol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.