The Body Shop

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: pityepotya, Módosítva: 2015. március 23.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Ajakápolók

2012-es téli limitált kiadás

Ez a csillogó, hidratáló ajakbalzsam tökéletes kiegészítője a fagyöngy alatti meghitt pillanatoknak. Gazgad vanília illatú limitált kiadású ajakápoló gömb.

• Hidratál
  • Csillogó végeredmény
  • Lágy szín
  • Gazdag vanília íz

Garu

2014. szeptember 22.

Kifejezetten téli termék, DE ápolt ajkakra. Nincs erős, jellegzetes hidratáló hatása :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 22.

gybogi4

2014. augusztus 7.

Egész jól hidratál, jó illata van, ez a fajta kiszerelés szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. augusztus 7.

Egész jól hidratál, jó illata van, ez a fajta kiszerelés szuper.

anitaanett

2014. május 15.

Nagyon szerettem, kellemes illata volt, felkenve pedig nagyon szép a sok apró csillám miatt. Talán ez az eddigi egyetlen olyan ajakápoló, ami ennyire ápolta a bőrömet. Volt már olyan The Body Shop termék, amivel nem voltam annyira megelégedve, de erre az ajakápolóra csak jókat tudok mondani.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 15.

joey!!!

2014. január 22.

Sokat mentem utána, mindenképp ki szerettem volna próbálni. Szép csillogást ad, az illata mennyei és nagyon vagány a kiszerelés. A hidratáló hatás viszont nem az igazi, ennek hiányában kicsit drága így, bár én akcióban vettem. De azért szeretem.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 22.

kiskozmi

2012. december 4.

Tényleg egyedi ezzel a kupolás megoldással,nekem is nagyon tetszik.Az illatán sokat gondolkoztam,mert nem kifejezetten vanília,szerintem olyan madártejes kissé.Minden esetre fincsi.Hidratálásban nem olyan szuper,tényleg inkább csak nappalra való.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 4.

Yndre

2012. november 24.

Szóval csak megvettem, nem tudtam ellenállni ennek a fantasztikus vanília illatnak. :) Külön tetszik, hogy csillámok is vannak benne ami szépen megcsillan az ajkakon. Hidratálása szerintem teljesen átlagos, nappalra nekem teljesen jó, könnyen beszívódik. Éjszakára gazdagabb, zsírosabb jellegű ajakápolókat szoktam használni. Megadom az 5-öt, mert nagyon különleges darab.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 24.

wishes

2012. október 19.

Igazi, tiszta és erős vaníliaillata van, mindenféle mellékillatoktól mentesen. Nagyon jó kézre és szájra áll, kellemesen siklik, és alig látható, diszkrét csillámokkal vonja be az ajkakat. A hidratáló hatása jó, de hosszú távon és főleg így télre száraz ajkúaknak biztos nem lesz elég. Ettől függelenül imádnivaló termék, nincs szívem pontot levonni :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 19.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate