The Body Shop

Ár:   1890 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: annapanni, az összetevőket feltöltötte: horzso, Módosítva: 2015. november 12.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

Karácsonyi limitált kiadás

"Hozz egy kis ünnepi hangulatot a zuhany alá! Ez az ápoló tusfürdő a deres áfonya ínycsiklandó illatával leng körbe."

• gazdagon habzik
  • szappanmentes
  • ünnepi deres áfonya illattal

Panni21

2015. december 23.

Szeretek a TBS-nél vásárolni, de idén karácsonykor már botrányosan elszaladt velük a ló az árakat illetően. Eredetileg a radírért indultam ebből a szériából. Még november végén kinéztem egy ajándékcsomagot (radír+testvaj), de mire eljutottam a boltba tegnap, addigra 10€-vel megemelkedett az ára. Nyilván még így is megéri nekik, hiszen rengetegen tolongtak a boltban. Önmagában nem akartam megvenni, hiszen ugyanannyiba kerül, mint a fémdobozos ajándékcsomag a mini termékekkel (tusfürdő, testápoló, radír, testvaj). Végül az utóbbi lett (és most van egy cuki óriás áfonya dobozom is :D), így került hozzám ez a tusfürdő 60ml-s kiszerelésben.
Nagyon finom illata van, jól habzik, nem szárít, szóval nincs vele semmi baj. Az adagolónak és a masszív flakonnak mindig külön megörülök (ez is az egyik oka, hogy rendszeresen visszatérek a márkához, holott mindig megállapítom, hogy az áraik már már szabad rablás kategória), nem végzi a fél flakon a lefolyóban, és sokkal tovább kitart, mint egy drogériás termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 23.

mandula21

2015. december 20.

Szeretem TBS termékeket,bár az áruk elég borsos.Nagyon jó illata van,igazi téli,de miután megtörülköztem és megszáradtam az illata elillan.Csalódás,mert nem tartós az illata😞

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 20.

Lauu

2015. december 10.

A szokásos grapefruit-os tusimat cseréletem le rá, főleg az illata fogott meg. Kissé csalódott vagyok, az illat hamar elillan és szárít is :( az árát meg inkább hagyjuk... Nálam a soha többet kategóriába került, pedig szerettem volna szeretni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 10.

EvaCs

2015. december 10.

Ünnepi hangulat.. Az adventi kalendáriumban volt egy teljes kiszerelés aminek nagyon örültem. Ezt a deres áfonyát még nem próbáltam eddig, finom illata van, édes de nem tolakodó. Jól habzott, és nem érzem hogy szárítana. Szerintem ez az illatcsalád ajándékba is nagyon jó, ha valamelyik barátnőmnél tanácstalan leszek szerintem őt választom. Azt hittem hogy unalmas illat lesz, de kellemesen csalódtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 10.

HontiAgi

2015. december 4.

Nagyon nagyon nagyon jó :D Nekem csak kis kiszerelésben van meg, mert karácsonyi csomagban vettem, de komolyan elgondolkoztam a teljes méret beszerzésén. A kis fürdőpamaccsal, ami szintén a karácsonyi kis szettben volt, használva nagyon kevés is elég belőle, és szerintem jól is habzik. Nem érzem hogy szárítana, de azért utána szoktam kenni magam a testvajjával is hogy teljes legyen az illatfelhő. Mert az illata az valami isteni *-* egy fél akkorddal édeskésebb, mint a testvaj, így valahogy még valósághűbb az a kicsit savanykás de mégis inkább édes vörösáfonya illat. TBS termék lévén az ára miatt levonok egy csillagot, de mint mondtam még így is elgondolkoztam az egész flakon megvételén. :P

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 4.

dorcus89

2015. február 2.

Én még tavaly tavasszal vettem ausztriában outletben pár euroért egy kiárusításon. Most került elő a szekrényből és nekem hozza a megszokott színvonalat. Az illata miatt imádom az összes tbs tusfürdőt/terméket. Nem szárít, jól habzik és feldobja a napomat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 2.

djkaty

2015. január 27.

Isteni illat, szuper állag, de sajnos az illata a fürdés után el is illan... Kicsit túlárazott, mint az összes TBS tusfürdő, de valahogy hosszabb ideig is szoktak tartani, így arányaiban már nem rossz. A bőrt nem szárítja, de nem is hidratál, vagyis éppen a tusfürdőktől elvárt alapfunkciókat hozza.

Update: lehetséges, hogy a bőr aktuális állapotától függ, de van, hogy 2-3 órán át is megmarad a bőrömön az illata.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 27.

szeliger

2014. december 1.

Most fogyott el teljesen, alapjában szerettem ezt a tusfürdőt. Édes szörpillatú, jó volt vele zuhanyozni. A hozzáillő testápoló viszont nagyon nem jött be, emiatt a TBS ezen áfonyás vonala feketelistára került nálam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. december 1.

dia_p

2014. január 21.

Jó az illata de hamar elillan. Nem szárít de semmi különleges hatása nincsen. Ellenben drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 21.

eveartstar

2013. december 28.

Most is lehetett decemberben kapni, ugyanezzel a csomagolással.
Igazi nyami illat! A melengető, téliesített égetett cukor illat-árnyalat fürdéskor bújik elő.
Sajnos elillan fürdés után a testről az illata...legszívesebben beleharapnék, vagy megnyalnám... :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. december 28.

Most is lehetett decemberben kapni, ugyanezzel a csomagolással.

Hidratálók: Glycerin, Honey

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Ph szabályozó, kelátképző (a krémben a víz révén lévő fém ionokat semlegesítő) és felületaktív anyag.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lilás piros.